پرسش و پاسخ درباره شرایط آزمون ارشد وزارت بهداشت 92-91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jo-boy

New member
پاک کردن بحثا اصلا حرکت جالبی نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
متاسفم:eek:fftopic:

aysoda

New member
سلام من فارغ التصيل شدم حالا بايد فرم پر كنم يانه آقاي يا خانم ادمين؟؟؟؟؟!!!!!!!!

admin

Active member
پرسنل مدیریت
پاک کردن بحثا اصلا حرکت جالبی نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
متاسفم:eek:fftopic:
درود
بحث هاي غير مرتبط با موضوع بدون اغماض پاك خواهند شد.
اگر خيلي دوست داريد بحث هاي بي سرو ته بين رشته اي انجام بدين بريد يك موضوع باز كنيد تحت عنوان: محل جر وبحث علوم آزمايشگاهي ها با زيست شناسي ها

faranita

New member
سلام دوستان
من که دپرس شدم
پارسال با اختلاف 12 نمره رد شدم و امسال تو اوج آمادگی ام اما صد افسوس که این قانن مسخره نمیذاره قبل طرح امتحان بدم

توجه توجه
شرایط ارشد رشته های مشمول طرح تغییر کرده

سؤال : باتوجه به اينكه تير ماه سال 90 دانشجوي ترم آخر بوده و در آزمون شركت نموده ام و پذيرفته نشدم و جز رشته هاي مورد نياز و مشمول طرح مي باشم آيا مي توانم مجدداً* در آزمون 91 شركت نمايم ؟

جواب : دانشجویانی که سال گذشته بعنوان دانشجوی ترم آخر شرکت کرده اند به شرطی که در زمان ثبت نام در آزمون یکسال از تاریخ فراغت از تحصیل آنان نگذشته باشد می توانند در آزمون سال 91 شرکت نمایند(مرکز سنجش پزشکی -سوالات رایج)

bacillus.bs

New member
بچه ها هزینه ی ازمون امسال چقدره؟من داخل دفترچه چیزی ندیدم/پارسال باید از طریق بانگ پرداخت می کردیم/امسال به چه صورتی هست؟مدارک لازم برای ثبت نام کجا نوشته؟داخل دفترچه چیزی نبود:65d6a5d6s:

disjermino

New member
سلام........چیزی که من از دفترچه فهمیدم با داشتن مدرک(همون گواهی موقت خودمون)که معتبر بودن معدل رو نشون میده نیازی به پر کردن فرم نیست.:(50):.......................حالا اگه بچه ها شما چیز دیگه ای استنباط کردید خوشحال میشم بگید..................

arman

New member
سلام

من دانشجوی ترم اخر هستم فقط پر کردن فرم شماره ی 1 کافیه یا مدرک دیگه ای هم میخواد؟(مثل گواهی معدل یا..؟)

arman

New member
سلام

من دانشجوی ترم اخر هستم فقط پر کردن فرم شماره ی 1 کافیه یا مدرک دیگه ای هم میخواد؟(مثل گواهی معدل یا..؟)

vizviz

New member
سلام

دوست عزیز فرم شماره 1 یا 2 همون گواهی معدل هست. کسانی هم که فارغ التحصیل هستند اگر از دانشگاه هنوز موفق به دریافت گواهی موقت نشدن، فرم فارغ التحصیلی رو پر کنن.

توجه توجه

امروز صبح رفتم بانک که برای ثبت نام پول واریز کنم. توی دفترچه نوشته به شماره حساب 6/1278 خزانه داری کل پول رو واریز کنید. دوستان دقت کنید این شماره حساب اشتباه اعلام شده. اگر متصدی بانک اطلاعی نداشت از این موضوع من بهتون میگم که مظلع باشید، صحیح این شماره 06/1278 هست. یه عدد صفر کم تایپ شده توی دفترچه. مراقب این مسئله باشید

YASIN

New member
يعني واقعا كسي نيست جواب ما رو بده؟ آقاي ادمين شما چي؟؟ :sad::sad:
برای فارغ التحصیلان اسکن مدرک تحصیلی کافیه.البته برای فارغ اتحصیلان وزارت بهداشت.
برای بقیه رو اطلاعی ندارم

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
درود
بحث هاي غير مرتبط با موضوع بدون اغماض پاك خواهند شد.
اگر خيلي دوست داريد بحث هاي بي سرو ته بين رشته اي انجام بدين بريد يك موضوع باز كنيد تحت عنوان: محل جر وبحث علوم آزمايشگاهي ها با زيست شناسي ها
ادمین عزیز بهتر این تذکر و به ابی حان عزیزبفرمایید.ما شروع نکردیم ایشون نه این بار بلکه دفعات زیاد به ماها نوهین کردن.بهتره یه طرفه به قاضی نرید.ممنون

zanbagh

New member
یعنی چی؟پس چرا اطلاع رسانی نمیکنن؟من امروزبهمون شماره حساب پول واریزکردم پس پولم پرید؟چقدمزخرفه اه

zanbagh

New member
ویز ویز؟اماپارسال همون شماره قبلی بود؛توازکجاخبر داری ک ی صفراضاف شده؟

zanbagh

New member
آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین آدمین میشه راهنمای کنید؟شماره حساب بلاخره کدومه؟تکلیف اونای ک ب اولی ریختن بحساب چی میشه؟

vizviz

New member
ویز ویز؟اماپارسال همون شماره قبلی بود؛توازکجاخبر داری ک ی صفراضاف شده؟

بنده امروز رفتم بانک. متصدی به من گفت که شماره اشتباهه. گفتم عزیز این شماره ایه که از طرف سازمان اعلام شده و منم دخالتی توی این موضوع ندارم. بعد از چندین ساعت معطل شدن و پیگیری های رئیس شعبه و تماس با مقامات بالا به صورت اتفاقی متوجه شدیم که باید 06 وارد بشه تا به حساب وزارت بهداشت درآمد حاصل از ثبت نام واریز بشه. این هم اسکن فیش واریزی:

9aozgup8vy6ldz25oslp.jpg

zanbagh

New member
پس چرا ازماقبول کردن این حسابو؟چراتودفترچه چیزی ننوشته؟من پارسالم باهمون شماره پرداخت کردم مشکلی پیش نیومد؛پس تکلیف امثال من چی میشه؟بحرف سازمان گوش بدیم یابانک؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا