پذیرفته شدگان ارشددانشگاه تهران شماره دانشجویی شما صادر شده؟

YekRaha

New member
توی یه قسمت از فرم باید مشخصات بستگان در تهران رو نوشت ...من که بستگانی در تهران ندارم چی باید بنویسم؟ ... حتما باید یه شماره تلفن هم نوشت

YekRaha

New member
azizam formo az koja gerefti?adresesh chie?

وارد سامانه که میشی بالا سمت راست نوشته فرم تقاضانامه ی اسکان.... از همونجا باید شروع کنی و بری جلو.... فرم تعهد محضری رو که فرستادی اونوقت باید مشخصات رو وارد کنی که یکی از همین مشخصات آدرس و تلفن بستگان تو تهرانه

mohsen_rok

New member
این دانشگاه اسمش تهرانه وگرنه از دانشگاه های ازاد و پیام نور امکاناتش کمتره یکی از دوستای من دندون پزشکی قبول شده بود از اهواز با گریه خوابگاه گرفت

:33:پس یعنی مهندس بهمون خوابگاه نمیدن
دلمون رو الکی خوش کردیم:smiliess (2):

faridehmk

New member
ش.د اومد:4d564ad6:

خداييش اين دانشگاه تهران فقط اسم الكي در كرده......اسم دانشگاه ايران رو هم بيخودي خراب كرد....:dadad4:

TUMS

Well-known member

من دوست و آشنایی تهران ندارم
میگه باید پر کنی!!!!!!!!!
من میگم نره :smilies-azardl (113 اون میگه بدوش:sdasdasd:

TUMS

Well-known member

کسی هم هست که مثل من دوست و آشنایی تهران نداشته باشه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا من باید ثبت نام نکنم چون که تهران آشنا ندارم هان
کشوره داریم!!!!!!!!!!!!!:sad:

YekRaha

New member

کسی هم هست که مثل من دوست و آشنایی تهران نداشته باشه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا من باید ثبت نام نکنم چون که تهران آشنا ندارم هان
کشوره داریم!!!!!!!!!!!!!:sad:

منم همین شرایط رو دارم..
جای همش یه خط تیره کشیدم .... بعد تو قسمت توضیحات براشون توضیح دادم که هیچ بستگانی تو تهران ندارم!

آخرین ویرایش:

jupiter_sps

New member
من اگه فردا ثبت نام کنم اشکالی ندار؟ باید برم اسکن کنم فرم محارم رو!!!! به نطرتون مشکلی پیش نمیاد؟

fateme1990

New member
من اگه فردا ثبت نام کنم اشکالی ندار؟ باید برم اسکن کنم فرم محارم رو!!!! به نطرتون مشکلی پیش نمیاد؟

من نفرستادم فرم محارم رو. زدم بعدا وارد خواهم کرد بعد صفحه بعدش برام باز شد پیام تاییدشم اومد. ولی الان هرکار میکنم نمیتونم برگردم فرم رو بفرستم براشون

بالا