پیشنهاد کار به زیست شناسان و رشته های مربوط

مجید دیجی

مدیر بخش
آگهی استخدام لیسانس صنایع غذایی در شرکت تجاری دارای نمایندگی رسمی شرکت های خارجی در ایران
مهلت تماس: 31 شهریور 1393

دعوت به همکاری

شرکت تجاری دارای نمایندگی رسمی شرکت های خارجی در ایران

به فردی با مشخصات ذیل برای تصدی قسمت فروش مواد اولیه صنایع غذایی نیاز دارد.

(خانم یا آقا)

1- لیسانس صنایع غذایی

2- آشنایی با زبان انگلیسی

3- آشنایی با امور تجاری صادرات و واردات

لطفا درخواست کتبی خود را به آدرس sidra.uae@gmail.com ارسال نمائید.

ممنون مجینا ...

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام ,من هم به تمام دوستام و همه ي هم كلاسيهاي دانشگاهم كه شماره اي ازشون داشتم اطلاع رساني كردم,اميدوارم همگي موفق باشيم

دست شما هم درد نکنه...
ان شاء الله از مهر شرو می کنیم برای تشکیل صنف اقدامات اساسی انجام می دیم
با تشکر از تمام دوستان...

- - - Updated - - -

سلام ,من هم به تمام دوستام و همه ي هم كلاسيهاي دانشگاهم كه شماره اي ازشون داشتم اطلاع رساني كردم,اميدوارم همگي موفق باشيم

دست شما هم درد نکنه...
ان شاء الله از مهر شرو می کنیم برای تشکیل صنف اقدامات اساسی انجام می دیم
با تشکر از تمام دوستان...

vatson

New member
چرا تو سایتتون، مطلبی میخام نظر بدم، میگه کد امنیتی مورد نظر صحیح نمیباشد؛ هر چی هم درست میزنم انگار نه انگار!!

یه بار دیگه امتحان کنین. تو همون صفحه نظر دهی رفرش بزنین درست میشه.

مجید دیجی

مدیر بخش
چرا تو سایتتون، مطلبی میخام نظر بدم، میگه کد امنیتی مورد نظر صحیح نمیباشد؛ هر چی هم درست میزنم انگار نه انگار!!

وقتی یه متن بلند رو می نویسی این امکان وجود داره...
باید متن رو جدداگانه در یک صفحه ورد بنویسی و بعد کپی کنی و پس از نوشتن متن اون رو ارسال کنید .

Hamidvet

New member
وقتی یه متن بلند رو می نویسی این امکان وجود داره...
باید متن رو جدداگانه در یک صفحه ورد بنویسی و بعد کپی کنی و پس از نوشتن متن اون رو ارسال کنید .

والا یه متن بلند هم نبود؛ فقط چند تا url بود کپی پیست کرده بودم که بفرستم واستون، همین.

Mohammad gh

New member
یه پیشنهاد دارم اونم اینکه حتما حتما این آگهی های استخدام رو روی وبلاگتون بزارید
مخصوصا که ترجمه ی مطلب یا مقاله و اینا در اینترنت به وفور یافت میشه
کاری کنید که وقتی زیست شناسی در اینترنت دنبال کار میگرده به اولین جا که بر میخوره سایت شما باشه
میتونید برای وبلاگتون بازدید بخرید تا تو سرچ گوگل رتبش بیاد بالاتر و وقتی کسی مثلا زیست شناسی رو سرچ میکنه وبلاگتون در صفحه ی اول نتایج گوگل قرار بگیره البته باید خیلی بازدید کننده داشته باشید و کلی تبلیغ و خرید بازدید اانجام بدید تا کم کم دیگه امار وبلاگ بدون این چیزا بره بالا و مخاطبین ثابت پیدا کنید
میتونید علاوه بر اونا آگهی های ک//لاس ها و کارگاهای آموزشی رو هم رو سایت بزارید و یا کنگره های مهم و همایش های مهم زیستی رو...

و مهم تر از همه اینکه یه دومین دات کام بخرید تا بلاگفا از اخر وبلاگتون حذف بشه.اینجوری ک//لاس کارتون هم بالاتر میره
و اما این اخری دیگه پیشنهاد نیست بلکه انتقاده و اونم اینکه اسم وبلاگ خیلی طولانیه

من فقط خواستم پیشنهاد بدم امیدوارم کسی اینارو فضولی یا دخالت و ... تلقی نکنه

آخرین ویرایش:

vatson

New member
یه پیشنهاد دارم اونم اینکه حتما حتما این آگهی های استخدام رو روی وبلاگتون بزارید
کاری کنید که وقتی زیست شناسی در اینترنت دنبال کار میگرده به اولین جا که بر میخوره سایت شما باشه
میتونید برای وبلاگتون بازدید بخرید تا تو سرچ گوگل رتبش بیاد بالاتر و وقتی کسی مثلا زیست شناسی رو سرچ میکنه وبلاگتون در صفحه ی اول نتایج گوگل قرار بگیره البته باید خیلی بازدید کننده داشته باشید و کلی تبلیغ و خرید بازدید اانجام بدید تا کم کم دیگه امار وبلاگ بدون این چیزا بره بالا و مخاطبین ثابت پیدا کنید
میتونید علاوه بر اونا آگهی های ک//لاس ها و کارگاهای آموزشی رو هم رو سایت بزارید و یا کنگره های مهم و همایش های مهم زیستی رو...

و مهم تر از همه اینکه یه دومین دات کام بخرید تا بلاگفا از اخر وبلاگتون حذف بشه.اینجوری ک//لاس کارتون هم بالاتر میره
و اما این اخری دیگه پیشنهاد نیست بلکه انتقاده و اونم اینکه اسم وبلاگ خیلی طولانیه

ممنون از توصیه های بجاتون. اره میتونیم ثبت دامین کنیم ولی بعدا طراحی سایت خواهیم کرد با پیج رنک بالا که همه اینایی که گفتین توش رعایت شده باشه و تو سرچ کردن ابتدای کار قرار بگیره..
شما خودتون عضو نمیشین؟

مجید دیجی

مدیر بخش

پیشنهادهای خوبیه... و باید توی بلند مدت بررسی و اجرا بشه... در حال حاضر مشکل بودجه هست... و افراد مغرضی که با توهین هاشون خیلی اذیت می کنن... کسانیکه به هر دلیلی دوست ندارن زیست شناسی پا بگیره

Mohammad gh

New member
پیشنهادهای خوبیه... و باید توی بلند مدت بررسی و اجرا بشه... در حال حاضر مشکل بودجه هست... و افراد مغرضی که با توهین هاشون خیلی اذیت می کنن... کسانیکه به هر دلیلی دوست ندارن زیست شناسی پا بگیره

البته خرید دامنه فکر نکنم بیشتر از ۲۰ ۲۵ بشه
بازید رو هم حتی میشه با ۱۰ هزار تومن خرید
پروژه های ارزان و زودبازده و بسیار مفیدی هستن
من خودم تجربه ی تمام این چیزارو داشتم که میگم وگرنه اگر بخواید تا طراحی یه انجمن اختصاصی و سایت صبر کنید ممکنه یک سال یا بیشتر طول بکشه و سایت هزینه هاش خیلی خیلی بیشتره
برام جالبه که میگید افرادی که توهین میکنن!کجا؟تو همین سایت؟تو وبلاگ؟فکرشو نمیکردم کسی تا این حد نادان باشه

راجب عضویتم راستش فعلا که سال اخر دانشگاهم و بعدم کنکور رو پیش رو دارم
وگرنه خوشحال میشدم که عضو بشم البته به قصد کمک نه حضور صرف.اما میتونم از تجربیاتم در اختیارتون بذارم و اینکه همفکری داشته باشیم

مجید دیجی

مدیر بخش
البته خرید دامنه فکر نکنم بیشتر از ۲۰ ۲۵ بشه
بازید رو هم حتی میشه با ۱۰ هزار تومن خرید
پروژه های ارزان و زودبازده و بسیار مفیدی هستن
من خودم تجربه ی تمام این چیزارو داشتم که میگم وگرنه اگر بخواید تا طراحی یه انجمن اختصاصی و سایت صبر کنید ممکنه یک سال یا بیشتر طول بکشه و سایت هزینه هاش خیلی خیلی بیشتره
برام جالبه که میگید افرادی که توهین میکنن!کجا؟تو همین سایت؟تو وبلاگ؟فکرشو نمیکردم کسی تا این حد نادان باشه

راجب عضویتم راستش فعلا که سال اخر دانشگاهم و بعدم کنکور رو پیش رو دارم
وگرنه خوشحال میشدم که عضو بشم البته به قصد کمک نه حضور صرف.اما میتونم از تجربیاتم در اختیارتون بذارم و اینکه همفکری داشته باشیم

اوکی مطالبی که بالا گفتید بررسی میشه
در مورد توهین ها هم باید بگم که بعضی از اعضای IBC بارها دیدن که به اهداف و اشخاص توهین شده... بالاخره ما داریم کار بزرگی رو شکل میدیم بدون شک مخالفانی هم خواهیم داشت .
خوشبختانه تو این سایت افراد با فرهنگی عضو هستن اما توی تالارهای دیگه بعضی توهین ها خیلی تند هست به خاطر همین من دیگه وارد اون تالارها نمی شم .
هم توی تالار و هم توی وبلاگ ناسزا میگن ، گاهی ایمیل میزنن . البته منم بیکار ننشستم و دارم یه کارهایی در این باره انجام میدم ...:tonguesmiley:
لطفا هر کسی اگه راه حلی در این باره داره خصوصی پیام بده

مجید دیجی

مدیر بخش
از این به بعد اخبار استخدامی ها فقط توسط وبلاگ اعلام خواهد شد .
IBC, Iran Biology Campaign
همچنین اخبار همایش ها از طرق همین وبلاگ اعلام خواهد شد.
زیست شناسان عزیز با عضویت و همکاری در این وبلاگ میتونید توی طرح ها و پروژه ها همکاری کرده و از مزایای آن استفاده کنیم .

mojnia

New member
آگهی استخدام فارغ التحصیلان رشته های پزشکی ، داروسازی و رشته های مرتبط در یک شرکت دارویی در تهران
مهلت تماس: 15 شهریور 1393

استخدام

یک شرکت دارویی به همکاری افراد مشروحه زیر که فارغ التحصیلان رشته های پزشکی ، داروسازی و رشته های مرتبط بوده و کاملا به زبان انگلیسی مسلط باشند نیاز دارد :

1- مدیر توسعه بازار

2- نماینده علمی

3- پرستار

متقاضیان می توانند رزومه کاری خود را به آدرس الکترونیکی hrmembco@gmail.comارسال نمایند.

mojnia

New member
آگهی استخدام پرستار ،کارشناس و کاردان اتاق عمل در کرمان
مهلت تماس: 12 شهریور 1393

آگهی استخدام پرستار ،کارشناس و کاردان اتاق عمل

با توجه به طرح توسعه بیمارستان راضیه فیروز، این بیمارستان در نظر دارد. تعدادی پرستار در بخش های nicu – ccu – icuو icuقلب – عمومی و اتاق عمل استخدام کند.

متقاضیان می توانند از تاریخ 4 شهریور 1393 تا 12 شهریور 1393 از ساعت 10 صبح تا 13 بعد از ظهر به نشانی : کرمان – خیابان مطهری شرقی – بیمارستان راضیه فیروز مراجعه فرمایند.

mojnia

New member
این آگهی تا فردا اعتبار دارد

آگهی استخدام شرکت تخصصی واردات و پخش تجهیزات پزشکی و بیوتکنولوژی
مهلت تماس: 3 شهریور 1393

دعوت به همکاری

شرکت تخصصی واردات و پخش تجهیزات پزشکی و بیوتکنولوژی

جهت تکمیل کادر فروش خود در نمایندگی استان های اصفهان، خراسان، فارس، کرمان، بوشهر، یزد، سیستان و بلوچستان، لرستان، همدان، زنجان، کهگیلویه و بویر احمد، سمنان ، ایلام و گلستان از افراد مستعد و با روابط عمومی بالا جهت مشاغل ذیل دعوت به همکاری می نماید.

شرایط : دارای مدرک تحصیلی ترجیحا در رشته های

1- زیست، بیولوژی، میکروبیولوژی و رشته های مرتبط

2- فنی مهندسی (الویت : مهندسی پزشکی، صنایع، کامپیوتر، مکانیک، صنایع غذایی، کشاورزی) و سایر رشته ها

3- مدیریت ( بازرگانی، صنعتی)

4- علوم پایه

عنوان شغلی

مدرک تحصیلی

کارشناس علمی فروش

کارشناسی ارشد

خانم

کارشناس فنی فروش

کارشناسی

خانم – آقا

کارشناس فروش (بازاریاب)

کاردانی

خانم – آقا

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های 02188147368 و 03132205980

در ساعات ( 10 الی 16 ) تماس حاصل نموده و یا به سایت :

.:: وب سایت شرکت بازرگانی، پزشکی آرمان بهبود ::. مراجعه و در قسمت دعوت به همکاری ثبت نام نمایند.

mojnia

New member
آگهی استخدام شرکت کیمیا نفیس، فعال در زمینه پخش محصولات تخصصی پوست و مو در اصفهان
مهلت تماس: 3 شهریور 1393

دعوت به همکاری

شرکت کیمیا نفیس، فعال در زمینه پخش محصولات تخصصی پوست و مو در اصفهان جهت تکمیل کادر اداری به افراد زیر نیازمند می باشد.

ردیف

عنوان شغل

مقطع تحصیلی

سابقه کاری

مدرک تحصیلی

1

نماینده علمی بابت ویزیت مطب متخصصین

آقا - خانم

لیسانس

-

انگلیسی – فرانسه – زیست شناسی – بیوشیمی – شیمی – روان شناسی

لطفا رزومه کاری خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید یا با شماره 09140431262 تماس حاصل فرمائید.

Arafi_f@kimiyanafis.com

مجید دیجی

مدیر بخش
با سلام و تشکر از mojnia
دست شما درد نکنه بابت این آگهی های استخدامی که اینجا میذاری واقعا جای خالی چنین حرکت هایی برای زیست شناسی خالی بود . کاری که شما انجام میدی جای تقدیر و تشکر داره و از شما تقاضا دارم به این کارتون ادامه بدید...

مجید دیجی

مدیر بخش
قابل توجه تمام زیست شناسای عزیز دومین پروژه در گروه IBC در حال استارت خوردن هست با عضویت در این گروه میتونید در ایده های دوستانتون شریک بشید و از امتیازات و درآمدهای حاصل از اون استفاده کنید...
از دیگر امتیازات این وبلاگ
1)بحث و بررسی ایده و نظریه ها
2)اطلاع رسانی در مورد همایش ها
3)اطلاع رسانی در مورد آگهی های استخدامی
4)آشنایی با زیست شناسان نخبه از سراسر ایران
5)بحث و تبادل نظر و به اشتراک گذاری ایده ها
6)عضویت در گروه IBC

نکته : عضویت کاملا رایگان است ...
جهت اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس زیر سر بزنید...

mojnia

New member
كارشناس علوم آزمايشگاهي در حكيميه جهت شيفت عصر با سابقه كار
نحوه تماس:

تلفن تماس : 77316757
آخرين مهلت:
4 شهريور 1393 12:0

بالا