پسرا بگن!! مهیج ترین تفریح مردانه چیه؟

reza.n

New member
نه عزيزم من اينو ديگه قبول ندارم .(قبلا ها چرا ولي الان نه) پارك دوبل خانمها خيلي بهتر تر شده
الان این طنز بود دیگه؟قشنگ اومدی ایول.بهتر شده.:25r30wi:واقعا ولی سرگرمیه ها ناخوداگاه اگه ببینیم خانمی داره پارک دوبل میکنه،از پارک میاد بیرون،3 فرمونه میره،و یا کلا هر حالت دیگه ای از رانندگی کلی میخندیم :14::25r30wi:اگه توو ماشین اموزش رانندگی باشه که دیگه هیچی:14:

سحر68

New member
پرتاب ترقه زیر پای دختر ها . که اونا هم جیغ بکشند و پسر ها بخندند.:25r30wi:

من این بلا رو سرم اوردن
اما جالب اینجا بود وقتی ترقه رو انداختن منو دوستم خودمونو کنترل کردیم و عکس العمل خاصی نشون ندادیم
اما دوستای پسره که ترقه انداخته بود کلی ترسیدن
اونا شدن اسباب خنده ما
کلی خندیدیم بهشون:thumbsupsmileyanim:

cheshmak

New member
من خودم به شخصه یکی دوبار ترقه انداختم زیر پای پسر فامیلمون قشنگ از ترس سه متر پرید آخه انتظارسو نداشت ،خیلی باحال بود کلی خندیدم امتحان کنید ضرر نداره ولی ولی ممکنه تلافی بدتری سرتون دربیارن اما اگر کم نیارید عالیه ه ه ه ه!!!!امتحان کنید!!!!:j58r36j3gcr4suxymup

آخرین ویرایش:

dr.alireza

New member
مورفین؟؟؟؟ این سوسول بازیا چیچیه؟!!! نه همون دود سنگین که گفتم :thumbsupsmileyanim:

ZOT

New member
پرتاب ترقه زیر پای دختر ها . که اونا هم جیغ بکشند و پسر ها بخندند.:25r30wi:
یه بار یه نفر با من این کار رو کرد ولی من همینطور ریلکس اصن جیغ نزدم و هیچ عکس العملی هم نشون ندادم! طرف همینطور فقط منو نگا می کرد خنده ام گرفته بود ازش!:25r30wi::25r30wi:

شفيع

New member
الان تماشاي دختران درحال انجام ورزشهاي موزون و اكروباتيك در پاركها بهترين تفريح براي بعضي هاس!!!

mahsa.

New member
نذارین بگم تفریح پسرا چیه !!!!!!!!!!!
از انجمن پرتم میکنن بیرون.
منو از پریز بکشین کم مونده بگما وای وای دارم میگما!!!!!!!!1

ZOT

New member
نذارین بگم تفریح پسرا چیه !!!!!!!!!!!
از انجمن پرتم میکنن بیرون.
منو از پریز بکشین کم مونده بگما وای وای دارم میگما!!!!!!!!1
یاد کلاه قرمزی افتادم که آقای مجری بهش یه رازی گفت نمی تونست خودشو نگه داره!!!

shayeste

New member
خدایی نکرده قلیون کشیدن جزو تفریحاتتون نیست که آقایون :j58r36j3gcr4suxymup

بالا