پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

fanoosi

New member
باز خوبیش اینه که کلاسا دو روز در هفته س، میشه دنبال کار بود.
:s

واقعا؟؟؟؟؟
خوش به حالتون
من که با یکی از مسئولای دانشگاه صحبت کردم گفت سیاست دانشگاهها بر این قرار شده که ک ل ا س ها رو تو هفته پخش کنند تا دانشجو نتونه سرکار بره و حسابی به درسهاش برسه!!
یکی نیس به این مسئولا بفهمونه دانشجو هم خرج داره خب...چرا اینقدر تک بعدی نگاه می کنند مسائل رو؟ چرا؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

mosaffa7

New member
:a2d3: آفرین پرفسور اصلا مگه آدم الکی پرفسور می شه؟ همه از همین کارتن خوابی ها و سینه خیز رفتن ها شروع کردن دیگه
ولی خدایی هممون نگرانیم که زودتر جاتون اکی بشه آقای مصفا, روزنامه گرفتید؟ اگه شرایطش رو ندارید که روزنامه بخرید و مدام تماس بگیرید, می خواید من بگیرم اگه موردی بود تو پیغام خصوصی بهتون بگم؟ پارسال یکی از همکارای من بنده خدا مدتها تماس می گرفت اینور اونور آخر یه مورد پیدا کرد و یه جا ساکن شد, متاسفانه نمی تونم دوباره باهاش ارتباط برقرار کنم و الا می گفتم اگه ممکن باشه برید اونجا.
مسئولین هیمنجورین که ممکلت اینجوریه و وقتی این چرخه رو دنبال می کنی آخرش دقیقا می رسی به همون از ماست که برماست دقیقا, متاسفانه. حالا ما کارمون تو یکی دو مورد پیش میاد و کم برخورد داریم ولی این حقیقتا اکثریت قریب به اتفاق اداره های این ممکلته! خداییش کیو سراغ دارید که دنبال کار دولتی نباشه؟ چرا دنبال کار دولتی هستن؟ حقوق خوب داره به قدر کار شخصی یا آزاد؟ نه, همین که صبحونه می خورن گپ می زنن, ناهار می خورن, نماز می خونن گپ می زنن بعد تشریف می برن منزل, غذا و بلیط باشگاه و استخرم که به راههه, آخر سر هم که بیمه تا آخر عمر همون آب باریکه ای که باعث امنیت خاطرشون هست بهشون می ده دیگه, این کل پروسه ی کار اداریه و انصافاااااااااااا یکی مون بیاد بگه کار دولتی نمی خواد, نه بیاید بگید دیگه , نه بیایید دیگه
بعدشم حالا بعد قرنی یه بار موقعیت دست داده شما منوتون رو از نیمرو ارتقا بدید یه کوکو سبزی هم یاد بگیرید بده؟؟؟؟ نه بده؟؟؟؟ فردا برو همونجا پشت در وایسا دقیق بنویس پس فردا ازت امتحان می گیرم.

:25r30wi:
یکم
اقتخار میکنم به داشتن دوستانی چنین خوب و نیکو و بزرگوار که مدام دارن خجالتم میدن...امیدوارم همتون هرجا هستید سلامت و شاد باشید:riz304:
دوم
راوی جان این کارا چیه ؟ ممنونتم خانم دکتر...نههه بابا...چند تا خودگردان سراغ دارم و درضمن دوستام توی شریف و علم و صنعت هستند چند هفته ی اول رو میرم پیش اونها تا تکلیفم معلوم بشه..گویا من خیلی ناله و نفرین کردم که همه خیلی نگران شدید!!! نه خیر مشکلی از این بابت نیست...اصلا و ابدا نگران نباشید ... بنده بیشتر به بی برنامگی مسئولین و بروکراسی پیچیده ی اداری نقد داشتم
سوم
دقیقا همینیه که شما فرمودید...حرفی درش نیست
چهارم
اگه خوابگاه ندن که نه تنها درب اتاق که داخل اتاق و نه تنها دستور پخت کوکو سبزی که دستور پخت چند غذای دیگه رو هم باید برم با خواهش و تمنا ازشون بگیرم....:25r30wi:
پنجم
روز و روزگار به کامتون

fanoosi

New member
وقتی زندگی بهم سخت میگیره نمیگم:"این نیز بگذرد..." چون لامصب نمیگذره که:ph34r-smiley:....این دردسر تموم نشده بعدی شروع میشه...مجبور میشی همه چی رو به صورت موازی پیش ببری!:25r30wi:
واسه همین تو مواقع سختی به منظور کسب آرامش میگم:"همه چی می تونست بدتر از این باشه!!!!":smiliess (11):
(از دست این مسئولای دانشگاه من آخرش فیلسوف میشم!:riz277:)

ghasedak69

New member
وقتی زندگی بهم سخت میگیره نمیگم:"این نیز بگذرد..." چون لامصب نمیگذره که:ph34r-smiley:....این دردسر تموم نشده بعدی شروع میشه...مجبور میشی همه چی رو به صورت موازی پیش ببری!
واسه همین تو مواقع سختی به منظور کسب آرامش میگم:"همه چی می تونست بدتر از این باشه!!!!":smiliess (11):
(از دست این مسئولای دانشگاه من آخرش فیلسوف میشم!:riz277:)

سلام فانوسی جوووون
واقعا این جملات از خودت بود ؟؟؟
خیلی فلسفی بود:smiliess (11):

parand

Well-known member
خواهش می کنم عزیز
دیر جواب ندادی
بهترین ها رو برات آرزو می کنم
اااا چه خوب...
مرسی عزیزم...:riz304: امیدوارم شما هم به همه ی ارزوهات برسی خانومی
علوم تحقیقات ثبت نام کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rawy

New member
واقعا؟؟؟؟؟
خوش به حالتون
من که با یکی از مسئولای دانشگاه صحبت کردم گفت سیاست دانشگاهها بر این قرار شده که ک ل ا س ها رو تو هفته پخش کنند تا دانشجو نتونه سرکار بره و حسابی به درسهاش برسه!!
یکی نیس به این مسئولا بفهمونه دانشجو هم خرج داره خب...چرا اینقدر تک بعدی نگاه می کنند مسائل رو؟ چرا؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

فک کن تو این سن عملا دارن کاری می کنن که اگرررررر هر کی هم بخواد و اگرررررررر کار هم براش باشه, نتونه بره سر کار :mad_majidonline:

ghasedak69

New member
اااا چه خوب...
مرسی عزیزم...:riz304: امیدوارم شما هم به همه ی ارزوهات برسی خانومی
علوم تحقیقات ثبت نام کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هنوز منتظر درخواست انتقالیم هستم...
دعاکنید درست بشه لطفا:riz304:

- - - Updated - - -

سلام راوی جووووووون

rawy

New member
هنوز منتظر درخواست انتقالیم هستم...
دعاکنید درست بشه لطفا:riz304:

- - - Updated - - -

سلام راوی جووووووون

سلااااااااااااااااام قاصدک عزیزم خوبی؟؟؟ :28:
ایشالا که موافقت می شه نگران نباش, چون هر دوشون از دانشگاههای خوب و مطرح هستند
برات آرزوی موفقیت دارم گلم

rawy

New member
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب. فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت؛ تا اینکه جایمان را عوض کردیم. حالا آرام شدم و هروقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: تو فقط رکاب بزن.!

hamidreza131

New member
عاقا کسی نیست جواب منا بده؟من ارشد عمومی قبول شدم.ازش بدم نمیاد اما این یه واقعیته که موقعیت شغلی بالینی بهتر از عمومیه.من علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم(البته خودم ماله استان اصفهانم)استادای خوبیم داره اما اخرش عمومیه البته بالینیم داشت که من قبول نشدم.حالا چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟

ainazhz

New member
عاقا کسی نیست جواب منا بده؟من ارشد عمومی قبول شدم.ازش بدم نمیاد اما این یه واقعیته که موقعیت شغلی بالینی بهتر از عمومیه.من علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم(البته خودم ماله استان اصفهانم)استادای خوبیم داره اما اخرش عمومیه البته بالینیم داشت که من قبول نشدم.حالا چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟
اقای حمید رضا تبریک میگم بهتون
کی گفته بازار شغلیه بالینی بهتره... ؟ نمیگم باهم فرق ندارن . چرا دارن. اما مطمئن باشین تو ایران اختلاف چندانی نیست. من استادایی داشتم که با مدرک عمومی خیلی عالی بودن و بهترین درمان و داشتن. تو رشته ما مهم توانایی شخصیه. شما میتونین با مدرک عمومی کارگاه های درمانی و شرکت کنید و تواناییتون رو ارتقا بدین و به تجربه هاتوتن اضافه کنید..
نباید اینقدر بد به این گرایش نگاه کنید. به هر حال پایه و بیس رشته ما هست . حالا تو ارشد به طور جامع تر میخونیدش.
بیشتر تحقیق کنید. اگر هم واقعا به بالینی علاقه دارید یه سال دیگه بخونید خب. اموفق باشید

rawy

New member
ضمن عرض تبریک :rose:
این به عقیده ی شخصی خودتون و شرایطتون بر می گرده, اگه خیلییییییی بیشتر به بالینی علاقه دارید و شرایط و فرصت دوباره خوندن رو هم دارید, خب دوباره کنکور شرکت کنید.
اما اگه زودتر ارشد گرفتن براتون بیشتر اهمیت داره زمان رو پشت کنکور از دست ندید و ثبت نام کنید.
در مجموع من افرادی رو دیدم که هیچگونه مدرک روانشناسی اصلا نداشتند و با کار رواشناسی پولهای کلون به جیب میزدن و یا گرایششون کودکان استثنایی دانشگاه آزاد بوده و باز هم به خوبی کار می کنن و در آمد خوبی دارن, کلیتش به خودتون بستگی داره اگر هدفتون این هست که برای خودتون کار کنید.
اما اگه می خواید جایی استخدام بشید و منتظر تایید سازمان یا فرد دیگه ای هستید, بله ممکنه براتون شرط بذارن که حتما باید بالینی باشید در اون صورت بهتر اینه که بالینی بخونید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

ainazhz

New member
دیگه کسی نمیاد
592220_sorry.gif
یعنی همه الان دارن درس میخونن؟
600020_scratch_one-s_head.gif
جناب یزدان کجاست ؟
894520_unknown.gif

bahram-68

New member