پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

Soroush Star

New member
سلام بازم تبریک می گم سروش همیشه موفق باشی ...یه چند تا سوال ازت داشتم مرسی اگه راهنمایی کنی ..من واسه باکتری و ویروس و قارچ کتاب سعید دانشمندی رو گرفتم که هم درس هم ازمون ..برای ایمونو هم کتاب 4 استاد رو دارم ..تو واسه حشره چی خوندی و اینکه اگه تمام تست های رو بگیرم باز نیاز به کتاب تست هست یا نه همونا کافیه چون خودت می دونی که انقدر کابای زیادی هستن که نه وقت هست نه توان که بشه همشو خوند ...مرسی اگه جواب بدی ...

درس حشره شناسی در آزمون کارشناسی ارشد جزو منابع امتحانی نیست ، اگه من و حمید جان داریم اونو میخونیم واسه اینه که درس حشره شناسی از منابع مقطع Ph.D هست .

من کتاب ویروس شناسی مورای رو 1-2 هفته ای خوندم ، برای درس ویروس نیاز نیست جزئیات یاد گرفته بشه چون سطح تستهای ویروس برای انگل شناسی تقریباً پایینه . از ویروس ( خانواده های ویروسی و نوع ژنوم هر یک و بیماری منتقله از هر خانواده رو یاد بگیری ) میتونی به 3 تست از 6 تست ویروس جواب بدی .

در مورد قارچ ، فقط برای کنکور خوندم البته 1-2 هفته فیکس وقطمو گرفت و چون خوب جمع بندی نکردم فقط تونستم از 7 تست 2 تاشو جواب بدم .

در مورد باکتری ، اصلاً نخوندمش .

ایمنی شناسی ، همون برای کنکور جلد جدیدش و در کنارش 4 استاد جواب میده ، البته من متاسفانه ایمنی امسالو در کمال ناباوری بدجوری خراب کردم .

Soroush Star

New member
کسی اینجا نفهمید این جریان دکترای ایمونوپارازیت چیه؟؟
بابا انقد دست دست کردین دارم میرم سمت میکروب پزشکی
حداقل تا چندسال آینده دور دوره بیماری های عفونی میشه ...

رشته ایمنو پارازیتولوژی در ایران وجود نداره ، یکی از استادامون مدرک نهاییش چون روی تز ایمنی کار کرد ( ایمنو پارازیتولوژی ) هست که از دانشگاه ولز انگلیس مدرک گرفته .

Hamidvet

New member
سروش جان میشه لطف کنی از اساتید اونجا بپرسی واسه باکتری و ویروس و قارچ چی باید بخونیم دقیقا که بهتر باشه؟؟!

b.nafas

New member
درس حشره شناسی در آزمون کارشناسی ارشد جزو منابع امتحانی نیست ، اگه من و حمید جان داریم اونو میخونیم واسه اینه که درس حشره شناسی از منابع مقطع Ph.D هست .

من کتاب ویروس شناسی مورای رو 1-2 هفته ای خوندم ، برای درس ویروس نیاز نیست جزئیات یاد گرفته بشه چون سطح تستهای ویروس برای انگل شناسی تقریباً پایینه . از ویروس ( خانواده های ویروسی و نوع ژنوم هر یک و بیماری منتقله از هر خانواده رو یاد بگیری ) میتونی به 3 تست از 6 تست ویروس جواب بدی .

در مورد قارچ ، فقط برای کنکور خوندم البته 1-2 هفته فیکس وقطمو گرفت و چون خوب جمع بندی نکردم فقط تونستم از 7 تست 2 تاشو جواب بدم .

در مورد باکتری ، اصلاً نخوندمش .

ایمنی شناسی ، همون برای کنکور جلد جدیدش و در کنارش 4 استاد جواب میده ، البته من متاسفانه ایمنی امسالو در کمال ناباوری بدجوری خراب کردم .

سلام مرسی سروش ..اخه میگن ایمنی امسال خیلی سخت بوده ...

Kitty69

New member
Salam kitty jan
Beine ketabhat jaye markel khaliye
Baghi ketabhat khube
Man to safahate avale topic hame manabe arshadamo nvshtm mituni azashun estfade koni
Khodamm emsal ghabul shodam vase shoma ham arezu movafaghiyat mikonam
سلام اقا مسعود بهتون تبريك ميگم ..اخه ماركل چاپ يك ،تابستان ٨٦ از عميد اطهري نبوددد...و چاپ جديد بود ولي از عميد اطهري نبود...من براي همين نخريدم..! دست دوم هم رفتم نبود..ماركل ووگ به جز عميد اطهري از كي بگيرم؟؟مال شما چيه؟راستي من ويروس و قارچ و باكتري همين ها رو گرفتم به نظر شما كافيه؟مي خواستم از دانشمند ويروس بگيرم نبود منم براي كنكور انتشارات خسروي گرفتم!ايمن هم همين طور! وهمين طور زيست عمومي،كتاب زيست از مريم خالصي زيست سلولي و مولكولي؟مي خواستم كتاب iq براي ويروس باكتري قارچ بگيرم بعد گفتم بزار اين هارو تمام كنم بعد بخرم.كتاب تست چي بگيرم؟ايا كتاب تست كامل كلا تو بازار هست كه فقط براي انگل شناسي پزشكي باشه كتاب كلي!!؟

Kitty69

New member

چشم حمید جان ، حتماً پیگیر میشم
سلام اقا سروش ميشه براي كارشناسي ارشد كتاب هايي كه خونديدن كامل دوباره بگيند.؟ من مي خوام يك كتاب بخونم نه چندتا ..البته يك سري خريدم حداقل ميتونيد يه چكي هم ليست كتاب هايي كه من خريدم بكنيد!؟صفحه ٧٠ مرسي اگه چيزي كم بگيند بهم ??????

مرسي

Kitty69

New member
اقا مسعود و سروش عزيز
من يه سوال دارممممم
برنامه ريزي كه كرديد چطوري بوده؟منظورم اينه مثلا تو يك هفته ميخوايند برنامه ريزي كنيد چجوري شروع كرديد ؟تو يه روز همه درس ها رو دوساعت دوساعت مي خونديد!يا نه
ميشه يه مدل برنامه بنويسيد براي يك هفته يا دو روز ؟من تو برنامه ريزي مشكل دارم مي خواستم مشاور بگيرم بعد دوستام پيشنهاد دادن خودت بايد بخوني !!!

masooooud

New member
اقا مسعود و سروش عزيز
من يه سوال دارممممم
برنامه ريزي كه كرديد چطوري بوده؟منظورم اينه مثلا تو يك هفته ميخوايند برنامه ريزي كنيد چجوري شروع كرديد ؟تو يه روز همه درس ها رو دوساعت دوساعت مي خونديد!يا نه
ميشه يه مدل برنامه بنويسيد براي يك هفته يا دو روز ؟من تو برنامه ريزي مشكل دارم مي خواستم مشاور بگيرم بعد دوستام پيشنهاد دادن خودت بايد بخوني !!!

Ketab haie k khundam kitty jan:
Angal tak yakhteDr saebi
Neva brown
Markel
Gharavi
Angal pirapzshki Dr maraghi
Test angal iqb v daneshmandi
Imeni Dr assare
Tst imeni daneshmandi
Virus bakteri ketab2E
Tst virus v bakteri daneshmandi
Gharch2E
Tst gharch daneshmandi
Zist maryam khalesi
Zaban 504
Tofel
Medicine jelde1
Lezgi

masooooud

New member
اقا مسعود و سروش عزيز
من يه سوال دارممممم

Ketab haie k khundam kitty jan:
Angal tak yakhteDr saebi
Neva brown
Markel
Gharavi
Angal pirapzshki Dr maraghi
Test angal iqb v daneshmandi
Imeni Dr assare
Tst imeni daneshmandi
Virus bakteri ketab2E
Tst virus v bakteri daneshmandi
Gharch2E
Tst gharch daneshmandi
Zist maryam khalesi
Zaban 504
Tofel
Medicine jelde1
Lezgi

masooooud

New member
سلام اقا مسعود بهتون تبريك ميگم ..اخه ماركل چاپ يك ،تابستان ٨٦ از عميد اطهري نبوددد...و چاپ جديد بود ولي از عميد اطهري نبود...من براي همين نخريدم..! دست دوم هم رفتم نبود..ماركل ووگ به جز عميد اطهري از كي بگيرم؟؟مال شما چيه؟راستي من ويروس و قارچ و باكتري همين ها رو گرفتم به نظر شما كافيه؟مي خواستم از دانشمند ويروس بگيرم نبود منم براي كنكور انتشارات خسروي گرفتم!ايمن هم همين طور! وهمين طور زيست عمومي،كتاب زيست از مريم خالصي زيست سلولي و مولكولي؟مي خواستم كتاب iq براي ويروس باكتري قارچ بگيرم بعد گفتم بزار اين هارو تمام كنم بعد بخرم.كتاب تست چي بگيرم؟ايا كتاب تست كامل كلا تو بازار هست كه فقط براي انگل شناسي پزشكي باشه كتاب كلي!!؟

Markel tarjome Dr parviz kavakeb khundam
Ketab khubiye hatman ono bekhar
Zist shenasi omumi maryam khalesi ham bekhar

Hamidvet

New member
مسعود جان الان قصد داری برای باکتری ، ویروس و قارچ چی بخونی؟!

Kitty69

New member
Markel tarjome Dr parviz kavakeb khundam
Ketab khubiye hatman ono bekhar
Zist shenasi omumi maryam khalesi ham bekhar

اقا مسعود واقعا همه اين هارو خوندي !!!!!خيلي زياد ه ه !!كتاب 2e درس نامه و تست؟؟ يا فقطً تست؟ خيلي ممنون از راهنمايي كه كردي.

masooooud

New member
اقا مسعود واقعا همه اين هارو خوندي !!!!!خيلي زياد ه ه !!كتاب 2e درس نامه و تست؟؟ يا فقطً تست؟ خيلي ممنون از راهنمايي كه كردي.

Kitty jan aslan ziad nist chon ba barname hamash tamam shod albta man 13-15mah khundam yani az eide sale ghabl
Dar kol behtarin natije ro ham gereftam va rotbe1shodam
Shoma ham ba barname rizi behtarin rotbe ro khahid avord
Hich dars v mabhasi ro nakhunde nagzarid
Ketab 2E az darsnamash estfade konid va vase test az saied daneshmandi

b.nafas

New member
Kitty jan aslan ziad nist chon ba barname hamash tamam shod albta man 13-15mah khundam yani az eide sale ghabl

مسعود جان مرسی از راهنماییات ..ایشالله که ههمون موفق باشیم ...

b.nafas

New member

مسعود جان مرسی از راهنماییات ..ایشالله که ههمون موفق باشیم ...

Kitty69

New member
Salam masood jan shoma khodeton barnamerizi kardin?ya moshaver tahsili dashtin?mitunin be man to barnamerizi komak konid?!

masooooud

New member
Salam masood jan shoma khodeton barnamerizi kardin?ya moshaver tahsili dashtin?mitunin be man to barnamerizi komak konid?!

Kitty khodam barname neveshtam v moshaver nadashtam
Ruzi2-3darso mikhundam be in shekl ke az har dars ye mabhase khas ro
Vaghti chand mabhas tamam mishod nokate moheme ghabliha ro ye bar dige morur mikhardam v 2ruz bad az morur testeshuno hal mikardam
Hamin ravand edame dare ta payane hame darsa
Ta eid bayad kole ketaba v darsaro tamum koni v bade eid faghat vase morur v teste dobare bashe
Shayad b nazare kheili ha barname khubi nabashe chon har kasi bar asase tavanaiesh barname minvise
Khodaro shokr man natije gereftam azin barname
Albte dar zamine barname neveshtan azmun v khata ham lazeme ta motevajeh shi ch chizi az hame monaseb tare
Movafagh bashi

Kitty69

New member
Kitty khodam barname neveshtam v moshaver nadashtam
Ruzi2-3darso mikhundam be in shekl ke az har dars ye mabhase khas ro
Vaghti chand mabhas tamam mishod nokate moheme ghabliha ro ye bar dige morur mikhardam v 2ruz bad az morur testeshuno hal mikardam
Hamin ravand edame dare ta payane hame darsa
Ta eid bayad kole ketaba v darsaro tamum koni v bade eid faghat vase morur v teste dobare bashe
Shayad b nazare kheili ha barname khubi nabashe chon har kasi bar asase tavanaiesh barname minvise
Khodaro shokr man natije gereftam azin barname
Albte dar zamine barname neveshtan azmun v khata ham lazeme ta motevajeh shi ch chizi az hame monaseb tare
Movafagh bashi

Man ham khobdanam hamintore ,man tu uni in angalo pas kardam ketabiam ke ostad azash dars midad gharavi va neva brown bod ke man to neva brown moshkel dashtam albate ziraksi bod alan ke in ketabo didam koli chiz goftam in ketab khob bayan nakarde zaman mibare ke adam befahme asle matlab chie masaln in takyakhte gharavi khobe ,bara kermha ketabi nis khob bashe ?markel chetorie?man az neva khosham nemiad az avalesham moshkel dashtam ba in!!!

بالا