پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی سال 92

SNA

New member
سلام دوستای خوبم.به همتون تبریک میگم .ایشالا تو همه ی مراحل زندگیتون موفق باشید.
:riz304::bunnyearsmiley::4d564ad6:

Milad_R

New member
با اجازه این بحث سلولی رو برای همیشه تمومش کنم.
من سلولی رو نزدیک 65 زدم(چنتا از جوابامو تو بازبینی غلطشون کردم!!!). اگه میخواین خیالتون راحت باشه برید و دکتر عبادی رو گیر بیارید. اگه وقت و حوصله خوندن لودیش رو دارید که حرفی نیست ولی اگه نمیتونید با لودیش کنار بیاین هیچ کتابی به پای دکتر عبادی نمیرسه.
من از اواخر آبان ماه شروع کردم به خودن و متاسفانه اوایل فروردین دکتر عبادی رسید به دستم وگرنه بهتر میتونستم بزنم ولی همین دوماه که خوندم خیلی مفید بود. میتونم با اطمینان بگم بالای 90 درصد سوالا رو پوشش میداد.
بنظر من دکتر عبادی بگیرین
امیدوارم موفق باشین:a2d3:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alireza16

Milad_R

New member
چرا از بچه هایی که با هم میخوندیم خبری نیست !!!؟؟؟
نکنه...!!!:14:
مرجان، مهنام، فرناز، حامد و بقیه کجایین!؟:sadsmiley:

shida

New member
سلام تبریک میگم به قبولی های امسال. کدوم دانشگاه گروه ژنتیک قوی تری داره و مرتب تره به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟ شهید بهشتی یا تهران یا علوم بهزیستی

kh.ghojoghi

New member
دکتر عبادی رو از کجا میشه تهیه کرد؟ من فقط کتاب تست ایشون، از انتشارات فرهنگ رو دارم

Leyli002

New member
سال اول بود ولی من از ترم 5 کارشناسی شروع به برنامه ریزی کردم با توجه به اینکه گیاهی می خوندم و رشته نسبتا غیر مرتبط بود طوری برنامه ریزی کردم که برای ترم 7 (اخرین ترم)فقط14 واحد داشتم به طور جدی هم از هفته اخر شهریور شروع کردم(همزمان با شروع ترم دانشگاه) درسته که هدفم علوم بهزیستی بود ولی خوب الان که شهید بهشتی قبول شدم بازم خوشحالم و می گم خدایا شکرت[/QUO
تبریکککککک.شهید بهشتی که عالی تره.منی که 29 واحددارم وتابستونم اونطورکه میخواستم پیش نرفتم امیدی به قبولی داشته باشم؟؟؟؟؟این درسای یونی میرن روnerveآدم:j58r36j3gcr4suxymup

Leyli002

New member
تبریک به همه قبول شده ها.ایشالا سال دیگه این موقع ما بیایم خبر قبولیمونو بدیم...اوناییم که قبول شدن ماروتهههههههنا نذارن لطفا:ad54ad:

serin

New member
سال اول بود ولی من از ترم 5 کارشناسی شروع به برنامه ریزی کردم با توجه به اینکه گیاهی می خوندم و رشته نسبتا غیر مرتبط بود طوری برنامه ریزی کردم که برای ترم 7 (اخرین ترم)فقط14 واحد داشتم به طور جدی هم از هفته اخر شهریور شروع کردم(همزمان با شروع ترم دانشگاه) درسته که هدفم علوم بهزیستی بود ولی خوب الان که شهید بهشتی قبول شدم بازم خوشحالم و می گم خدایا شکرت

خیلی خیلی تبریک میگم دوست من.
همیشه موفق باشی

shiren

New member
بچه ها به همتون تبریک میگم الان که اومدم اینجا کلی انگیزه گرفتم احساس می کنم منم می تونم برای همتون آرزو می کنم یه روز بیاد که برای دکترا اینجا گزارش بدین:ad54ad:

bahram-68

New member
موفقیت ، یک درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ریختن .
توماس ادیسون

- - - Updated - - -

موفقیت ، یک درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ریختن .
توماس ادیسون

hi aty

New member
تبریکککککک.شهید بهشتی که عالی تره.منی که 29 واحددارم وتابستونم اونطورکه میخواستم پیش نرفتم امیدی به قبولی داشته باشم؟؟؟؟؟این درسای یونی میرن روnerveآدم:j58r36j3gcr4suxymup[/QUOTE]

حتما امید داشته باش فقط باید تلاش بیشتری بکنی
هیچ وقت به خودت نگو اگه امسال نشد سال بعد وقتی بگی من امسال قبول می شم مطمئن باش قبول می شی
موفق باشی

paria92

New member
منم مشهد قبول شدم ولی تازه پروفایلمو ساختم خواستم به دوستانی که امسالم متاسفانه پشت کنکور موندن کمک کنم

bahram-68

New member
نخستین قانون موفقیت تمرکز است . یعنی همه نیروهای خود را روی یک نقطه متمرکز کنید ، مستقیما به سراغ همان بروید و به چپ و راست منحرف نشوید .
ویلیام ماتیوس

- - - Updated - - -

نخستین قانون موفقیت تمرکز است . یعنی همه نیروهای خود را روی یک نقطه متمرکز کنید ، مستقیما به سراغ همان بروید و به چپ و راست منحرف نشوید .
ویلیام ماتیوس

nourmah

New member
dastetun dard nakone Arshadi hay goool
vaqean khaste nabashid
az rahnamihatun mamnunam
movafaq bashid:riz304:

بالا