پروپوزال، پایان نامه، مقاله و کارهای پژوهشی.....

hebe.nurse

New member
منم دوس دارم کمک کنمآ ، اما وقت واسه خودمم کم میارم:bunnyearsmiley:
باز اگه سوال کوتاهی بود در زمینه های پژوهشی علی الخصوص نرسینگ جوابگو هستیم :whistle:

فقط کوتاه باشه ها ! خیلی کوتاه :/ قول دادینا؟ اصلن نپرسید والا :دی

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
اینجا در راه رضای خدا کار میشه؟؟ :/
من ی عالمه متن دارم که باید ترجمه شه. کسی هست دست یاری بگیرد عایا؟؟
:65d6a5d6s:
تاکید می شود فقط در راه رضای خدا و بنده خدا یاری برسانید :p
اگه کسیو پیدا کردین در راه رضای خدا کار میکرد به منم خبر بدین کلی کار دارم واسش خخخخخ
شوخی بود هب

من همه کارهای مقاله رو میتونم انجام بدم، فقط موضوع بگید، سرچ و پروپوزال نویسی و انالیز اماری با من... ولی هزینه میگیرما. :rolleyessmileyanim:
حیطه پژوهشیمم رشته های مرتبط با علوم غذایی و میکروبی.

ببین امیر هم در راه رضای خدا کار نمیکنه بقییه دیگه ....
ان شاا... که بچه ها از حضورتون استفاده کنند

TUMS

Well-known member

چقدر بچه ها مشارکت دارن آفرین :auizz3ffy9vla57584x

خواستم بگم اگر کسی نیاز داشت که کارهای پژوهشی براش انجام بشه بچه ها هستن ولی یه کم خسته ن :smiliess (8):

3pd

New member
سلام ترم آخر كارشناسي ام و دارم كارهاي فارغ التحصيليمو انجام ميدم،طرحم رو هم از طريق كميته تحقيقات ثبت كردم و داوريش تكميل شده.ب من گفتن بايد انصراف بدم چون دارم فارغ التحصيل ميشم وگرنه دانشگاه ازم شكايت ميكنه.ميخواسم ببينم راهي نداره ك انصراف ندم و خرج و مخارجش با خودم باشه؟يا بهتره انصراف بدم و بعدا بعنوان پرسنل اين كارو انجام بدم؟توروخدا زود جواب بدين.ممنون.

biotechnologist

New member
سلام به دوستان فعال. کسی هست پایان نامه دکتری (احتمالا پزشکی مولکولی) بتونه بنویسه؟ لطفا سریع بگید واسه یه بنده خداییه. با سپاس
(این درخواست کنسل شد)

آخرین ویرایش:

science girl

New member
سلام:ad54ad:
میشه برای بیوانفورماتیک و سیستم بیولوژی کتاب و پی دی اف بهم معرفی کنید?? تا حدودی بلدم اما دوس دارم بیشتر یاد بگیرم
راستی نمیشه ی مقدار بچه هایی که مثل من تازه کارند رو راهنمایی کنین که چطوری وارد کار تحقیقات بشیم??
من خیلی دوست دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم.

TUMS

Well-known member
سلام به دوستان فعال. کسی هست پایان نامه دکتری (احتمالا پزشکی مولکولی) بتونه بنویسه؟ لطفا سریع بگید واسه یه بنده خداییه. با سپاس
بچه ها به دوستمون کمک کنید
قیمتش هم خوبه...
کارش حل شد؟
میشه برای بیوانفورماتیک و سیستم بیولوژی کتاب و پی دی اف بهم معرفی کنید?? تا حدودی بلدم اما دوس دارم بیشتر یاد بگیرم
راستی نمیشه ی مقدار بچه هایی که مثل من تازه کارند رو راهنمایی کنین که چطوری وارد کار تحقیقات بشیم??
در مورد سوال اولتون بچه های بیوتک باید کمک کنن
اول میری استاد راهنما انتخاب میکنی با توجه به معیارهایی که برای یه استاد راهنما برات مهمه و اهدافی که داری
بعد که انتخاب کردی میری باهاش صحبت میکنی و اوونم بهت موضوع میده میری سرچ میکنم و بعدش پروپوزالشو مینویسی و سپس ثبت ش میکنی که هر کدومشون مراحل خاص خودشو داره
بعد کار عملی سپس نوشتن پایان نامه و مقاله
البته وقتی شروع کنی همه چی دستت میاد ما هم اولش هیچی بلد نبودیم نگران نباشید راه می افتید

biotechnologist

New member
دوباره سلام.طاعات قبول دوستان! کسی هست پایان نامه ارشد پرستاری گرایش مدیریت پرستاری بنویسه؟ ممنون میشم سریع اطلاع بدید. با سپاس فراوان

rojiin

New member
سلام.نمیدونم توی این پست میتونم سوال مطرح کنم.البته با اجازه مدیر انجمن.

توی جلسه دفاع از پروپوزال چه سوالاتی پرسیده میشه؟
توی چه زمینه ای باید مسلط باشم؟

rojiin

New member
توی جلسه دفاع از پروپوزال هم مثل جلسه دفاع سوال پیچمون میکنند؟

mexin

Well-known member
سلام.نمیدونم توی این پست میتونم سوال مطرح کنم.البته با اجازه مدیر انجمن.

توی جلسه دفاع از پروپوزال چه سوالاتی پرسیده میشه؟
توی چه زمینه ای باید مسلط باشم؟

چند سوال ساده ست که هدفت از این طرح چیه؟ چجوری میخوای انجامش بدی.. حجم نمونه ت چقدره و چه کمکی به سیستم میکنه .. ازین سوالات...

rojiin

New member
چند سوال ساده ست که هدفت از این طرح چیه؟ چجوری میخوای انجامش بدی.. حجم نمونه ت چقدره و چه کمکی به سیستم میکنه .. ازین سوالات...

من فکر میکنم در مورد بیماری های دییگه ای که ممکنه ایجاد بششه یا کلا در هر موردی از این پروپوزالم سوال بشه.

86216664

New member
سلام دوستان
من مهندسی پزشکی تهران میخونم و در زمینه نورو ساینس کارهای تحقیقاتی انجام میدم.
میتونم در زمینه ترجمه و پیاده سازی مقالات و پروژه های کلینیکی با نرم افزار متلب matlab کمک کنم. در ضمن یک صفحه گفت وگو هم با عنوان "انجام پروژه های کلینیکی با نرم افزار متلب" گذاشتم و ممنون میشم اگه اونجا هم هر نظری دارید بفرمایید.
http://forum.oloompezeshki.com/thread16946.html#post658077

sara77

New member
بچه ها هر کی تو زمینه ی مقاله پرو÷پزه کاری انجام میده به من پیام بده قیمتش هم توافقی حل میکنیم

86216664

New member

دوست عزیز برای کار تحقیقاتی باید وقت و علاقه داشته باشی و خیلی خوب در موضوعات مختلف سرچ کنی تا دید خوبی نسبت به موضوعات مختلف پیدا کنی و ببینی به کدومش علاقه بیشتری داری.میتونی از wikipedia براي شروع استفاىه كني
بعد كه موضوع مورد علاقتون رو پیدا کردید بهتره به googlescholar بريى جون كاملترين سايت براي يافتن جدید ترین تحقیقات رو میتونید اونجا پیدا کنید
بعد اون جند مقاله دانلود کنید و سعی کنید چکیده مقالات رو بخونید و بفهمید و اگر ترجمه هم کنید که عالی میشه اینطوری میتونید دید کلی نسبت به تحقیقات مختلف روی موضوع مورد نظرتون داشته باشید

nurse 82

New member

سلام دوستان
آنالیز آماری و کلا مسائل مربوط به آمار پایان نامه کسی هست که انجام بده؟

TUMS

Well-known member
بچه ها هر کی تو زمینه ی مقاله پرو÷پزه کاری انجام میده به من پیام بده قیمتش هم توافقی حل میکنیم

متاسفانه من که الان وقت ندارم
کارتون حل شد؟

سلام دوستان

من قبلا انجا میدادم ولی الان وقت ندارم

XXIII

New member

با سلام
اگر در زمینه های زیر باشه من در خدمتتون هستم
1) استخراج مقاله از پایان نامه
2) ویرایش پایان نامه (نگارشی و ساختاری، قرار دادن در فرمت دانشگاه و صفحه آرایی)
3) رفرنس نویسی کامل با EndNote
4) ترجمه متون پزشکی و علوم پایه

موفق باشید

XXIII

New member

سلام دوستان

سلام
اگر نیاز دارید من یه آشنا دارم
از دوستانم هستن در دانشگاه تهران
لطفاً ایمیل بزنید

سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2
بالا