پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

ghasedak69

New member
قاصدک جونم به نظر من اگه فکر می کنی که نمی تونی یه سال دیگه بخونی یا حتی دلت نمیخواد این کارو بکنی، برو علوم تحقیقات. من که خیلی تعریفش رو شنیدم، البته در مورد رشته های دیگه. در مورد رشته خودمون اطلاعی ندارم، ولی همون طور که بچه های دیگه گفتن توی دانشگاه های آزاد از همه بالاتره. نمیدونم راستش... جدا از وزارت بهداشت، خیلی از دانشگاههای سراسری هم الان دیگه اساتید خوبشون تو رشته ما خیلی کمه. دیگه نمیشه از روی اسم دانشگاه اعتماد کنی... به نظر من برو پرس و جو کن و ببین استاداش کی هستن. رزومه استادها رو پیدا کن. اگه دیدی راضیت میکنه برو. خیلی فکر نکن به اینکه سراسری نیست.
واقعا بستگی به شرایط خودت داره. من می کشیدم یه سال دیگه بخونم چون تازه کنکور بهداشت دستم اومده بود، ولی دیگه خونواده ام از دستم خسته شده بودن از بس نشستم گوشه خونه و تو کتابم. گفتن اگه استاداش رو دوست داری برو و هزینه اش رو هم میدیم. از طرفی الان هم که کنکور گذشته میگم من چه ریسک بزرگی کردم که فقط تهران رو انتخاب کردم. یعنی اعتماد به نفس در این حد داشتم که جزو 30 نفر برتر میشم؟ :shocked: دیگه کنکور برام مثل پارسال آسون به نظر نمیاد، انگار تازه با واقعیتش آشنا شدم. اگه دوباره میشد که برگردم برای کنکور علوم همین رشته خانواده درمانی میخوندم که روزانه یا حداقل شبانه اش رو قبول شم و بعدش هم برای بهداشت میخوندم.

ممنون صنم جان از راهنماییت... کاملا حق با شماست...
من شنیدم باز تو رشته های علوم انسانی علوم تحقیقات خیلی قویه... توکل به خدا دیگه
فقط یه سوال :
رزومه استادها رو از کجا پیدا کنم؟؟؟

ainazhz

New member
آره آیناز جونم خودم هستم! ولی چه فایده وقتی که جوابو دادن من صبحش شهید بهشتی رو اسم نوشتم!

صنم جون . یهنی تکمیل ظرفیت قبول شدی بهداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیتونی از بهشتی الان انصراف بدی؟ نمیشه؟

ainazhz

New member
سلان پرند جان
فعلا که نه به پسر نه دختر
نه مجردی
نه متاهلی
نه خودگردان زیرنظر دانشگاه
یه خودگردان بهمون معرفی کردن که زیر نظر دانشگاه نیست ولی میگفتن وضعیتش خوبه، خداشاهده اونم همین الان زنگ زدم میگه جا نداریم...:4d564ad6:....همه چی ارومه...من چقد خوشحالم

وای چه بد . متاسفم واقعاو یک سال بشین با خون و دل درس بخون. چند ماه استرس نتیجه رو تحمل کن . اخرش که با هزار ناز و نوز قبولت میکنن و میخوای با ارامش بری دانشگاه و درس بخونی اینجوری میشه.. حروم شد جوونیمون تو این مملکت خدااااااااااااا

ainazhz

New member
بعله، همین جوریاس...:دی
خوابگاه خود گردان زیرنظر دانشگاه نباشه هیچی نداره پرندجان؛ نه امنیت ، نه غذا و ... و مهم تر اینکه باید قید درس خوندن رو هم در اون محیط بزنی

اصلا نرید این خوابگاه ها . یکی از دوستام رفته و به خدا مثله چی پشیمونه. نه میشه خوابید مه میشه درس خوند. از هر نوع ادمی توش هست.

mosaffa7

New member

مدتی بعد از افتتاح خانه شعرا روزی ملک الشعرا تصمیم به بازدید از آنجا گرفت. وقتی در آنجا حاضر شد جوانکی نیز در آنجا حضور داشت؛ جوانک بعد از چند بار تلاش موفق نشده بود از پس آزمون ورودی آنجا بر آید. (آزمون بدین صورت بود که کلماتی شاعرانه مانند شمع، گل، پروانه و... به داوطلب گفته می شد و نیم ساعتی وقت، داوطلب می بایست با این کلمات دو بیت شعر بگوید.) ملک الشعرا بعد از بازدید به متصدی گفت که می خواهد در آنجا نام نویسی کند.
متصدی در جواب گفت: قربان اختیار دارید، شما استاد ما هستید؛ جوانک که شاهد ماجرا بود گفت چرا ایشان نباید آزمون بدهند؟! ایشان نیز مانند همه بایست در آزمون شرکت کنند. کلماتش را هم من می گویم. کلماتی که جوانک گفت آیینه ، اره ، كفش و غوره بود.
رئیس خانه شعرا هم حضور داشت گفت اولا ایشان استاد ما هستند ثانیا این کلمات نامتجانس است. بعد از اتمام جملات رئیس، ملک الشعرا گفت من شعر را گفتم.
رو کرد به جوانک و گفت:

چون آینه نور خیز گشتی احسنت
چون اره به خلق تیز گشتی احسنت

در كفش بزرگان ادب پا كردی
غوره نشده مویز گشتی احسنت

جوانک سر افکنده آنجا را ترک نمود.

آخرین ویرایش:

sanam_b

New member
صنم جون . یهنی تکمیل ظرفیت قبول شدی بهداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیتونی از بهشتی الان انصراف بدی؟ نمیشه؟

تکمیل ظرفیت نه عزیزم، خود بین الملل قبول شدم. آخه اصلا جاش معلوم نیست که کجا باشه، به نظرم نمی ارزه... ممکنه شهرری باشه اصلا.

fada19990

New member
بجه ها من امروز انتخاب واحد كردم 3واحدم موند براي ترم بهمن!!!در اين صورت ميتونم كنكور ارشد رو بدم?

ainazhz

New member
بجه ها من امروز انتخاب واحد كردم 3واحدم موند براي ترم بهمن!!!در اين صورت ميتونم كنكور ارشد رو بدم?

بله فدا جان میتونی. باید تا پایان شهریور 93 مدرکت و گرفته باشی.. موقع ثبت نام ازمون بهداشت هم میتونی از فرم هایی که واسه شرایط شما در نظر میگیرن استفاده کنی و بعد مدرک اصلیتو تحویل بدی

rawy

New member
پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی 92 لطفا در مورد واحدهایی که این ترم دارید و این که چه کتابها و منابعی رو باید بخونید و خلاصه هر اتفاقی می افته بیاید برای ما تعریف کنید, دوس داریم بدونیم تو دانشگاههای مختلف چه خبره :smilies-azardl (181
مرسی

ainazhz

New member
پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی 92 لطفا در مورد واحدهایی که این ترم دارید و این که چه کتابها و منابعی رو باید بخونید و خلاصه هر اتفاقی می افته بیاید برای ما تعریف کنید, دوس داریم بدونیم تو دانشگاههای مختلف چه خبره :smilies-azardl (181
مرسی

الان فانوسی باید بیاد گزارش بده :a2d3:

sanam_b

New member
ممنون صنم جان از راهنماییت... کاملا حق با شماست...
من شنیدم باز تو رشته های علوم انسانی علوم تحقیقات خیلی قویه... توکل به خدا دیگه
فقط یه سوال :
رزومه استادها رو از کجا پیدا کنم؟؟؟

شاید تو سایت خود دانشگاهشون باشه. یا اینکه مثلا میتونی اسمشون رو از تو سایت پیدا کنی و بعد تو اینترنت سرچ کنی...

fanoosi

New member
سلام
خوب که نه
کاش مثل شما میشد... باید بگم که اصلا نشد...:25r30wi:
نه خوابگاه دادن
نه اصلا معلوم هست شروع ترم کی هست
نه معلوم هست انتخاب واحد رو کی برای ما انجام میده، اصلا انجام میدن، نمیدن....اصلا ما دانشجوشون هستیم ....نیستیم...
یه عده دانشجوی بیچاره رو از اقصی نقاط کشور کشیدن اونجا، در دانشکده پزشکی رو بستن چون امتحان دستیاری(تخصص) توش برگزار میشد، هیچکس هم جوابگو نیست...بخدا همه ی این کارا رو میشد اینترنتی انجام داد...
امان از این بروکراسی پیچیده ی اداری در این مرز پر گزند....

فقط می تونم بگم برا خودمون متاسفم....:sad:

fanoosi

New member
دوستای خوبم
کارنامه ی کلی و درصدهای بهداشتمون کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تکمیل ظرفیت چطور؟؟؟؟آخه امیدوارم اون دوستم که میانگینش 50 شد تو تکمیل ظرفیت قبول بشه....خیلی براش ناراحتم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

fanoosi

New member
سلان پرند جان
فعلا که نه به پسر نه دختر
نه مجردی
نه متاهلی
نه خودگردان زیرنظر دانشگاه
یه خودگردان بهمون معرفی کردن که زیر نظر دانشگاه نیست ولی میگفتن وضعیتش خوبه، خداشاهده اونم همین الان زنگ زدم میگه جا نداریم...:4d564ad6:....همه چی ارومه...من چقد خوشحالم

ای بابا...:14:
خوارزمی هر چی هم اوضاعش قاراشمیش باشه حداقل این خوابگاه رو راحت میده
خوابگاه خودگردان هم اصلا امنیت نداره...هر جور آدمی توش پیدا میشه
میخواید چیکار کنید؟؟؟؟؟؟؟:shocked:

fanoosi

New member
خواهش میکنم عزیزم...
فانووسی جون فردا نرو بزار دفعه ی دیگه که کلااااس داری برو بگیر...

