پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

rawy

New member
راووی زنگ تفریح رو انتقال دادی ؟؟؟؟؟
خب تو همین قسمت روان شناسی بمونه. اگه اشکال داشت این دوماهی که باز بود میومدن بهمون هشدار میدادن. همه ی گروهها یه چنین تایپیکی دارن تو انجمنشوون.
نه راوی جون نگراان نباااش اشتراکم فکر کنم تا 27 شهریور هست بعدش تموم میشه. و خونواده تصمیم گرفتن دیگه شارژش نکنن. من هفته ای یه بار با گوشیم میاام سر میزنم.

نه هنوز انتقالش ندادم, ولی نظرم اینه که انتقال پیدا کنه با توجه به موافقت دوستانی که اصلا تو بحث ها نبودن اما با بسته شدنش موافق بودن
من تو قسمت بحث آزاد هم تاپیک های گپ و گفت و گو و پاتوق و اینا برای رشته های مختلف دیدم, به نظرم جاش اونجاست

parand

Well-known member
نه هنوز انتقالش ندادم, ولی نظرم اینه که انتقال پیدا کنه با توجه به موافقت دوستانی که اصلا تو بحث ها نبودن اما با بسته شدنش موافق بودن
من تو قسمت بحث آزاد هم تاپیک های گپ و گفت و گو و پاتوق و اینا برای رشته های مختلف دیدم, به نظرم جاش اونجاست

جاش خوبه ها....:smiliess (11):
چون بره بخش سرگرمی کسی تایپیکو پیدا نمی کنه....
الان بچه های بیوشیمی و ژنتیک تایپیکشون قسمت انجمن خودشون..
ولی هر چی جمع تصمیم بگیره من تابع همونم....:smiliess (4):

rawy

New member

آره این مشکل هست که بچه ها ممکنه پیداش نکنند!
احتمالا مجبورم بذارم همونجا بمونه

ainazhz

New member
aem32.gif
5440.gif

آرزوی موفقیت برات دارم, عزیز دلم, امیدوارم تو این سال نوی آینازی بهترین ها در انتظارت باشه و به همه ی آرزوهای قشنگ برسی
مرسیییییییییییییییییییی راوی جونم . واقعا شرمندم کردین. مرسی که به یادم بودین.... عاشق این شکلک
33619_rosesmile.gif
شدم که گل میده :25r30wi:

ainazhz

New member
- - - Updated - - -

آیناز جووون تولدت مبارک عزیزم
http://forum.hammihan.com/user_images/02_04_2013/43139.png

انشالله به همه آرزوهای خوشگلت برسی و هرروز موفق تر و شادتر از روز قبل باشی
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/...Q0yvphvHzfA3v2P9EoXKif2tTxNvxO-gmmMWQISxyf_Hj

اینم یه سری هدیه هم برای قبولیت و هم جشن تولدت
http://shirazit.persiangig.com/image/Rayaneh Emrouz/1259649678_18460_e617635000.jpg

قاصدکی مهربونم مرسییییییییییییییییییی . چه هدیه هایی . وایییییییییییییییییییییی :thanks: یه دنیا ازت ممنونم دوستم

ainazhz

New member
بچه ها یه مسئله ای هست که به طور جدی نظر بدید خواهشا که اقدام کنم
حقیقتش من قسمت بحث آزاد رو تازه دیدم! :14:
و اینکه ما تا به حال تو انجمن روانشناسی زنگ تفریح داشتیم و گپ می زنیم و کسی بهمون چیزی نگفته جای بسی تعجب و تشکر داره, واقعا بهمون احترام گذاشتن چون کار درستی نبوده
نظرتون چیه که زنگ تفریح رو باز کنیم, منتقلش کنیم به قسمت بحث آزاد و اونجا با خیال راحت بدون نیاز به نگرانی از اینکه پستهامون اسپم محسوب بشه یا نه گپ بزنیم؟
اما به شرطی که انجمن روانشناسی رو هم خالی نذاریم که سال تا سال یه پستم توش اضافه نشه
نظرتون رو بگید خواهشاااااااااااااااااااااااااااااااا

موافقم . اون تاپیک و خیلی دوست داشتم . منم مثله پرند اصلا اینجا رو دوس ندارم .

ainazhz

New member

با پرند موافقم

- - - Updated - - -

پرند جون مرسی دوست خوبم از کارت پستالهای قشنگی که فرستادی . واقعا ممنون. :thanks:

ghasedak69

New member
منم موافق باز شدن تاپیک مون هستم 100 درصد

- - - Updated - - -

طفلک فانوسی چقدر خسته میشه... هنوز ک ل ا س ها جدی شروع نشده نمی رسه زیاد بیاد
خداقوت خواهرجووووووون

آخرین ویرایش:

ghasedak69

New member
ای بابا چرا هیچ کس نیست...
من دلم کوچیکه زود زود دلم برا همتون تنگ میشه... لااقل یه نقطه چین بذارید آواتارتون رو ببینیم بدونیم حالتون خوبه...:28:

راستی امروز از واحد بین الملل علوم بهزیستی باهام تماس گرفتن.... گفتن ک ل ا س هاش ولنجک تشکیل میشه و هزینه اش ترمی 4/5 هستش.... ولی من گفتم نمی تونم بیام آخه هزینه اش برام زیاده... اونم گفت پس اسم تون خط می خوره...
امیدوارم کار درست بشه که از هردوطرف نمونم:whistle:

آخرین ویرایش:

ghasedak69

New member
اگر تاپیک دیگه ای باز شده یا تغییری ایجاد شده به منم خبر بدید...دلم گرفت از این تنهایی و سکوت...:sad:

ainazhz

New member
سلام بچه ها جونی . خوبین؟ کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راوییییییییییییییییییییییییییییی . پرند؟ فانوسییییییییییییییییییییییییی؟ قاصدکییییییییییییییییییییی ؟:whistle:

parand

Well-known member
وووووووووووووی چقد اینجا یخه!
پذیــــــــــــــــــرفته شدگاااااااان محترم کجاییــــــــــــــــــــــــد؟؟؟
smiliess%20%2811%29.gif

seyyed reza

New member
سلام به همگی...

روزگار خوش. دوستان یه سوالی دارم در مورد طرح؟بالینی هم طرح داره؟اصلا این طرح چیه؟مزایا و معایبش چیه؟
عزیزانی که اطلاع دارن یا منبعی میشناسن که می تونم ازش اطلاعات دست اول کسب کنم لطفا راهنمایی بفرمایین.

ghasedak69

New member
چه عجب دو سه تا آواتار دیدیم لااقل...
ای کاش زودتر همون تاپیک زنگ تفریح باز بشه تا روزی لااقل 5 دقیقه فارغ از زندگی واقعی بیایم باهم زنگ تفریح ، دلم براتون تنگ شده بود
از تنهایی رفتم تو تالار گفتگوی سایت های دیگه...

- - - Updated - - -

راستی عید همگی تون مبارک...
انشالله همه از دست با کرامت امام رئوف امام رضای خوب مون عیدی های خوب خوب بگیریم

ainazhz

New member
سلام به همگی...

روزگار خوش. دوستان یه سوالی دارم در مورد طرح؟بالینی هم طرح داره؟اصلا این طرح چیه؟مزایا و معایبش چیه؟
عزیزانی که اطلاع دارن یا منبعی میشناسن که می تونم ازش اطلاعات دست اول کسب کنم لطفا راهنمایی بفرمایین.
این سوال منم هست:33: اما شنیدم که بودجه ندارن واسه طرح و از این حرفا :65d6a5d6s:. والا نمیدونم :smiliess (12):

mosaffa7

New member
دوستم ترک تحصیل کرد من معلم شدم...
حالا او پورشه داره...من پوشه...
او اوراق مشارکت،ومن اوراق امتحانی...
او عینک آفتابی من عینک ته استکانی...
او بیمه زندگانی.من بیمه خدمات درمانی...
او سکه و ارز...من سکته و قرض....

درددل یک معلم

parand

Well-known member
دوستم ترک تحصیل کرد من معلم شدم...