پذیرفته شدگان ارشددانشگاه تهران شماره دانشجویی شما صادر شده؟

jupiter_sps

New member
بچه ها جعل امضا دیگه!چه قدر دنیارو سخت میگیرید!

من که خالی گذاشتم جای امضارو!!!و یک اسکن بی کیفیت ناخوانا (که با هندی کم) گرفته بودم و تقریبا داغون بود رو فرستادم و اون ها هم پذیرفتن! حالا کی سخت میگیره؟:ad54ad:

jupiter_sps

New member
nemidoonam chera,shayd gorbash yekam mardoonast!!!!
gigglesmile.gif
گربه مردونه!!!!

biochem

New member
بچه ها هرکی غذا واسه هفته آینده میخواد فقط تا امروز فرصت دارین ها. من که خودم رزرو نکردم. احتمالن کلاسا این هفته تشکیل نمیشه و منم نمیخوام این هفته ای برم خوابگاه

آخرین ویرایش:

vb2

New member
آخه گفته کلاسا از 3 مهر شروع میشه واسه دانشکده ما غذااااااااااا رزرو کنم یعنی؟؟؟

biochem

New member
آخه گفته کلاسا از 3 مهر شروع میشه واسه دانشکده ما غذااااااااااا رزرو کنم یعنی؟؟؟

اگه مطمئنی خوب آره رزرو کن. من که خودم هنوز نمیدونم کجا باید برم؟ دانشکده پزشکی تو پورسینا یا پردیس همت:smiliess (12):. تازه خوابگاهم که مشخص نیست کجاست

YekRaha

New member
بچه ها هرکی غذا واسه هفته آینده میخواد فقط تا امروز فرصت دارین ها. من که خودم رزرو نکردم. احتمالن کلاسا این هفته تشکیل نمیشه و منم نمیخوام این هفته ای برم خوابگاه

برای من که گزینه های انتخاب غذا غیر فعاله!!! برای شما فعاله؟

TUMS

Well-known member

واسه غذا دیگه باید کجا بریم هنوز که کارت تغذیه نگرفتیم!!!!!!!!!!!!!!

پرستاری86

New member
من اینترنتی پول ریختم به حساب برای غذا ولی برای رزرو تا روز 3 شنبه ساعت اداری وقت هست من ساعت 4 رفتم غیر فعال بود.
باید شنبه رزرو غذا بکنیم.

biochem

New member
من اینترنتی پول ریختم به حساب برای غذا ولی برای رزرو تا روز 3 شنبه ساعت اداری وقت هست من ساعت 4 رفتم غیر فعال بود.
باید شنبه رزرو غذا بکنیم.

مطمئنی ساعت اداریه! من میتونم تیک بزنم و انتخاب کنم ولی چون نمیخواستم نزدم

بالا