*پاتوق پسرا*

نظر شما درباره ادغام پاتوق دختر و پسر ....

• مجموع رای دهندگان
    0

ZOT

New member
یا الله! آقایون حجاب کنید اومدم سرکشی ببینم خلافی اینجا صورت نگیره! موادی چیزی نباشه!

پیچک

New member
در بخشی از این سریال که پخش شد خانمی که نقش مه لقا را ایفا می کند دچار شکستی پا می شود و دنیا مجبور می شود او را به بیمارستان شهر ببرد تا عمل کند ، همانطور که در عکس زیر می بینید، در روستا پای راست او بسته شده است ولی در بیمارستان شهر پای چپ او .

مورد دوم که از کفشیات خودمه: زمانی که زنه با بچش به اون معلمه شوهر کرد و رفت شهر زندگی کنه پسره دیگه باسه خودش هوشو و حواس داشت و 5_6ساله بود..........اما وقتی فهمید پدرش اون نیست(19ساله بود).پدرش (در واقع ناپدریش) داشت دلداریش می داد بهش گفت: پسر تو وقتی اومدی خونه من پستونک دهنت بود |: من
:wacsmiley: خیر سرمون تنها فیلمی بود که این چندساله دیدم.
بعدم پسره یادش نمی اومد اون پدر واقعیش نیست درحالی که وقتی رفت خونه ناپدریش کاملا مودبانه و رسمو قلم حرف میزد.....آخه بچه گراز که نبوده همه چی یادش بره بچه عادمه مگه میشه یادش بره تا 6سالگی با مامانش تنها بودن :smiliess (6):

مکسین ... دیدی تو اون فیلم چه منظره هایی نشون میداد؟ ... شهر ما بودا ...:motat:

ba ba barghi

Well-known member
1622.jpg

- - - Updated - - -

funy51.jpg

رها45

New member
در بخشی از این سریال که پخش شد خانمی که نقش مه لقا را ایفا می کند دچار شکستی پا می شود و دنیا مجبور می شود او را به بیمارستان شهر ببرد تا عمل کند ، همانطور که در عکس زیر می بینید، در روستا پای راست او بسته شده است ولی در بیمارستان شهر پای چپ او .

مورد دوم که از کفشیات خودمه: زمانی که زنه با بچش به اون معلمه شوهر کرد و رفت شهر زندگی کنه پسره دیگه باسه خودش هوشو و حواس داشت و 5_6ساله بود..........اما وقتی فهمید پدرش اون نیست(19ساله بود).پدرش (در واقع ناپدریش) داشت دلداریش می داد بهش گفت: پسر تو وقتی اومدی خونه من پستونک دهنت بود |: من
بعدم پسره یادش نمی اومد اون پدر واقعیش نیست درحالی که وقتی رفت خونه ناپدریش کاملا مودبانه و رسمو قلم حرف میزد.....آخه بچه گراز که نبوده همه چی یادش بره بچه عادمه مگه میشه یادش بره تا 6سالگی با مامانش تنها بودن :smiliess (6):

انصافا خیلی سریال چرتی بود من یه چند باری گذرا دیدمش یعنی گندشو در اوردن دیگه

setayesh71

New member

چه فیلمی ؟

maxin

Well-known member

1417166357.jpg

100% واقعیه ، برید اهرام مصر توی هرم خوفو ، راهروی هفتم دست چپ ، بریدگی سوم سمت راست ، بعد از میدون دومی ببینید

khandeh.gif
ok.gif

PSyChoO

New member
داشتم رد میشدم دیدم از یه جایی بو پا میاد. دیدم عه! پاتوق پسرارووووو. اومدم بگم بابا لابد دلتون نمیاد جوراب نو ها روز مردتونو بپوشید، یکم جوش شیرین بریزید تو کفشاتون. چ وعضشه؟ این ادمین کجاست من نمیدونم:25r30wi::tonguesmiley::4d564ad6:

eeeeeeehsan

New member
داشتم رد میشدم دیدم از یه جایی بو پا میاد. دیدم عه! پاتوق پسرارووووو. اومدم بگم بابا لابد دلتون نمیاد جوراب نو ها روز مردتونو بپوشید، یکم جوش شیرین بریزید تو کفشاتون. چ وعضشه؟ این ادمین کجاست من نمیدونم:25r30wi::tonguesmiley:
بو مال اون پوتینای اون خانم آواتارتونه سرکار.. :tonguesmiley:

