پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی سال 92

Maryam.A

Well-known member
هانیه جان اگرم بتونه تو مصاحبه ردش می کنن
رو این مسئله حساس شدن که
هرکی رشته خودشو ادامه بده

Asena90

New member
وی وی وی یعنی کسی ارشد بیوتک میکروبی باشه برای دکترا نمیتونه بره بهداشت امتحان بده؟

من نگفتم نمیتونه بهداشت بره من میگم نمیتونه دکتری ژنتیک پزشکی شرکت کنه....!!!!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اتفاقا میتونه دکتری ایمنی وبیوتک پزشکی هم شرکت کنه ویه سری رشته های دیگه ولی اینایی که گفتم تاپ بودن...

negin.

New member
بچه هایی که قبول شدید میشه بگید بیوشیمی کدوم کتاب بهتره؟ لنینجر؟هارپر؟ برای کنکور؟پوران پزوهش؟ اگه بگید خ ممون میشم

Maryam.A

Well-known member
جناب یا سرکار سوپرکویل میشه لطفأ
راز موفقیتتونو به ما هم بگید
بقیه قبول شده هاهم لطف کنن
به ما بگن راز موفقیتشونو
ممنون.....

mana

New member
سارا جان نتایج بین المل اومد قبلش برادرم گفت شیراز قبول شدم که باهام شوخی کرده بود امروز از دانشگاه گلستان بهم پیامک دادن که قبول شدم و مهلت ان تا 18 هست نتایج اعلام شده برو سایت دانشگاه ببین

kian

New member
کیا واسشون اس ام اس!! از یونی بین الملل گلستان آمده!!!؟؟؟ انگار غیر شیراز و یزد این گلستان هم قراره امسال بین الملل بگیره ... یکی نیست بگه خو اگه ظرفیت دارین چرا همون بهداشت رو 3تا اعلام میکنید!!!! یا بابا یخورده صبور باش ببین ملت واسه تکمیل ثبت نام میکنن یا نه!!! انگار وزارت بهداشت لیست نمرات کسانی که 2تا بین الملل رو انتخاب کردن.. و میتونن قبول شن رو واسشون داده!! ولی انگار باز هم قراره یه مصاحبه داخلی انجام بدن!!!! من واسه قبولی بندرعباس فرم انصراف دادم اما!!!! البته من موندم با توجه به این که هنوز نتیجه تکمیل و شبانه بهداشت نیامده!!! چرا این دانشگاه انقد عجله داره که اگه نمیرین سریعتر انصراف اعلام کنید!! مگه انصراف ندیم هم مهمه!!! چون اصلا قرار نیست غیر از آزاد که از طریق بهداشت نتیجش اعلام میشه محرومیتی در کار باشه!!!! که گرایش ژنتیک هم آزاد نداره!!! ..
اگه کسی رفت این یونی گلستان رو دید یه خبر بزاره ببینیم مکان و امکاناتش چطوریاست!!!

s.a2000

New member
بچه ها کسی میدونه هزینه بین الملل برای ژنتیک پزشکی ترمی چقدره؟؟؟
اصلا ارزشش داره؟!

negar62

New member
بچه هایی که قبول شدید میشه بگید بیوشیمی کدوم کتاب بهتره؟ لنینجر؟هارپر؟ برای کنکور؟پوران پزوهش؟ اگه بگید خ ممون میشم

عزیزم من سالی که شرکت کردم بیوشیمی برای کنکور رو خوندم. به نظرم واقعأ جامع و کنکوریه. بازم نظر دوستان قبولی امسال رو هم بپرس:riz277:

raven

Member
چرا این قبولیا ی تهران رمز موفقیت و برنامه ریزی و کتابارو نمیکن؟؟؟
میترسن بقیه ام موفق شن!!!:tonguesmiley:

سلام من از منابع سایت ایران بیولوژی استفاده کردم
ولی برای ژنتیک مروری جامع بر ژنتیک نجات مهدیه و امری پوران پژوهش ای دانشگاه خودمون رو هم می خوندم

rozi

New member
منم تبریز قبول شدم . کارنامه دقیقا کی میاد بچه ها؟:smilies-azardl (113

بالا