کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

karshenasgh

New member
دوست عزیز کارشناس قسمتی که واگذار شده به من فقط تایپش مونده که ایشالله جمعه انجام میدم میفرستم واستون

سلام دوست عزیز
ایمیل تان را دریافت کردم. اما کارتان کامل نیست!
در مورد لغات 1تا19 مهارت یک، باید گزینه ها را هم ترجمه کنید و ترجمه سؤالات و گزینه ها با هم باشد
در مورد متن 2و3 هم باید سؤالات چهارگزینه ای همراه سؤالات را هم ترجمه کنید

ایمیلی هم برایتان فرستادم که لطفاً مطالعه کنید.

eliii

New member
سلام دوستان من
متن۴۲ سوالات متفرقه
متن۴۳ سوالات متفرقه
متن۴۴ سوالات متفرقه
متن۴۵ سوالات متفرقه

زمان تحویل ۲۰ اذر ماه

bakhoda64

New member
]سلام.منم آزمون 92-91 صبح جمعه رو ترجمه میکنم.سعی میکنم تا 22 آذر تحویل بدم

karshenasgh

New member
]سلام.منم آزمون 92-91 صبح جمعه رو ترجمه میکنم.سعی میکنم تا 22 آذر تحویل بدم

سلام دوست عزیز. اما این آزمون قبلاً توسط fereshteh انتخاب شده. :riz513:
از آزمون های امسال فقط آزمون صبح پنج شنبه 91/4/1 انتخاب نشده. آیا می تونید این آزمون را ترجمه کنید؟

fereshteh

New member
سلام عزیزم آره من حتما انجام می دم هنوز pdf نگرفتم اما امشب حتما می گیرم و یه آزمون رو هم تا فردا می فرستم.

fereshteh

New member
همه ی آزمون ها رو بزارید به پای من کم کم همشونو انجام می دم واسه تایپ هم می دم بیرون که کارمون سرعت پیدا کنه.

sokot

New member
سلام دوست عزیز. اما این آزمون قبلاً توسط fereshteh انتخاب شده. :riz513:
از آزمون های امسال فقط آزمون صبح پنج شنبه 91/4/1 انتخاب نشده. آیا می تونید این آزمون را ترجمه کنید؟

منم میخوام آزمون ترجمه کنم.چه آزمونی رو ترجمه کنم؟

prancess yasaman

New member
سلام دوست عزیز. شرمنده! شما این قسمت ها رو قبل از اعلام تقسیم بندی من انتخاب کرده بودید و بعد از اعلام تقسیم بندی انتخاب خود را تأیید نکردید! به همین خاطر من فکر کرده بودم که شما منصرف شدید. الان هم مشکلی نیست شما همین قسمت هایی رو که انتخاب کرده بودید رو انجام بدید اما متن 3 ص 34 رو هم به آن اضافه نمایید. ضمناً زمان تحویل کارتان را هم مشخص کنید.

پس قسمت مربوط به شما می شود این قسمت ها:
متن 3 ص 34
متن 4 ص 36
متن 5 ص 37
متن 6 ص 37

زمان تحویل: ؟

موفق باشید.:rose:

مرسی مرسی مرسی از توجهتون :rose: باشه من تاریخ 13/ 9 /91 که میشه فردا ارسال می کنم فقط به چه ایمیلی بفرستم؟

setareh58

New member
سلام کارشناس عزیز ترجمه های مربوط به اینجانب انجام شد و به ایمیلتان ارسال شد
منتظر پاسخ شما هستم
باتشکر

karshenasgh

New member
سلام کارشناس عزیز ترجمه های مربوط به اینجانب انجام شد و به ایمیلتان ارسال شد
منتظر پاسخ شما هستم
باتشکر

سلام دوست عزیز. بسیار سپاسگذارم از کار کامل و مرتبی که ارائه دادین. در ظاهر کارتان بسیار عالی است. من هم در پاسخ ایمیلتان فایل های قبلی را ارسال کردم.
ترجمه های جدید هم پس از تکمیل شدن برایتان ارسال خواهد شد.

