پیش فروش بلیط سفر به کره ماه

ZOT

New member
پولدارهای انجمن علوم پزشکی بشتابید بشتابید
الانه که بلیط ها تموم بشه قیمتش زیاد گرون نیست از پسش برمی آیید! ولی عجب سفری برید! عجب سفری! تا نبینی ندانی!

اولین سفر دور ماه به مسافت ۵۰۰ هزار مایل با استفاده از فضاپیمای دوران اتحاد شوروی که تغییر و ارتقا یافته، از اوایل سال ۲۰۱۵ آماده بهره برداری می‌شود.
کمپانی بریتانیایی سفرهای فضایی “اکسکالیبور آلماز” با استفاده از فضاپیمای “سالیوت کلاس”، به عنوان بخشی از نخستین ایستگاه‌های سفرفضایی در دوران اتحاد شوروی، اعلام کرد که آماده اعزام گردشگران دریک سفر دور ماه، ازاوایل ۲۰۱۵ است.
به گزارش نوستیا هزینه بالقوه سفر با این فضا پیما برای هر گردشگر فضایی، حدود ۱۰۰ میلیون پوند بریتانیا برابر با ۱۵۰ میلیون دلار می‌شود.
“آرت دوالا “مدیر اجرایی شرکت بریتانیایی یاد شده درجریان برگزاری یک همایش توریسم فضایی درلندن اعلام کرد که این شرکت از هم اکنون آماده فروش بلیت به مسافران علاقمند به سفر است.

آخرین ویرایش:

yara

New member
:ph34r-smiley:زوت بی زحمت 3تا بلیط واس من +......( اسمش نمیگم شاید دوس نداشته باشه)+ شفق رزرو کن موخایم بریم افقققققققققققققققققق

ZOT

New member
:ph34r-smiley:زوت بی زحمت 3تا بلیط واس من +......( اسمش نمیگم شاید دوس نداشته باشه)+ شفق رزرو کن موخایم بریم افقققققققققققققققققق

خو باید اسمشو بگی یارایی خو بلیط رو باید به نام خودش بزنم دیگه! هههه ولی اون دوتا رو باشه!

yara

New member
خو باید اسمشو بگی یارایی خو بلیط رو باید به نام خودش بزنم دیگه! هههه ولی اون دوتا رو باشه!

خوووو باوشه بش گفتم الان خودش میاد اسم میده:rolleyessmileyanim:

هزینه ش علی اقا میده:ph34r-smiley:

- - - Updated - - -

هانیه

Well-known member
:4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:برم از بیق ددی پول بگیرم بیام چندتا بخرمممممممممممممممم.............

ZOT

New member

- - - Updated - - -

:برم از بیق ددی پول بگیرم بیام چندتا بخرمممممممممممممممم.............

مطمئنید؟؟؟!!!!! گرون میشه ها! گفته باشم قلک هاتون باید بشکنید! هههههه

yara

New member

نه زوت ............همشو بیق ددی هانی میده دیگه..ناسلامتی میلیاردر انجمنه خوووو:4d564ad6:

- - - Updated - - -

نه زوت ............همشو بیق ددی هانی میده دیگه..ناسلامتی میلیاردر انجمنه خوووو:4d564ad6:

ZOT

New member

- - - Updated - - -

خخخخخخخ آیا بیق ددی همان قدرت است؟! قدرت که سربازیه که! خخخخخخخخ

هانیه

Well-known member
نه خیرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم................بیق ددی فقط هزینه سفر نوه هاشووووووووووووووووووووووووو میده....خودشم گه قسمت نبوده دیگه ...میره سربازی....:4d564ad6::4d564ad6:

ketabsabz

Well-known member
جالب بود زوت :riz304:
منم ی زمانی مثل تو به فضا مضا علاقه داشتم یه چند تا کتابم خریدم مدتی هم از همین کتابا میخوندم اما ول کردم :rolleyessmileyanim:

ی بلیط هم برا من رزرو داشته باش جلوی فضاپیما بی زحمت خخخخخ

ZOT

New member
جالب بود زوت :riz304:
منم ی زمانی مثل تو به فضا مضا علاقه داشتم یه چند تا کتابم خریدم مدتی هم از همین کتابا میخوندم اما ول کردم :rolleyessmileyanim:

ی بلیط هم برا من رزرو داشته باش جلوی فضاپیما بی زحمت خخخخخ

اوخی چه باحال! کلا تفاهم داریما!
هههه جلو رو که ما دیر فمیدیم خارجیا بردن! حالا سعی خودمو میکنم! فقط تو پیش بینی ها هوامو داشته باش ههههههههه

yara

New member
نه خیرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم................بیق ددی فقط هزینه سفر نوه هاشووووووووووووووووووووووووو میده....خودشم گه قسمت نبوده دیگه ...میره سربازی....:4d564ad6::4d564ad6:

هاني بيق دديت انسان نيكوكاريه حتما بليط من و شفق رو حساب ميكنه خوووو...خسيس نشوو نوه قدرت خان

زوت خوو بيق ددي ميري سربازي ولي واسه هزينه بليط ما جك سفيد ميكشه هرجي باشه كسر ميشه:thumbsupsmileyanim::sarma::motat

هانیه

Well-known member
نع نمیدیم یارا:sdasdasd:....هرکس بره از بزرگتر خودش پول بگیرع:25r30wi:

yara

New member
نع نمیدیم یارا:sdasdasd:....هرکس بره از بزرگتر خودش پول بگیرع:25r30wi:

عههه هاني اصلا بيق ددي ت قراره كادو علووسي به من بده همين بليط كادو ديكه.....
:thumbsupsmileyanim::tonguesmiley:
مي مونه بليط شفقييييي كه باز بيق ددي حساب موكنه خوووو.......

خخخ هاني نزا اه من اون فضابيما رو
فرسته افق ديكه بركشت نداره هااا خخخخخ

هانیه

Well-known member
کادوی علوسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اذع خب اونو که میدیم هروقت اومدیم علوسیت:25r30wi::25r30wi:.....باشع بلیطم میشه ماه عسلتون....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.....باز دوباره هروقت اومدیم علوسیت نقد حساب میکنیم..........خخخخخخخخخخخخخ....

yara

New member
کادوی علوسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اذع خب اونو که میدیم هروقت اومدیم علوسیت:25r30wi::25r30wi:.....باشع بلیطم میشه ماه عسلتون....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.....باز دوباره هروقت اومدیم علوسیت نقد حساب میکنیم..........خخخخخخخخخخخخخ....

خخخ ماه عسل خوب اومدي....مرسي هاني و بيق ددي هاني

زوت كوجايي باجي قراره بيام فضا خونتون....شام مارو مهمون كن....دلستر بيار حتما عاشخ دلسترم....:4d564ad6:

ketabsabz

Well-known member

اوخی چه باحال! کلا تفاهم داریما!
هههه جلو رو که ما دیر فمیدیم خارجیا بردن! حالا سعی خودمو میکنم! فقط تو پیش بینی ها هوامو داشته باش ههههههههه

خخخ عه فا نامرتاااااا پ جامو گرفتن این خارنجکیا

باشه عزیزم هواتو دارم خخخ
تخلب مجازه :ad54ad:

آخرین ویرایش:
بالا