شما دخترا چه غیر بهداشتی هستین جوش شیرین میریزین!!
ما پسرا کفش چرم می پوشیم و جوراب نانو تا بو نگیره پامون. دیگه خیلی بی پول باشیم جورابامون رو عوض می کنیم یا می شوریم. دیگه خیلی وضعمون خراب باشه جوراب نمی پوشیم با دمپایی میریم بیرون :riz481: دیگه جوش شیرین نمی ریزیم :)

maxin

Well-known member
داشتم رد میشدم دیدم از یه جایی بو پا میاد. دیدم عه! پاتوق پسرارووووو. اومدم بگم بابا لابد دلتون نمیاد جوراب نو ها روز مردتونو بپوشید، یکم جوش شیرین بریزید تو کفشاتون. چ وعضشه؟ این ادمین کجاست من نمیدونم:25r30wi:
:smiliess (11):هی میگم بوترشی پاتوقوگرفته بگو پس قضیه ازین قراره:p

آخرین ویرایش:

PSyChoO

New member
بو مال اون پوتینای اون خانم آواتارتونه سرکار..

شما دخترا چه غیر بهداشتی هستین جوش شیرین میریزین!!
ما پسرا کفش چرم می پوشیم و جوراب نانو تا بو نگیره پامون. دیگه خیلی بی پول باشیم جورابامون رو عوض می کنیم یا می شوریم. دیگه خیلی وضعمون خراب باشه جوراب نمی پوشیم با دمپایی میریم بیرون دیگه جوش شیرین نمی ریزیم :)

پوتیناشو که در نیاورده ک بو بده که. پوتینای قشنگم چشماتو گرفته هان؟ برو برو با اون دمپاییات:tonguesmiley:
عه فا خواهر ما دخترا که اصن از بس تمیزیم که جورابامون بو نمیده که. :riz481:ولی خب با شما پسرا باید از روشهای فیل افکن و سنتیِ قوی استفاده کرد. فایده نداره که هی جوراب عوض کنین بابا کفشتون بوووووو میده جوراب جدیدام بو میگیره:)))) اوه اوه. جوراب نانو؟:)))) نگفتم رویاپردازی کن که.شماها پول ندارین جوش شیرین بخرین بعد از کفش چرمی برا من سخن میرانی؟:)))))
با دمپایی میری دانشگاه اهثان؟:))))

(11):هی میگم بوترشی پاتوقوگرفته بگو پس قضیه ازین قراره:p

:25r30wi:ویار داریا مکصین. هی هر تاپیکی میرم ترشی ترشی میکنی. بیا من امروز یه بسته لواشک از دانشگاه گرفتم به تو هم میدم. انقدم خوشمزس:))) هی میگن دخترا ترشیجات زیاد دوس دارن:

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
یکی از فانتزام اینه برم خواستگاری جواب رد بهم بدن بعدش بگم پای کسه دیگه ای در میونه اونام بگن آره خیلی هم از تو بهتره.خلاصه باهزارجور التماس اسم و آدرس طرفو بگیرم و برم درحالی که مشغول مواد کشیدنه پیداش کنم و اول ازش با موبایل فیلم بگیرم بعد گردن یارو رو بگیرم ببرم درخونه دخدره.ازشانس خوب ماهم بابای دخدره درو باز کنه درهمین لحظه پسره رو(مردیکه معتاد)هول بدم تو حیاطشون وقبل از هر کاری فیلمو نشون بابای دخدره بدم .بعددرحالی که به بلیطی که واسه افق گرفتم نگاه میکنم صدای نرو نرو دخدره رو نشنیده بگیرم وبایه لبخند ژوکوند درافق محو بشم.
.
.
.
.
خب مگه چیعه
:dadad4:

maxin

Well-known member
زندگی دانشجویی به روایت ....

ساعت ۲ نصف شب یک اتاق

ساعت ۳ نصف شب کل خوابگاه منهای سرپرست

ساعت ۴ صبح هنگام خواب

اولین روزهای خوابگاه

maxin

Well-known member

گفت و گوی صمیمانه برسرآماده کردن صبحانه بعد از گذست چند روز

پایان گفت و گو

امکانات غذایی در خوابگاه

طریقه ظرف شستن در خوابگاه

maxin

Well-known member
اواخر ترم وضعیت ۷۰درصد دانشجویان

وضعیت تحصیل در خوابگاه

HASSAN.S

New member
داشتم رد میشدم دیدم از یه جایی بو پا میاد. دیدم عه! پاتوق پسرارووووو. اومدم بگم بابا لابد دلتون نمیاد جوراب نو ها روز مردتونو بپوشید، یکم جوش شیرین بریزید تو کفشاتون. چ وعضشه؟ این ادمین کجاست من نمیدونم:25r30wi::tonguesmiley::4d564ad6:

دخترابایدزخماشون راباجوراب مرداشون ببندن تا همیشه بوی مردشون رابدن هاهاهاها

mahii

New member
اره همين خودتونيد ك خودتونو تحويل ميگيريد ديگه خخخخخخ

بالا