پروپوزال، پایان نامه، مقاله و کارهای پژوهشی.....

mexin

Well-known member
در زمینه نوشتن پروپوزال، مقاله، و کارهای پژوهشی در اکثر رشته های (علوم پزشکی) بصورت تخصصی و با توجه به اینکه رشته مون اپیدمیولوژی هست فعالیت داریم.
آنالیز داده ها با نرم افزار spss و stata
کمکی از دستمون بر بیاد در خدمتیم
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member

فک کنم یه سری نوشته ها پاک شده
درسته ؟
اگر مدیری این کارو کرده دلیل کارشو به خودم پیام بده ممنون میشم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

TUMS

Well-known member

کار امیر تقریبآ تموم شده هر وقت براشون فرستادم بیان نظرشونو بگن :smilies-azardl (181

3pd

New member
سلام دوستان!
ميشه بگين تعريف دقيق كليد واژه هارو از كجا بايد بنويسم؟همينطور تعريف متغيرها رو.ممنون

- - - Updated - - -

سلام دوستان!
ميشه بگين تعريف دقيق كليد واژه هارو از كجا بايد بنويسم؟همينطور تعريف متغيرها رو.ممنون

TUMS

Well-known member
سلام دوستان!

بستگی داره کلید واژه تون چی باشه
ولی خوب چون رفرنس نمی خواد میتونید از ویکی پیدیا استفاده کنید
تعریف متغییرها هم هر کدومشون یه تعریف علمی داره که زیاد سخت نیست که بازم واسه اونها میتونید از ویکی پیدیا استفاده کنید
اگه در موردی مشکل داشتید بیان کنید اگه من به شخصه بتونم کمکتون میکنم

amirbiochem

New member
ُسلام فکر کنم اولین نفری بودم که درخواست پروپوزال دادم,پروپوزالم نوشته شد بسیاری رازی هستم در زمان بسیار کم بسیار بسیار عالی بود هر مشکلی که به نظرم می امد رو میگفتم اصلاح می کردن خیلی ممنونم از tumsعزیزم واقعا کارش حرف نداره فکر نکنید که اومدم فقط تعریف کنم خودش تازه گفت اگه دوست نداری چیزی نگو ولی من اومدم بگم بسیار عالی بود با هزینه مناسب در زمان بسیار کم کارش بسیار عالی بود tumsعزیز خیلی ازت ممنونم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS

TUMS

Well-known member
ُسلام فکر کنم اولین نفری بودم که درخواست پروپوزال دادم,پروپوزالم نوشته شد بسیاری راضی هستم در زمان بسیار کم بسیار بسیار عالی بود هر مشکلی که به نظرم می امد رو میگفتم اصلاح می کردن خیلی ممنونم از tumsعزیزم واقعا کارش حرف نداره فکر نکنید که اومدم فقط تعریف کنم خودش تازه گفت اگه دوست نداری چیزی نگو ولی من اومدم بگم بسیار عالی بود با هزینه مناسب در زمان بسیار کم کارش بسیار عالی بود tumsعزیز خیلی ازت ممنونم.

لطف دارین :rose:
بازم سوالی بود که بتونم کمک کنم درخدمتتون هستم
اگر در مورد موادتون هم سوالی بود تا جایی که بتونم کمکتون میکنم
در پناه حق بدرود:rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: medical

3pd

New member
سلام من يه پروپوزال تقريبا اماده دارم كه ميخوام از طريق كميته تحقيقات دانشجويي اقدام كنم.اما چون اولين باره ك همچين كاري ميكنم ميخواسم كمكم كنيد و اگه بشه اشكال هاشو برام برطرف كنيد.البته قبلش در مورد هزينه شم صحبت ميكنيم.ارديبهشت ماه ميخوام فارغ التحصيل شم،ميخوام تا اون موقع اگه بشه ثبتش كنم و جمع و جور بشه.منتظر جوابتونم.

TUMS

Well-known member
سلام من يه پروپوزال تقريبا اماده دارم كه ميخوام از طريق كميته تحقيقات دانشجويي اقدام كنم.اما چون اولين باره ك همچين كاري ميكنم ميخواسم كمكم كنيد و اگه بشه اشكال هاشو برام برطرف كنيد.البته قبلش در مورد هزينه شم صحبت ميكنيم.ارديبهشت ماه ميخوام فارغ التحصيل شم،ميخوام تا اون موقع اگه بشه ثبتش كنم و جمع و جور بشه.منتظر جوابتونم.

سلام
اگه تا حالا انجامش ندادین که فکر کنم انجام شده، درخدمتم...

PSyChoO

New member
سلام.
من spss بلدم ولی تحلیلشو خیلی ضعیفم. فایلی کتابی چیزی نمیشناسین بچه ها ک عالی و قابل فهم و کیلی کوب باشه در این زمینه؟رشتمم روانشناسی دیه:دی
با سپاس پیشاپیش:rose:

mexin

Well-known member
سلام.
من spss بلدم ولی تحلیلشو خیلی ضعیفم. فایلی کتابی چیزی نمیشناسین بچه ها ک عالی و قابل فهم و کیلی کوب باشه در این زمینه؟رشتمم روانشناسی دیه:دی

کتاب spss دکتر حقدوست و همکاران... خیلی کامل توضیح داده

mexin

Well-known member
سلام.

کتاب spss دکتر حقدوست و همکاران... خیلی کامل توضیح داده

papi

New member
سلام به همه بچه های فعال و موفق و خندان
منم آمادگی خودمو در زمینه تصویربرداری پزشکی و حفاظت پرتویی اعلام میکنم

hebe.nurse

New member
اینجا در راه رضای خدا کار میشه؟؟ :/
من ی عالمه متن دارم که باید ترجمه شه. کسی هست دست یاری بگیرد عایا؟؟
:65d6a5d6s:
تاکید می شود فقط در راه رضای خدا و بنده خدا یاری برسانید :p

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: The Guy

amiir

New member
من همه کارهای مقاله رو میتونم انجام بدم، فقط موضوع بگید، سرچ و پروپوزال نویسی و انالیز اماری با من... ولی هزینه میگیرما. :rolleyessmileyanim:
حیطه پژوهشیمم رشته های مرتبط با علوم غذایی و میکروبی.

بالا