پرسش و پاسخ درباره شرایط آزمون ارشد وزارت بهداشت 92-91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yasamin1

New member
بیوتکنولوژی پزشکی رشته پرکاربردیه؟؟؟یعنی بازار کار داره ؟

ahmadgole

New member
سلام من دانشجوي پرستاري ترم هفت هستم و ميخام توي آزمون سال 92 رشته بيوتكنولوژي شركت كنم. يكي بهم گفت دانشجوهاي پرستاري يا بايد ارشد رشته خودشونو شركت كنن يا اگه بخان يه رشته ديگه برن بايد طرح و خدمتشونو بگذرونن. ميشه بگيد تكليف من چيه؟ ميتونم شركت كنم يا نه؟ اگه بهمن امسال كه فارغ التحصيل ميشم برم طرحمو شروع كنم چي؟ يعني بازم تا تمومش نكنم نميتونم يه رشته ديگه شركت كنم؟؟؟؟ بينهايت ممنون ميشم يه جواب مطمئن بهم بديد، واقعا بلاتكليفم

آخرین ویرایش:
سلام من دانشجوي پرستاري ترم هفت هستم و ميخام توي آزمون سال 92 رشته بيوتكنولوژي شركت كنم. يكي بهم گفت دانشجوهاي پرستاري يا بايد ارشد رشته خودشونو شركت كنن يا اگه بخان يه رشته ديگه برن بايد طرح و خدمتشونو بگذرونن. ميشه بگيد تكليف من چيه؟ ميتونم شركت كنم يا نه؟ اگه بهمن امسال كه فارغ التحصيل ميشم برم طرحمو شروع كنم چي؟ يعني بازم تا تمومش نكنم نميتونم يه رشته ديگه شركت كنم؟؟؟؟ بينهايت ممنون ميشم يه جواب مطمئن بهم بديد، واقعا بلاتكليفم

منم دانشجوی ترم 7 علوم آز هستم ببیینید شما اگه بخواین رشته خودتون هم (یعنی پرستاری) شرکت کنین باز هم وضع به همین منواله وزیر بهداشت در مورد کنکور 91 گفته که حق دادن کنکور رو برای یکدفعه دارند که میگن اون تبصره هست و قانون نیست هنوز معلوم نی واسه کنکور 92 چه آشی پختن؟!

یه دانشجو

New member
سلام
اگه معدل بالای 18باشه میشه بدون کنکور از دانشگاه ازاد رفت دولتی؟؟:21:
من یه چیزایی شنیدم اما مطمئن نیستم!!!! اگه کسی شرایط دیگشو میدونه بگه!!

skyy

New member
بچه ها میتونید کسی یا جایی رو به من معرفی کنید که برام یه برنامه ریزی درسی :wacsmiley:داشته باشن؟!!

aysoda

New member
سلام دوستان خسته نباشين كارت ورود به جلسه رو كي ميدن گفته بودن 28 ولي خبري نيست!!

Dexter2009

New member
بچه ها میتونید کسی یا جایی رو به من معرفی کنید که برام یه برنامه ریزی درسی :wacsmiley:داشته باشن؟!!
این برنامه ریزی رو هیچ کس بهتر از خودتون نمی تونه انجام بده. با خودتون رقابت کنید. هر روز بهتر از دیروز:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا