پذیرفته شدگان ارشددانشگاه تهران شماره دانشجویی شما صادر شده؟

TUMS

Well-known member

واسه من که تکمیلید!!!!!!!!!
گفت تا 72 ساعت دیگه مشخص میشه:sad:
:auizz3ffy9vla57584x

jupiter_sps

New member
اخه من که میزنم بعدا می فرستم صفحه بعد نمیاد! فاطمه جان شما ثبت نام کردی؟
اگه دانشگده همت باشه کدوم خوابگاهو بزنیم؟؟؟؟ شما ها کجا رو زدین؟

TUMS

Well-known member
اخه من که میزنم بعدا می فرستم صفحه بعد نمیاد! فاطمه جان شما ثبت نام کردی؟
اگه دانشگده همت باشه کدوم خوابگاهو بزنیم؟؟؟؟ شما ها کجا رو زدین؟

خوابگاه واسه ما که ترمک هستیم خودشون بعد از 72 ساعت مشخص میکنن:sad:

manizheh.h

New member
بچه ها کسی میدونه خوابگاه مخصوص دختران ارشد هماتو تو تهران کدومه؟

jupiter_sps

New member

خوابگاه واسه ما که ترمک هستیم خودشون بعد از 72 ساعت مشخص میکنن:sad:

واقعا؟ پس چرا تو اون فرم محارم نوشته نام خوابگاه رو بنویسید؟ با این جساب من که نمیدونم فعلا نام خوابگاه چیه؟ بعدشم من که می زنم بعدا می قرستم می ره صفجه اول! چه کنم؟

A_F_A

New member
کسی تو سیستم غذا میتونه بره؟؟:New (6):
من که هم شهرستانی هستم و هم خوابگاه بهمون نمیدن!!الکی میگن استان شده!!

shirin68

New member

واقعا؟ پس چرا تو اون فرم محارم نوشته نام خوابگاه رو بنویسید؟ با این جساب من که نمیدونم فعلا نام خوابگاه چیه؟ بعدشم من که می زنم بعدا می قرستم می ره صفجه اول! چه کنم؟
من به جای نام خوابگاه خط تیره گذاشتم اسکن کردم و فرستادم

TUMS

Well-known member

اهوم!!
ما که فرم محارم نمیخواییم:smilies-azardl (113
واسه من یه سری اطلاعات میخواست که پر کردم بعدش هم گفت که تقاضای شما ثبت شد نتیجه بعد از 72 ساعت مشخص میشه!!!!!!!!!

jupiter_sps

New member
جانا! بانوان لطفا پاسخ بفرمایید!!!!
شما الان امضای اشنایان در تهران رو چه طور گرفتید؟

msh.2012

New member
من که توی یک فایل ورد درشت نوشتم هیچ آشنایی تو تهران ندارم و بعدشم ازش عکش گرفتم و فرستادم . خدا کنه بعدا گیر ندن بهم :sad:

mishel

New member
من هرکاری میکنم فرم محارمو نمی تونم دانلود کنم سیستمم هنگ میکنه،کسی هست که فایلشو برام بذاره تو این تاپیک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

msh.2012

New member
یکی راهنماییم کنه. من با مجیط اینجا آشنایی ندارم .توی تنظیمات اینجا نمی دونم چی کار کردم که پست ها رو دونه دونه می بینم. قبلا همه رو پشت سر هم می دیدم
New%20%286%29.gif

msh.2012

New member
من هرکاری میکنم فرم محارمو نمی تونم دانلود کنم سیستمم هنگ میکنه،کسی هست که فایلشو برام بذاره تو این تاپیک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

من میذارم فایلشو برات ولی باید راهنماییم کنی . چون من یاد ندارم و زیاد هم با محیط اینجا آشنا نیستم

mishel

New member
دوست عزیز خود منم زیاد وارد نیستم ولی توبخش پاسخ به موضوع که وارد میشی پایین صفحه امکانات اضافی این بخش وجود داره که فکرمیکنم از طریق آیکون مدیریت فایل های پیوست بشه ارسال کرد، امتحان کن چون خودم تاحالا اینکارو نکردم خیلییییییییییی ممنون.

sanazmohandes

New member
:33:پس یعنی مهندس بهمون خوابگاه نمیدن
دلمون رو الکی خوش کردیم:smiliess (2):
چرا میدن ولی باید زرنگ باشی اگه همین طوری بری اونجا بگی خوابگاه میخوام میگن پره. ولی باید پر رو باشی. سمج باش. خودمن علوم پزشکی شهید بهشتی خوندم می خواستم خوابگاه بگیرم 2 صفحه مدارک گذاشتن جلوم سند خونه و امضا همسایه ها و... پشیمون شدم البته زیادم مهم نبودا چون خونمون از دانشگاه 3 ساعت فاصله داشت میخواستم بگیرم راه خستم میکرد ولی بچه هایی بودن تو خوابگاه که محل زندگیشون مثل بر ما بود ولی اونا خوابگاه گرفته بودن چون سمج بودن

msh.2012

New member
دوست عزیز خود منم زیاد وارد نیستم ولی توبخش پاسخ به موضوع که وارد میشی پایین صفحه امکانات اضافی این بخش وجود داره که فکرمیکنم از طریق آیکون مدیریت فایل های پیوست بشه ارسال کرد، امتحان کن چون خودم تاحالا اینکارو نکردم خیلییییییییییی ممنون.

این گزینه رو بین آیکن های پایین صفحم ندارم .اگر دوست دارین ایمیلتون رو بهم بدین تا الان براتون میل کنم :rolleyessmileyanim:

بالا