پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

Hamidvet

New member
اینم از دفترچه زبان من ... :a2d3: :riz481:

080920132111.jpg

azar1986

New member
:p7977cujr38iyymsu8:

- - - Updated - - -

مگه اين بازيه ميذاره!!!نه،خودمم چند روزه عذاب وجدان گرفتم!

vet lab sciences

New member
اینم از دفترچه زبان من ... :riz481:

080920132111.jpg

آفرین دکترجان . مایه ی دلگرمیه که همچین دوستی دارم.:a2d3:
دقت کنید گوشه کنار نت بوکش رو هم پر کرده . اکسلنت .:applause:
فقط یه نکته ای این لغت Cope بجز معنی هایی که نوشتی معنی رو به طرفی بودن هم میده.
آخه یه تستی دیدم نوشته بود : پنجره ها ..... حیاط باز می شوند. جواب
Cope

victoria

New member
سلام دوباره
راستی چرا؟ دو تا سئوال
یکی چرا میگید بهترین انتخاب برام انگل شناسیه؟
دوم اینکه چرا انتخاب من راحت تره؟
من ایمنی دوست دارم اما نه به عنوان رشته تحصیلات تکمیلی ...

Hamidvet

New member
سلام دوباره
راستی چرا؟ دو تا سئوال

اصلا متوجه منظورت نمیشم ؛ اگه علاقه داری خب ادامه بده همونو دیگه ...

Hamidvet

New member
آفرین دکترجان . مایه ی دلگرمیه که همچین دوستی دارم.:a2d3:
دقت کنید گوشه کنار نت بوکش رو هم پر کرده . اکسلنت .:applause:
فقط یه نکته ای این لغت Cope بجز معنی هایی که نوشتی معنی رو به طرفی بودن هم میده.
آخه یه تستی دیدم نوشته بود : پنجره ها ..... حیاط باز می شوند. جواب
Cope

قابل نداره عزیزم :black_eyed:
مرسی بابت تذکری که دادی ؛ الهی پیر بشی جوون :riz277:

b.nafas

New member
به به میبینم که بچه ها حسابی مشغول اند و از دوست قدیمیشونم خبری نمی گیرن ...ای بابا ..من که حسابی داغون شدم چند روزی هست نخوندم ...بچه ی بدی شدم :65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
به به میبینم که بچه ها حسابی مشغول اند و از دوست قدیمیشونم خبری نمی گیرن ...ای بابا ..من که حسابی داغون شدم چند روزی هست نخوندم ...بچه ی بدی شدم :65d6a5d6s:

آخه مگه میشه آدم چند روز درس نخونه؟! چرا و به چه دلیل؟ زود بگو nafas .... :mad_majidonline::New (6):

b.nafas

New member
سلام دوباره
راستی چرا؟ دو تا سئوال
سلانم خوش اومدی به جمع ما ..بیبینید به نظر من شما اول باید یکم آشنایی با محیط کار داشته باشی تا بتونی انتخاب کنی ..من تا ترم 4 همش می گفتم باید میکروب بخونم و عاشق میکروبیولوژی ام ..اما وقتی درس و آزمایشگاهشو پاس کردم دیدم اصلا تو رو حیم و نیست و دوسش ندارم به قول شما دوستندارم تو اون زمینه کار کنم.همش سر می خواستم زود تموم شه ..اما سر و آزمایشگاه انگل با اینکه کارش سختر هم بود ولی عشق می کردم و همه کارامو سریع انجام می دادم و دیدم واقعا خود این رشته رو دوست دارم .

victoria

New member
سلانم خوش اومدی به جمع ما ..بیبینید به نظر من شما اول باید یکم آشنایی با محیط کار داشته باشی تا بتونی انتخاب کنی ..من تا ترم 4 همش می گفتم باید میکروب بخونم و عاشق میکروبیولوژی ام ..اما وقتی درس و آزمایشگاهشو پاس کردم دیدم اصلا تو رو حیم و نیست و دوسش ندارم به قول شما دوستندارم تو اون زمینه کار کنم.همش سر می خواستم زود تموم شه ..اما سر و آزمایشگاه انگل با اینکه کارش سختر هم بود ولی عشق می کردم و همه کارامو سریع انجام می دادم و دیدم واقعا خود این رشته رو دوست دارم .

آخه عزیزم میدونمچی میگی اما ما کارشناسی پیوسته علوم بودیم و انقدر واحدامون درهم بود که وقتی انگلو پاس کردیم اصلا هماتو 2 پاس نکردیم ولی با این حال توی آزمایشگاه انگلا رو خیلی خوب تشخیص می دادم و بالاترین نمره انگل کلاسمون شدم
نمیدونم چقدر جای پیشرفت داره ، من یه مشکلی هم دارم این که استاد انگلمون الگوم بود وازین میترسم که وارد تصمیم گیریم مسائل احساسی هم شده باشه
برای همین درگیرم وگرنه عاشق تک یاخته ام به نظرم از میکروبا منطقی ترن

victoria

New member
من خودم عاشق تک یاخته هام
شما برای چی اونا رو دوست دارین؟
اگه بخواین مزیتی نسبت به میکروب قائل باشین چی میگین ؟ هرچند انگلا رو بیشتر دوست دارم

Soroush Star

New member
تنها عاملی که وارد این رشته شدم علاقه علاقه علاقه بود .

خیلیها خواستن منو از تصمیمم فاصله بدن ولی موفق
نشدن .

البته خیلیها هم راجب رشته انگل شناسی هم نظر من بودن .

و مطمئنم وقتی علاقه باشه موفقیت هم میاد .

دوست دارم دوره دکترامو در مورد تک یاخته ها ادامه بدم . البته کرمها رو هم دوست دارم مخصوصاً نماتودها .

کاش میشد در دوره دکترا در هر 2 زمینه وارد بشم .

آخرین ویرایش:

Soroush Star

New member
آخه عزیزم میدونمچی میگی اما ما کارشناسی پیوسته علوم بودیم و انقدر واحدامون درهم بود که وقتی انگلو پاس کردیم اصلا هماتو 2 پاس نکردیم ولی با این حال توی آزمایشگاه انگلا رو خیلی خوب تشخیص می دادم و بالاترین نمره انگل کلاسمون شدم
نمیدونم چقدر جای پیشرفت داره ، من یه مشکلی هم دارم این که استاد انگلمون الگوم بود وازین میترسم که وارد تصمیم گیریم مسائل احساسی هم شده باشه
برای همین درگیرم وگرنه عاشق تک یاخته ام به نظرم از میکروبا منطقی ترن

در مورد بخش قرمز بیشتر توضیح بده ...

victoria

New member
تنها عاملی که وارد این رشته شدم علاقه علاقه علاقه بود .

خیلیها خواستن منو از تصمیمم فاصله بدن ولی موفق
نشدن .

البته خیلیها هم راجب رشته انگل شناسی هم نظر من بودن .

و مطمئنم وقتی علاقه باشه موفقیت هم میاد .

دوست دارم دوره دکترامو در مورد تک یاخته ها ادامه بدم . البته کرمها رو هم دوست دارم مخصوصاً نماتودها .

کاش میشد در دوره دکترا در هر 2 زمینه وارد بشم .

شما پایه لیسانستون چی بوده؟ چرا به انگلا علاقه دارین؟ میکروبا رو دوست ندارین؟

victoria

New member
منظورم از منطقی بودن اینه که بیماریزاییشون رو میشه با واکنش های خونی ونسجی و ... توجیه کرد
ولی بیشتر تست های میکروب رو باید حفظ کرد کاتالاز مثبت - اکسیداز ... نمیدونم شاید اشتبا فکر میکنم
یه استاد انگل داشتیم میگفت واسه انتخاب ارشد و دکترا میانبر برو شاید منظورش این بود برم انگل اما بازم دلیلشو نفهمیدم

b.nafas

New member
دقیقا همونه که سروش عزیز میگه ..شما باید به علاقت نگاه کنی و اطلاعاتت رو بالا ببری و درست تصمیم بگیری و انتخاب کنی ..در ضمن به نظر من برای موفقیت انتخاب رشته خوب اهمیت داره اما سواد خوب هم مهمه خوب قطعا ایمونو از نظر کاری تو جایگاه بالاتری از انگل هستش ولی وقتی شما رشتت رو دوست داشته باشی قطعا تلاش میکنی و سوادت رو میبری بالا و به هر جام می خوای می رسی .
منم واقعا انگل رو دوست دارم مثل سروش ...انگل یه رشته ای هستش که اگه واقعا علاقه نباشه موفقیت سخت میشه ..شما می تونی راحت با مدفوع کار کنی ..چون بیشترین کارت تو این رشته شناسایی انگل هاست که اکثرا تو مدفوع هستن ..باید به ایناشم فکر کنی ...اگه می تونی و دوست داری ..بسم الله ..بیا به جمع ما

b.nafas

New member
شما الان بین انگل و میکروب موندی یا انگل و ایمونو ...
راستش ایمونو یه تب گستردهای بین بچه های علوم پزشکی ذداره و همه یه جورایی دوسش دارن مثل پزشکی ..اما به نظر من واقع گرا باش و خودت فکر کن و تصمیم بگیر حتی اگه می تونی برو محیط کارارو از نزدیک ببین ولی یکم عجله کنا چون دیر میشه ..

victoria

New member
شما الان بین انگل و میکروب موندی یا انگل و ایمونو ...
راستش ایمونو یه تب گستردهای بین بچه های علوم پزشکی ذداره و همه یه جورایی دوسش دارن مثل پزشکی ..اما به نظر من واقع گرا باش و خودت فکر کن و تصمیم بگیر حتی اگه می تونی برو محیط کارارو از نزدیک ببین ولی یکم عجله کنا چون دیر میشه ..

بین انگل و میکروب
چون ایمنی دوس نداشتم راستشو بخوای تابستون کلاسای ایمنی میرفتم اما واقعا چون دوس نداشتم اومدم بیرون
مسئول کلاسا هم کلی مسخرم کرد ولی الان تا پاییز باید سعی کنم تصمیم بگیرم
این شد که اومدم شما هم کمکم کنید
ازلحاظ کار مدفوع هم خب میکروبم داره ، مشکلی نیس

بالا