پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

masooooud

New member
Kitty jan markell ro kamel bekhun ham bakhshe tak yakhte ham kerm
Gharavi ro ham kamel bekhun
Ama az neva brown faghat bakhshe kerm ro bekhun chon bakhshe tak yakhtash jaleb nis
Man vase arshad bishtar az hame ketabe Dr saebi ro khundam v morur kardam chon kheil kheil aliye ama hajmash balas
Age bad az khundane markel gharavi neva brown forsati bud onam nigah kon albate agar vaghti bud......
Falan ba hamin ketaba ke dari shorou kon
Az bachehaye faal in patogh mesle nafas jan ham komak begir hon ona ham vase konkur mikhunan
Bahashun hamahang jolo boro
Omidvaram shoma va nafas sale dige rotbeha tak raghami bashid

Hamidvet

New member
مسعود جان تست غیر از i q b چی خوبه؟! ... (برای همه دروس دکترا)
شما غیر از انگل سایر کتب تست i q b رو هم پیشنهاد میکنی؟!
برای باکتری ، ویروس و قارچ برای ارشد چی خوندی که الانم میخای همینارو بخونی؟! ...

cnidaria_cnida19

New member
برای دکترای انگل شناسی علاوه بر همه این رفرنسها کتاب انگل شناسی فاندیشن و مولر رو هم حتماحتما بخونید

masooooud

New member
Hamud jan man hame darsa ro teste saied daneshmandi khundam chon hajmesh monasebe
Ketabhaye Dr mesle i q b faghat vase darse takhasosi khube na vase darsa dige

Hamidvet

New member
برای دکترای انگل شناسی علاوه بر همه این رفرنسها کتاب انگل شناسی فاندیشن و مولر رو هم حتماحتما بخونید

سنیداری من "Muller" پی دی اف شو دارم که به انگلیسی هست ؛ از رو اون بخونم بنظرت؟!
Foundation رو از کجا باید پیدا کنم خب؟؟! .... :13:

Hamidvet

New member
Hamud jan man hame darsa ro teste saied daneshmandi khundam chon hajmesh monasebe
Ketabhaye Dr mesle i q b faghat vase darse takhasosi khube na vase darsa dige

مسعود جان باکتری و قارچ چه کتابی خوندی؟ ... صرفا کتب برای کنکور خوبه یا باید کتاب دیگری هم خوند؟

b.nafas

New member
Salam masood jan shoma khodeton barnamerizi kardin?ya moshaver tahsili dashtin?mitunin be man to barnamerizi komak konid?!

سلام کیتی جان ..انقدر استرس نداشته باش ایشالله تا عید تموم می کنیم من هم اول مثل تو بودم همش درگیر کتاب بودم اما یه سری کتابارو بخر و شروع کن به خوندن منم تغریبا همین کتابایی که مسعود گفت رودارم و می خونم ..الکی درگیر کتاب نباش اگه یه کتاب خوب رو 10 بار بخونی بهتر از اینه که 10تا کتاب و منبع داشته باشی و همش نصفه نیمه ..من خودم فقط برای انگل می خوام بعد از تموم کردن این کتابا بازم کتاب بخرم مثل صائبی و غروی چون تعریفش رو زیاد شنیدم تو هم همین کارو انجام بده اما واسه بقیه درسا به نظرم یه کتاب خوب رو مسلط بشیم و چند بار دوره کنیم بهتره ...موفق باشی

azar1986

New member
Man ham khobdanam hamintore ,man tu uni in angalo pas kardam ketabiam ke ostad azash dars midad gharavi va neva brown bod ke man to neva brown moshkel dashtam albate ziraksi bod alan ke in ketabo didam koli chiz goftam in ketab khob bayan nakarde zaman mibare ke adam befahme asle matlab chie masaln in takyakhte gharavi khobe ,bara kermha ketabi nis khob bashe ?markel chetorie?man az neva khosham nemiad az avalesham moshkel dashtam ba in!!!
سلام كيتی جان.من كتاب نوا-براون رو هنوز نگرفتم،اما ماركل و غروی رو دارم،متن ماركل يه جوريه،نميدونم چطور بگم؟يه مقدار مطالبش پراكنده اس،من براي هر مبحث ميام اول اونو بخونم گيج ميشم،تصميم گرفتم اول غروي رو بخونم بعد ماركل چون متن غروي شفاف تر و گوياتره.البته نظر منه!به هر حال ماركل و نوا-براون رو هم بايد خوند چون منابع اصلي هستن.من از غروي فقط براي فهم بهتر مطالب كمك ميگيرم.مهم شروع كردنه و اين كه بتوني به اون برنامه اي كه ميريزي عمل كني.

Hamidvet

New member
سلام کیتی جان ..انقدر استرس نداشته باش ایشالله تا عید تموم می کنیم من هم اول مثل تو بودم همش درگیر کتاب بودم اما یه سری کتابارو بخر و شروع کن به خوندن منم تغریبا همین کتابایی که مسعود گفت رودارم و می خونم ..الکی درگیر کتاب نباش اگه یه کتاب خوب رو 10 بار بخونی بهتر از اینه که 10تا کتاب و منبع داشته باشی و همش نصفه نیمه ..من خودم فقط برای انگل می خوام بعد از تموم کردن این کتابا بازم کتاب بخرم مثل صائبی و غروی چون تعریفش رو زیاد شنیدم تو هم همین کارو انجام بده اما واسه بقیه درسا به نظرم یه کتاب خوب رو مسلط بشیم و چند بار دوره کنیم بهتره ...موفق باشی

خدائیش کتاب "دکتر صائبی" حرف نداره ...

b.nafas

New member
بچه ها من برنامه آزمون های رو فردا میزارم اینجا هر کی خواست استفاده کنه خودمم آزمون هاشو ثبت نام کردم چون برنامه خوبیه تا عید 80درصد درسها تمومه و خودمون می تونیم اون 20درصد رو با یه برنامه فشرده تموم کنیم اینجوری به نظرم خیلی خوبه ....همه با هم پیش بریم بهتره از سردرگمی هم خلاص میشیم ....مهم فقط درس خوندنه ...باید فقط درس بخونیم...

آخرین ویرایش:

Kitty69

New member
سلام مرسي گلم .اره دقيقا خوب من بار اولمه كه دارم كنكور ميدهم.ديگه استرسي ندارم .غروي خيلي خوبه من باهاش خوب ارتباط برقرار ميكنم.اين نوا هم بايد خوند ديگه .. وقت زياد ميگيره ولي اخر مي فهمم!
من تست اي كيوبي هم خريدم ميخواستم نخرم ولي انگلو كار كردم خوب بود مرسي ..ديگه بايد بخونيم انشال..كه هردو قبول شيم مهم خوندنه و تست زدن ..روز ١٥ ام جنگل اف ميدنه گفتم بهت بگم

Hamidvet

New member
بچه ها من برنامه آزمون های رو فردا میزارم اینجا هر کی خواست استفاده کنه خودمم آزمون هاشو ثبت نام کردم چون برنامه خوبیه تا عید 80درصد درسها تمومه و خودمون می تونیم اون 20درصد رو با یه برنامه فشرده تموم کنیم اینجوری به نظرم خیلی خوبه ....همه با هم پیش بریم بهتره از سردرگمی هم خلاص میشیم ....مهم فقط درس خوندنه ...باید فقط درس بخونیم...

آزمون ثبت نام کردی نامرد؟! ...

Kitty69

New member
راستي مي خواستم بگم بهت من با ورودي جديد كه امسال قبول شدن حرف زدم ميگفت باكتري ااراصلا نزدن از اين حرفا كلا به حرف بقيه هم گوش نده بخون خوب ..ميگن نزديم مگه ميشه دانشگاه خوب قبول شند!!مرسي من خيلي دوست دارم با برنامه ات پيش برم ولي اينترنت را مي خوام بزارم كنار ... من كلا ادم استرسي نيستم چون برام مهم نيست بيخيالم ولي مي خونما .ولي استرسي اونجوري نيستم .مشكل با خريد كتاب داشتم كه همه دارند تو همه رشته ها.كه بلاخره رفع شد.و تو اين مدت هم با افراد انرژي مثبت حرف بزن.

Kitty69

New member
خدائیش کتاب "دکتر صائبی" حرف نداره ...
كتاب خوبيه من يكي از دكتري انگل شناسي پزشكي بهم گفت
ولي من حجمو ديدم نخريدم!!غروي من تو كارشناسي بهمون درس دادن راحت تره براي من!!يه كتاب ديگه تك ياخته هست قيمتشم ٧٥٠٠ ????????????
اونم يه نفر خوند قبول شد.دكتر ادريسيان و رضائيان و قرباني ...اين هم مي گند خوبه.غروي درشت درشته دوست داري بخونيش.

Kitty69

New member
سلام كيتی جان.من كتاب نوا-براون رو هنوز نگرفتم،اما ماركل و غروی رو دارم،متن ماركل يه جوريه،نميدونم چطور بگم؟يه مقدار مطالبش پراكنده اس،من براي هر مبحث ميام اول اونو بخونم گيج ميشم،تصميم گرفتم اول غروي رو بخونم بعد ماركل چون متن غروي شفاف تر و گوياتره.البته نظر منه!به هر حال ماركل و نوا-براون رو هم بايد خوند چون منابع اصلي هستن.من از غروي فقط براي فهم بهتر مطالب كمك ميگيرم.مهم شروع كردنه و اين كه بتوني به اون برنامه اي كه ميريزي عمل كني.
سلام دوست عزيز
دقيقا غروي خوب گفته خسته هم نميشه !من مالاريا تو يه روز خوندم.حالا اگه با يه كتاب ديگه پيش مي رفتم دو روز ميشد.نوا ريز فونتش.من كلا با فونت ريز مشكل دارم!!ولي بايد خوند ديگه!!كاريش نميشه كرد،ماركل و فعلا نمي خرم من بايد نوا را تمام كنم بعد مي خرمش .ماركل ميگند يه حاليه،بزار اين نوا را بخونم تو هم ماركل بخون يه جوري.من اتفاقا بارورودي جديد كه امسال قبول شدند از يكي ديگشون پرسيدم گفت ماركل و غروي خوند .به قول دوستمون b.nafs اين هارو بخونيم بعد بريم خريد كتاب جديد !!تا يه كرم و نفهميدي نرو كرم ديگه بخونش بعد برو سر كرم ديگه و گرنه قاطي ميكني من چون امتحانشو دادم تو كارشناسي مي گم.اگه استرس خريد كتاب داري برو بخر تا استرست بخوابه بتوني بخوني.

azar1986

New member
سلام دوست عزيز
دقيقا غروي خوب گفته خسته هم نميشه !من مالاريا تو يه روز خوندم.حالا اگه با يه كتاب ديگه پيش مي رفتم دو روز ميشد.نوا ريز فونتش.من كلا با فونت ريز مشكل دارم!!ولي بايد خوند ديگه!!كاريش نميشه كرد،ماركل و فعلا نمي خرم من بايد نوا را تمام كنم بعد مي خرمش .ماركل ميگند يه حاليه،بزار اين نوا را بخونم تو هم ماركل بخون يه جوري.من اتفاقا بارورودي جديد كه امسال قبول شدند از يكي ديگشون پرسيدم گفت ماركل و غروي خوند .به قول دوستمون b.nafs اين هارو بخونيم بعد بريم خريد كتاب جديد !!تا يه كرم و نفهميدي نرو كرم ديگه بخونش بعد برو سر كرم ديگه و گرنه قاطي ميكني من چون امتحانشو دادم تو كارشناسي مي گم.اگه استرس خريد كتاب داري برو بخر تا استرست بخوابه بتوني بخوني.

من كه فعلا واسه انگل كتاب نميگيرم،همين ماركل رو تموم كنم شاهكار كردم با اون متنش،حالا كه گفتی فونت فكر ميكنم بخاطر اونم باشه كه اشتياقی به خوندنش ندارم،زود ميذارمش كنار!اما خب بايد خوند...:tonguesmiley:

بالا