خداخیر بده به ه م ک ل ا س ی م!!
موقعی که رفت برای انجام آزمایشش....جواب آزمایش منو هم گرفت
خداروشکر مثل اینکه معتاد نیستم!!!!

آخرین ویرایش:

mosaffa7

New member
ای بابا...:14:
خوارزمی هر چی هم اوضاعش قاراشمیش باشه حداقل این خوابگاه رو راحت میده
خوابگاه خودگردان هم اصلا امنیت نداره...هر جور آدمی توش پیدا میشه
میخواید چیکار کنید؟؟؟؟؟؟؟:shocked:

انصراف...!!!

fanoosi

New member
پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی 92 لطفا در مورد واحدهایی که این ترم دارید و این که چه کتابها و منابعی رو باید بخونید و خلاصه هر اتفاقی می افته بیاید برای ما تعریف کنید, دوس داریم بدونیم تو دانشگاههای مختلف چه خبره
مرسی

عزیزم مطمئنا این خطاب به من نبود چون من همش دارم تعریف میکنم که چی شد و چی نشد!!!(یکی منو بندازه بیرون که اینقدر حرف نزنم!!:black_eyed:):25r30wi:
ما این ترم 12 واحد داریم که 10 واحدش تو معدل حساب میشه....2 واحدمون متون تخصصی هس که باید پاس بشه ولی نمره اش تو معدل محسوب نمیشه
درسهایی که داریم شامل:
روانشناسي رشد پيشرفته ، نظريه هاي شخصيت، روانشناسي پزشكي و نوروپسيكولوژي، نظريه هاي روان درماني، استفاده ازروشهاي آماري وپژوهشي پيشرفته
هر کدوم 2 واحده...
علاوه بر این یه دو واحدی ژورنال کلاب هم داریم که اجباریه و باید بریم و براش کار کنیم و نمره اش بعدا تو سمینارمون محاسبه میشه!!!(اینو واقعا زورم میاد برم:14:)
استاد رشد پیشرفته مون نرسیده به ک ل ا س سه تا تاریخ امتحان میان ترم تعیین کرده و یه ترجمه مقاله ازمون خواسته....کنفرانس هم خواسته
و وقتی ازش منبع امتحان رو پرسیدن خیلی سریع 7 تا منبع رو شمرده و گفته بقیه اش رو حضور ذهن نداره....یعنی ما باید هر چی کتاب تو زمینه ی رشد هست بخونیم برای امتحاناش!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

ainazhz

New member
عزیزم مطمئنا این خطاب به من نبود چون من همش دارم تعریف میکنم که چی شد و چی نشد!!!(یکی منو بندازه بیرون که اینقدر حرف نزنم!!)
ما این ترم 12 واحد داریم که 10 واحدش تو معدل حساب میشه....2 واحدمون متون تخصصی هس که باید پاس بشه ولی نمره اش تو معدل محسوب نمیشه
درسهایی که داریم شامل:
روانشناسي رشد پيشرفته ، نظريه هاي شخصيت، روانشناسي پزشكي و نوروپسيكولوژي، نظريه هاي روان درماني، استفاده ازروشهاي آماري وپژوهشي پيشرفته
هر کدوم 2 واحده...
علاوه بر این یه دو واحدی ژورنال کلاب هم داریم که اجباریه و باید بریم و براش کار کنیم و نمره اش بعدا تو سمینارمون محاسبه میشه!!!(اینو واقعا زورم میاد برم:14:)
استاد رشد پیشرفته مون نرسیده به ک ل ا س سه تا تاریخ امتحان میان ترم تعیین کرده و یه ترجمه مقاله ازمون خواسته....کنفرانس هم خواسته
و وقتی ازش منبع امتحان رو پرسیدن خیلی سریع 7 تا منبع رو شمرده و گفته بقیه اش رو حضور ذهن نداره....یعنی ما باید هر چی کتاب تو زمینه ی رشد هست بخونیم برای امتحاناش!!!

واییییییییی فانوسی خدا به داد من برسه . :smiliess (2):7تا!!!!!!!!!!!! وای :14:

یکم راجع به اون جمله قشنگه که گفتی توضیح میدی ؟ ژورنال کلاب
:rolleyessmileyanim:

بالا