پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

Soroush Star

New member
بخونین بخونین ، تا لحظه آخر یعنی روز 8 خرداد :smilies-azardl (181

من این موقعیتو تجربه کردم

نکته های کرم شناسی رو اواخر اسفند 91 و نکته های تک یاخته رو اواسط اردیبهشت امسال تموم کردم

از شهریور شروع کردم تا کنکور ، توی این بازه زمانی ( آبان ماه و دی ماه ) نتونستم واسه ارشد بخونم ، دوباره بهمن شروع کردم که همون اوایل بهمن یعنی همین زمانهای الان با شوک جلو اومدن کنکور روبرو شدم ولی تمرکزمو حفظ کردم .

کنکور سال 91 روز 31 خرداد بود و کنکور سال 92 روز 9 خرداد !! :p7977cujr38iyymsu8:
اصلاً آمادگی تغییر زمانو نداشتم و پیش بینی نشده بود ...

Kitty69

New member
بچه ها ميشه جواب منو بدين؟كسي دفترچه جديد دانلود كرده را ضريب ها رو تغيير دادن:sadsmiley:..قبلا دروس ميكروب كلش ٢بود الان هر درسيش شده ٢..يكي براي من توضيح بده اين كلش هنوز ٢يا هر كدومش ٢؟؟اگه هر كدوم ٢باشه كه خيلي براي من بده ه ه ...ايمن ١/٥ من ميخوام نخونمش به نظر شما دوستان طوريه؟؟
خوب هرچي ميخونم نميفهمم...شيلا و حميد و مسعود عزيز بهم بگيد كدوم فصل ايمني مهم بوده هر سال ازش سوال مياد حداقل اون فصل ايمني بخونم...من الان ديدم دروس ميكروب ضريبش جدا كردن اگه من اينطوري متوجه شده باشم بهمن فقط گذاشتم براي اين سه تا كتاب...كرم فول هستم ولي تكياخته نه اونجور كه بدلم بچسبه گذاشتم اينا رو براي اسفند و فروردين...help me plz
واي بچه ها زبان لزگي كه خيلي كوفته من ديگه 504 ولش كردم...استرسم بيشتر رو دروس ميكروب ...!!

SH!LA

New member

پاااااااااااااااااااااااااااااشو ببینم .... زانوی غم بغل نگیییییییییییییر .... د پااااااااشو دیگه شیلا

مثل این بااااش ؛ نیگاش کن : :4d564ad6:

امیدوارم بتونم!

فکر میکردم کنکور مثل سال های قبل تیر ماه برگزار میشه و برنامه ریزی کرده بودم. حالا همه چی بهم ریخت...!!

SH!LA

New member
بچه ها ميشه جواب منو بدين؟كسي دفترچه جديد دانلود كرده را ضريب ها رو تغيير دادن:sadsmiley:..قبلا دروس ميكروب كلش ٢بود الان هر درسيش شده ٢..يكي براي من توضيح بده اين كلش هنوز ٢يا هر كدومش ٢؟؟اگه هر كدوم ٢باشه كه خيلي براي من بده ه ه ...ايمن ١/٥ من ميخوام نخونمش به نظر شما دوستان طوريه؟؟
خوب هرچي ميخونم نميفهمم...شيلا و حميد و مسعود عزيز بهم بگيد كدوم فصل ايمني مهم بوده هر سال ازش سوال مياد حداقل اون فصل ايمني بخونم...من الان ديدم دروس ميكروب ضريبش جدا كردن اگه من اينطوري متوجه شده باشم بهمن فقط گذاشتم براي اين سه تا كتاب...كرم فول هستم ولي تكياخته نه اونجور كه بدلم بچسبه گذاشتم اينا رو براي اسفند و فروردين...help me plz
واي بچه ها زبان لزگي كه خيلي كوفته من ديگه 504 ولش كردم...استرسم بيشتر رو دروس ميكروب ...!!

من درست متوجه منظورتون نشدم.

الان که نگاه کردم؛ دیدم برای انگل شناسی میکروبیولوژی ضریبش همون 2 هست. :smiliess (12):

Soroush Star

New member
امیدوارم بتونم!

فکر میکردم کنکور مثل سال های قبل تیر ماه برگزار میشه و برنامه ریزی کرده بودم. حالا همه چی بهم ریخت...!!

احتمالاً منظورت زمان کنکور مثل سالهای قبل تر تا سال 91 هست چون دقیقاً از کنکور 92 بود که 3 هفته جلو اومد :tsimuzpzwoap1t9y3o7

SH!LA

New member
احتمالاً منظورت زمان کنکور مثل سالهای قبل تر تا سال 91 هست چون دقیقاً از کنکور 92 بود که 3 هفته جلو اومد :tsimuzpzwoap1t9y3o7

آره دیگه... پارسال فقط جلوتر اومد؛ سال قبلش تیر ماه بود. چون یکی از اقوام شرکت کرده... :dadad4:

Kitty69

New member
آره دیگه... پارسال فقط جلوتر اومد؛ سال قبلش تیر ماه بود. چون یکی از اقوام شرکت کرده... :dadad4:

من الان باز دوباره رفتم سايت علوم پزشكي ديدم ضريب انگل شناسي عوض شده انگار .دروس ميكروب :اينجوري زدن انگل ٣/٥
زبان ٤ ،قارچ:٢،ويروس:٢،باكتري:٢،زيست و ايمن:١/٥
من سوالم اينه دروس ميكروب هر كدام درس ها ضريبش ٢؟؟يا نه نصف ميشه؟؟

SH!LA

New member
من الان باز دوباره رفتم سايت علوم پزشكي ديدم ضريب انگل شناسي عوض شده انگار .دروس ميكروب :اينجوري زدن انگل ٣/٥
زبان ٤ ،قارچ:٢،ويروس:٢،باكتري:٢،زيست و ايمن:١/٥
من سوالم اينه دروس ميكروب هر كدام درس ها ضريبش ٢؟؟يا نه نصف ميشه؟؟

نه... کلاً میکروبیولوژی که شامل ( باکتری و ویروس و قارچ ) هست؛ ضریبش 2 هست. 20 تا سوال هست.

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
منابع كنكور كارشناسي ارشد انگل شناسي پزشكي سال 93 - 1392
ميشه اين صفحه رو باز كنيد شايد منظورم را بفهميد....

اینجـا بدجوری نوشتـه عزیزم.

توی دفترچه دقیقـاً همونطور که نوشتم، نوشته... این سه درس با هم توی مجموعه میکروبیولوژی هستن و 20 تا سوال هست با ضریب 2 . یعنی 7 تا سوال از یه درس و 6 سوال تا از یه درس و...

Kitty69

New member
مرسي شيلا جونم انشال..كه باهم امسال قبول ميشيم.البته مت زياد پرفكت و راضي از خودم فعلا نيستم.ارزو موفقيت ميكنم برات.قبول ميشي نگران نباش...من از فردا ديگه استارت ميخوام بزنم ..راستي ايمني ١/٥ ؟؟

Kitty69

New member
..اخه از بعضي از رشته ها ضريب دروس تغيير دادن منم رفتم اينو ديدم كلي حالم بد شد!!!

SH!LA

New member
اینـم یه عکس از دفتر چه امسـال رشته انگل شناسی که خیالت راحت بشـه. ممنون؛ ایشـاا... همگی بیشتر میخونیم و دانشگاه دلخواهمون قبول میشیم.

DSC05157.JPG

Hamidvet

New member
اینـم یه عکس از دفتر چه امسـال رشته انگل شناسی که خیالت راحت بشـه. ممنون؛ ایشـاا... همگی بیشتر میخونیم و دانشگاه دلخواهمون قبول میشیم.

مشاهده فایل‌پیوست 4914

من واقعا موندم آخه چرا زبان باید ضریبش 4 باشه ؟؟ یعنی از خود انگل هم بیشتر!!!!!! :5:

SH!LA

New member
من واقعا موندم آخه چرا زبان باید ضریبش 4 باشه ؟؟ یعنی از خود انگل هم بیشتر!!!!!! :5:

:25r30wi:

انگار هم فقط توی این رشته اینطوریـه؛ درسته؟! یا رشته های دیگه هم اینطوری هست؟

دقت نکرده بودم!

Hamidvet

New member
:25r30wi:

انگار هم فقط توی این رشته اینطوریـه؛ درسته؟! یا رشته های دیگه هم اینطوری هست؟

دقت نکرده بودم!

ضریب 4 فقط تو انگله!!!!

7-8 تا رشته ضریب زبانشون 3 هست و بقیه هم ضریب 2 اند ...

Kitty69

New member
نه انگار ايمني شناسي هم ٤ درست نميدونم البته...كلمه بخون و صداتو ضبط كن و قبل خواب گوش بده .خيلي تاثير داره

pegahhhh

New member
سلام شیلا جان شما چقدر تا حالا خوندی؟؟؟؟؟واسه کرو و تک یاخته قصد داری چی بخونی؟؟؟؟؟زبانت در چه حده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا