پستی برای من و تنهایی های من(ariya.21)

دنیا

New member
منم درکش میکنم میگم بذاریم بمیرامااگرمیخوای بمیری باداروخودتونکش معمولازنده میمونندالبته بعضی داروها خوبه مثلا پتاسیم گزینه خوبی/اگرازبالای کوهم بیفتی احتمالامیمیری/خودسوزی نکن چون اگرزنده بمونی وحشتناک بهترین کارجهت کوتاه شدن عمرت بروزن بگیر خانماتخصصشون کوتاه کردن عمرشوهراشون/البته من باکمال میل میتونم بکشمت اول پتاسیم تزریق میکنیم بعدازروکوه میندازیمت بعدمیسوزونیمت بعدمیندازیمت توآب غرق بشی فکرکنم حتما میمیری دیگه

آخرین ویرایش:

ariyana

New member
منم درکش میکنم میگم بذاریم بمیرامااگرمیخوای بمیری باداروخودتونکش معمولازنده میمونندالبته بعضی داروها خوبه مثلا پتاسیم گزینه خوبی/اگرازبالای کوهم بیفتی احتمالامیمیری/خودسوزی نکن چون اگرزنده بمونی وحشتناک بهترین کارجهت کوتاه شدن عمرت بروزن بگیر خانماتخصصشون کوتاه کردن عمرشوهراشون/البته من باکمال میل میتونم بکشمت اول پتاسیم تزریق میکنیم بعدازروکوه میندازیمت بعدمیسوزونیمت بعدمیندازیمت توآب فکرکنم غرق بشی فکرکنم حتما میمیری دیگه

وای دنیا چطوری دلت میاد؟؟؟ خشن نباش جیگر مهربون تر باش:28:

ariyana

New member
دنیا خانم که همکلاسی دوره کارشناسی آریا هستی فکر نمیکنی مساءل خصوصی ایشون بهتر بود این مدلی و اینجا گفته نمیشد!!!!!؟؟؟؟؟ اگه هدفتون قانع کردن من بود یه پیام خصوصی بهم میدادید کافی بود!!!!!!!!

ariyana

New member
اگه شما قراره با یه شکست عشقی خودکشی کنی عجیب نیست چون یه دختر ایرانی فابریک هستی بدون تلاشی برای تغییر خاصی توی زمینه های احساسی ولی قرار نیست آریا هم اینکار اشتباه رو انجام بده!!!

ariyana

New member
مشکل اینه که بعضی دوستان هنوز فرق بین مسائل خصوصی و عمومی رو خیلی متوجه نشدن!!!!!

دنیا

New member
اگه شما قراره با یه شکست عشقی خودکشی کنی عجیب نیست چون یه دختر ایرانی فابریک هستی بدون تلاشی برای تغییر خاصی توی زمینه های احساسی ولی قرار نیست آریا هم اینکار اشتباه رو انجام بده!!!
گلم من مبالغه کردم منظورم سختی این موضوع بودآریاجان هم حق اینکارنداره

دنیا

New member
مشکل اینه که بعضی دوستان هنوز فرق بین مسائل خصوصی و عمومی رو خیلی متوجه نشدن!!!!!
ببخشیداینجاکسی اریانمیشناسه منوشمافقط ایشونوکاملامیشناسیم بنابراین من کاربدی نکردم بقیه که اریاندیدندکه بدونندکیه وچه شکلی

Persian-Masoud

New member
العان آریا میخواد خودکشی کنه یا شما تلقین میکنین بهش؟ عجب وضیه ها! :mad_majidonline:
بخاطر شکست عشقی؟ من برات شکست هامو تعریف کنم فردا برام سیانور با تی پاکس میفرستی زود خودمو خلاص کنم! اما به جهنم! من هنوز زندم و زندگی جریان داره! امید دارم به فردا. :motat:

دنیا

New member
العان آریا میخواد خودکشی کنه یا شما تلقین میکنین بهش؟ عجب وضیه ها! :mad_majidonline:
بخاطر شکست عشقی؟ من برات شکست هامو تعریف کنم فردا برام سیانور با تی پاکس میفرستی زود خودمو خلاص کنم! اما به جهنم! من هنوز زندم و زندگی جریان داره! امید دارم به فردا. :motat:
منم همین میگم هرکسی شکست عشقی داره دلیلی برایاین همه ناامیدی اریاوصحبت کردن ازمرگ نیست حرف من به نظرشمااشتباه؟

Persian-Masoud

New member
منم همین میگم هرکسی شکست عشقی داره دلیلی برایاین همه ناامیدی اریاوصحبت کردن ازمرگ نیست حرف من به نظرشمااشتباه؟

شکست عشقی معلومه سخته! خیلی ناراحت کنندست! البته اوایلش! الان دیگه زیاد روی من تاثیر نداره! البته همه اینجوری نیستناااا! ولی خب دفعات اول خیلی سخته!

اما دلیل و توجیه خوبی نیست برای خودکشی! هیچ چیزی نباید باعث خودکشی بشه! خودکشی یعنی چی؟ یعنی یه چیزی از زندگیت با ارزش تر بوده! پس برای چی زندگی کردی؟ فقط برای اون چیز؟ یعنی اون چیز از دست بره توهم از دست میری؟ این ضعفه! ضــــــــــعف!!

ariyana

New member
گناه که نکرده عاشق شده شماخیلی زودجبهه میگیری

ربطی به خوب و بد بودن عاشق شدن نداره!!!!!! مسئله اینه که شاید دوست نداشته باشه دیگران در رابطه با این موضوع چیزی بدونن! منظور من کاملا واضح بود عزیزم.اینجا همه آریا رو میشناسن.شما انگار تازه عضو شدی و خبر نداری.بیخیال بیشتر از این نیازی به بحث کردن نیست

Persian-Masoud

New member
ربطی به خوب و بد بودن عاشق شدن نداره!!!!!! مسئله اینه که شاید دوست نداشته باشه دیگران در رابطه با این موضوع چیزی بدونن! منظور من کاملا واضح بود عزیزم.اینجا همه آریا رو میشناسن.شما انگار تازه عضو شدی و خبر نداری.بیخیال بیشتر از این نیازی به بحث کردن نیست

[2] :black_eyed:

ariyana

New member
البته شما چیزی غیر از این گفتی عزیزم!!! گفتی من اگه یه بار شکست عشقش بخورم خودکشی میکنم چه برسه به.....

دنیا

New member
اینجااولین جاییکه که اسم اریااومده من جای دیگه ای اسمشوندیدم ؟

بالا