کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mojnia

New member
مهارت یک رو خوندم
میگم اون آدرس لغات تافلو که دادی درسای اولو نداره؟ خودم باید درست کنم؟

من جستجو کردم ظاهرا دوستی که لغات را درست کرده تو دروس اول نیاز به تکرار نداشته

بله ظاهرا خودتون باید لغات را فلش کارت کنید

yosram

New member
سلام تو رو خدا به منم کمک کنید تو زبان خیلی کند کار میکنم هنوز تو مهارت اولم اگه لطف کنید برای منم بفرستید خیلی لطف میکنیدyosra_m2012@yahoo.comمنتظرم

shima.p

New member
سلام بچه ها
به نظرتون دامنه ی لغات کتاب لزگی برای ارشد کافی که نه ولی مناسبه؟من 504 رو قبلا خوندم الانم وقت ندارم مرور کنم دارم همین لزگی رو میخونم

yosram

New member
سلام تورو خدا این ترجمه لزگی رو برای منم بفرستید بخدا دیگه فعلا زبان نمی خونم تا ترجمه برسه دستم بخدا اصلا نمی رسم هر کس اینو میخونه وترجمه داره لطف کنه برام ایمیل کنه نا امیدم نکنید.yosra_m@yahoo.com

iman68

New member
سلام. من ترجمه ی کتاب لزگی رو دارم. از من که گذشت نمی دونم به درد شماها بخوره یا نه. اگه کسی خواست بگه من بهش بدم

با سلام .میدونم شاید پررویی باشه ولی میتونم ازتون خواهش کنم که ترجمه رو برای من هم بفرستید.برای همیشه براتون آرزوی خوشبختی و موفقیت دارم.parvin_soufi68@yahoo.com

mojnia

New member
آقایون و خانمهای فوق آیا ترجه را دریافت کرده اید یا همچنان در خواست می کنید برای من هم بفرستید؟

یکی که دریافت کرده توضیح بده لطفا.

نکنه همه سر کارید؟؟؟

لبخند

New member
سلام. من ترجمه ی کتاب لزگی رو دارم. از من که گذشت نمی دونم به درد شماها بخوره یا نه. اگه کسی خواست بگه من بهش بدم
دوست عزیز لطف کنید و واسه من هم بفرستید خواهشااااا من خیلی تو ترجمه مشکل دارم .
دارم دق میکنم
اینم ایمیلم:moji.baimani@yahoo.com

لبخند

New member
سلام دوستان خداقوت،خواستم یه خبرمهم به همتون بدم،آقای لزگی توویراست جدیدکتاب روترجمه کردن دیگه نیازی نیست خودتون رواذیت کنین.

من این کتابو امسال خریدم ولی ترجمه نداره ای خدا این انتشار جدیدشو آخه کی داده که من نتونستم بگیرم من چقد بد شانسم!!!!!:14:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا