کارنامه های رشته ی تغذیه

flor

New member
نوتر از تستای ساده شروع کن.نمیخواد سطحش بالا باشه.فقط چیزایی که فکر میکنی مهمه.کلک تو زبانت خوب بوده که قبول شدی شکست نفسی نکن.منتظریم

نوتر

New member
نوتر از تستای ساده شروع کن.نمیخواد سطحش بالا باشه.فقط چیزایی که فکر میکنی مهمه.کلک تو زبانت خوب بوده که قبول شدی شکست نفسی نکن.منتظریم

فلور خداییش این یکی رو من سوتی میدم در حد بوندس لیگای آلمان:1dco2x0p1lilzhfpg1t واقعا هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم دوستانی که زبانتون قویه:28:

flor

New member
بچه ها پایه نیستن.کاره خودته.به خدا من زبانم ضعیفه یه کاری بکن

fereshte706

New member
سلام زهراجان.خداروشکر یک هم رشته ای پیدا کردم.به نظرت با زیست میشه تغذیه قبول شد؟تو چیکار میکنی؟چه منابعی میخونی؟من ترم آخرم میخوام برای سال بعد.راهنماییم کن هم رشته ای عزیز.مرسی

celine

New member
سلام فرشته جان نه اصلا غیر قابل دسترس نیست. توی وبلاگ نگار اینا که الان آدرسش یادم نیست و از خودش بپرس یه کارنامه قبولی از بچه های زیست گیاهی رو هم گذاشته

negar91

New member
کارنامه رتبه 11 علوم بهداشتی در تغذیه :
تغذیه : 70
بیوشیمی :70
فیزیولوزی : 60
زبان : 55
پذیرفته شده در دانشگاه تهران

negar91

New member
دوستانی که علوم تغذیه شرکت کردین جو زده نشین قید درس خوندنو بزنین چون با درصدای بالا به جز ارومیه هیچ جا براتون نمیگیره این درصدا فقط توی علوم بهداشتی قبولی میده . از من گفتن بود بعدا نگین با این کارنامه باعث گمراهی ما شدی

negar91

New member
کارنامه رتبه 1 علوم بهداشتی در تغذیه
تغذیه :85
بیوشیمی :75
فیزیولوزی :80
زبان :65

varia

Well-known member
دوستانی که علوم تغذیه شرکت کردین جو زده نشین قید درس خوندنو بزنین چون با درصدای بالا به جز ارومیه هیچ جا براتون نمیگیره این درصدا فقط توی علوم بهداشتی قبولی میده . از من گفتن بود بعدا نگین با این کارنامه باعث گمراهی ما شدی
اي طبيب كه خوب دوا توصيه ميكني!! خير نمي رساني باري شر مرسان!

varia

Well-known member

اينو در پاسخ به چه سوالي نوشتيييد؟

ketabsabz

Well-known member
میخواستم بدونم برای قبولی تو ارشد تغذیه اصفهان یا اهواز رتبه یا درصد باید توی چه محدوده ای باشه؟

nikta

New member
کارنامه قبولی های بین الملل چند بوده؟
مشهد چطور؟

یگانه

New member

نگار جان میشه بگی اینایی که گفتی یعنی چی؟

negar91

New member
نگار جان میشه بگی اینایی که گفتی یعنی چی؟

منظورم این بود بچه هایی که علوم بهداشتی شرکت میکنن درصداشون پایین تره اما علوم تغذیه واسه قبولی درصدای بالاتری میخواد و با درصدایی که من واسه رشته علوم بهداشتی گذاشتم یه وقت باعث نشه که تلاشتون کم بشه

mehrshad

New member
سالهاي قبل علوم بهداشتي هم اجازه رزيم درماني داشت_الان كاربردش كجاست؟

بالا