maryam58

New member
سلام کارشناس من فایل هایی که ایران خانم فرستاده بود را هنوز باز نردم مگه لزگی تموم نشده بود ؟ به ماهم که قبلا تو این کار شرکت کردیم فایل های جدید رامی دهید ؟
ممنون از شما و ایران خانم که اینکار را سروسامان دادید میدونم که دسته بندی انها سخت تر از ترجمه اش بوده است موفق باشید

karshenasgh

New member
سلام عزیزم آره من حتما انجام می دم هنوز pdf نگرفتم اما امشب حتما می گیرم و یه آزمون رو هم تا فردا می فرستم.

ممنون. پس قسمت هایی رو که شما قراره انجامشون بدی این قسمت هاست:

آزمون 92-91 عصر پنج شنبه 91/4/1
آزمون 92-91 صبح جمعه 91/4/2
آزمون 92-91 عصر جمعه 91/4/2

لطفاً یه زمانی رو برای تحویل کار تکمیل شده تان مشخص کنید. اگر نتوانستید تا آن زمان کار را تحویل دهید درخواست زمان بیشتری نمایید.

تاریخ تحویل: ؟

setareh58

New member
سلام دوست عزیز. بسیار سپاسگذارم از کار کامل و مرتبی که ارائه دادین. در ظاهر کارتان بسیار عالی است. من هم در پاسخ ایمیلتان فایل های قبلی را ارسال کردم.
ترجمه های جدید هم پس از تکمیل شدن برایتان ارسال خواهد شد.
سلام کارشناس عزیز ممنون از ارسال سریع پاسختون و ترجمه ها
انشالله موفق باشین

karshenasgh

New member
سلام کارشناس من فایل هایی که ایران خانم فرستاده بود را هنوز باز نردم مگه لزگی تموم نشده بود ؟ به ماهم که قبلا تو این کار شرکت کردیم فایل های جدید رامی دهید ؟
ممنون از شما و ایران خانم که اینکار را سروسامان دادید میدونم که دسته بندی انها سخت تر از ترجمه اش بوده است موفق باشید

سلام دوست عزیز. نه! کار هنوز تمام نشده اما ان شاءالله به همکاری دوستان هر چه زودتر تمام شود.
کسانی که در طرح شرکت می کنند و برای ما ایمیل می فرستند، آدرس ایمیلشان در قسمت contacts ذخیره می شود و زمانی که ترجمه های جدید هم تکمیل و دریافت و منظم شد به آدرس همه کسانی که در طرح شرکت کرده اند ارسال خواهد شد. بنابراین اگر شما هم قبلاً با ما همکاری کرده اید، ایمیلتان موجود است و ترجمه های بعدی برایتان ارسال خواهد شد.
اما برای اطمینان یک بار دیگر ایملتان را در اینجا بنویسید تا من چک کنم و مطمئن شوم.
شما کدام قسمت کار را انجام داده بودید؟

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
آزمون سال82-83 به عهده من حداکثر زمان تحویل 1391/9/29

سلام. شما لطفاً این آزمون را ترجمه نمایید:

آزمون سال 83-82 (سری بعدازظهر)

تاریخ تحویل هم 1391/9/29

به نامتان ثبت کردم.

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
دوست عزیز کارشناس قسمتی که واگذار شده به من فقط تایپش مونده که ایشالله جمعه انجام میدم میفرستم واستون

سلام دوست عزیز
ایمیل تان را دریافت کردم. اما کارتان کامل نیست!
در مورد لغات 1تا19 مهارت یک، باید گزینه ها را هم ترجمه کنید و ترجمه سؤالات و گزینه ها با هم باشد
در مورد متن 2و3 هم باید سؤالات چهارگزینه ای همراه سؤالات را هم ترجمه کنید

ایمیلی هم برایتان فرستادم که لطفاً مطالعه کنید.

سلام. ایمیل جدیدتان را دریافت کردم. کارتان بسیار عالی و تمیز و مرتب بود. من هم در پاسخ فایل های قبلی را برایتان ارسال کردم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا