پیشنهاد کار به زیست شناسان و رشته های مربوط

b.nafas

New member
خیلی خوش اومدین به وبلاگ زیر سر بزنید و عضو بشید
IBC, Iran Biology Campaign

سلام به همه بچه ها حسابی خسته نباشین من سر زدم عضو هم شدم اما الان به خاطر ارشد یکم کم میام اینجا ..اما خودم کلی ایده دارم و یه عالمه برنامه که ایشالله همه با هم بتونیم انجام بدیم همگی موفق باشین

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام به همه بچه ها حسابی خسته نباشین من سر زدم عضو هم شدم اما الان به خاطر ارشد یکم کم میام اینجا ..اما خودم کلی ایده دارم و یه عالمه برنامه که ایشالله همه با هم بتونیم انجام بدیم همگی موفق باشین

خیلی از دوستان یا ارشد دارن یا دکتری یا درگیر پایان نامه یا شاغل هستند. منم از این قاعده مستثنا نیستم . اما فک کنم با برنامه ریزی همه چیز حل میشه...:thumbsupsmileyanim: روزی 2 ساعت اونم مثلا آخر شب یا اول صبح وقت بذارید .
اگه الان بتونید یه طرحی رو با علاقه دنبال کنید و به نتیجه برسونید وقت فارغ التحصیلی یه کاری برا انجام دادن دارید .و شاغل خواهید بود .

melinaa

New member
بچه ها این شایعس یا راسته که وزارت بهداشت میخواد نذاره ک بچه های زیست کنکور رشته های زیر مجموعه پزشکی رو بدن؟؟؟؟؟؟؟
یا خدا...خدایا بیچاره نشیممممم

mojnia

New member
آگهی استخدام شركت توليدي آرین سلولز صنعت ازشرکت های زیر مجموعه گروه صنعتي گلرنگ: محل : قزوین
http://s5.picofile.com/file/8136265642/kar_1.jpg
تو شرکت های بهداشتی اولویت اول مسئول فنی با میکروبیولوژیست هاست

mojnia

New member
آگهی استخدام شرکت داروسازی سبحان انکولوژی واقع در تهران و رشت
مهلت تماس: 31 مرداد1393
کارشناس ارشد میکروبیولوژی
http://s5.picofile.com/file/8136268342/rasht.jpg

شرایط عمومی استخدام :

· فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر

· برای ردیف های 2 تا 7 ، حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط در صنعت داروسازی

· دارندگان مدرک زبان انگلیسی (IELTS)با نمره 6 (General)به بالا در اولویت می باشند.

· متقاضیان محترم می توانند حداکثر تا تاریخ 31 مرداد 1393 رزومه خود را فقط از طریق پست الکترونیکی

به آدرس employment@sobhanoncology.com ارسال نمایند.

مجید دیجی

مدیر بخش
شما که زحمت می کشید لااقل استخدام های مرتبط با این فروم را قرار بدهید

نبود ، نیست ، مربوط به زیست آگهی نیست . اونجاهایی که میبینم فقط مدرک لیسانس مهم هست و کاری به رشته ندارن رو می نویسم . شاید گره از کار کسی باز بشه . به خدا دلم میسوزه بچه ها اینقدر زحمت کشیدن ، سختی کشیدن ، دود چراغ خوردن اونوقت بیکارن...

راستی بچه ها برید توی سایت فنی حرفه ای شهرتون اونجا یک سری آموزش در مورد کارهای گلخانه ای ، کود کمپست ، پرورش قارچ و... میزارن . اگه علاقه دارید میتونید شرکت کنید . با توجه به توانایی هایی که بچه ها توی پرورش کشت بافت دارن احتمالا میتونن کارهای نو و سود آوری انجام بدن ....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nastaran8

rs1991

New member
سلام منم کارشناسی زیست بودم منم میخوام همکاری کنم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

mojnia

New member
آگهی استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ژنتیک یا سلولی مولکولی در یک مرکز معتبر درمانی – پژوهشی
مهلت تماس: 31 شهریور 1393

دعوت به همکاری

یک مرکز معتبر درمانی – پژوهشی تعدادی کارشناس و کارشناس ارشد ژنتیک یا سلولی مولکولی مسلط به تکنیک های مولکولی

و سابقه کار مفید در آزمایشگاه تشخیص ژنتیک را دعوت به همکاری می نماید.

افراد واجد شرایط رزومه کامل و آدرس و تلفن تماس خود را پس از درج آگهی به پست الکترونیکی زیر ارسال نمایند.

Estekhdam621@gmail.com

mojnia

New member
آگهی استخدام لیسانس صنایع غذایی در شرکت تجاری دارای نمایندگی رسمی شرکت های خارجی در ایران
مهلت تماس: 31 شهریور 1393

دعوت به همکاری

شرکت تجاری دارای نمایندگی رسمی شرکت های خارجی در ایران

به فردی با مشخصات ذیل برای تصدی قسمت فروش مواد اولیه صنایع غذایی نیاز دارد.

(خانم یا آقا)

1- لیسانس صنایع غذایی

2- آشنایی با زبان انگلیسی

3- آشنایی با امور تجاری صادرات و واردات

لطفا درخواست کتبی خود را به آدرس sidra.uae@gmail.com ارسال نمائید.

farzane.sa

New member
سلام ,من هم به تمام دوستام و همه ي هم كلاسيهاي دانشگاهم كه شماره اي ازشون داشتم اطلاع رساني كردم,اميدوارم همگي موفق باشيم

بالا