*پاتوق پسرا*

نظر شما درباره ادغام پاتوق دختر و پسر ....

• مجموع رای دهندگان
    0

maxin

Well-known member
1_IMG-20150412-WA0011.jpg

sepid71

New member

آهنگ رو گوش ندادم.اما نمیدونم تا این بنده خدا فوت کرد سیل عطیمی از این خواننده هایی ک اصن معلوم نیستن کی هستن و از کجا درومدن اومدن آهنگ دادن بیرون ک آره با مرتضی پاشایی خوندیم!!!
درحالی ک اصن اینحور ی نیست.پاشایی هیچ فیتی نداده با این.میخوان با اسم پاشایی خودشونو معروف کنن این خواننده های درپیت.حتی حال اینو ندارم ک دانلود کنمش
برمیدارن یک خط میخونن میکسش میکنن با اهنگ مرتضی ! جای تاسف داره

alireza-ja

New member
آهنگ رو گوش ندادم.اما نمیدونم تا این بنده خدا فوت کرد سیل عطیمی از این خواننده هایی ک اصن معلوم نیستن کی هستن و از کجا درومدن اومدن آهنگ دادن بیرون ک آره با مرتضی پاشایی خوندیم!!!
درحالی ک اصن اینحور ی نیست.پاشایی هیچ فیتی نداده با این.میخوان با اسم پاشایی خودشونو معروف کنن این خواننده های درپیت.حتی حال اینو ندارم ک دانلود کنمش
برمیدارن یک خط میخونن میکسش میکنن با اهنگ مرتضی ! جای تاسف داره

فقط 3 مگ ترافیکم رو حروم کردم.

maxin

Well-known member
17030521696770298373.jpg

یه پسر نوجوانی توی عربستان با ابتکار جالبی یه سرسره هفت طبقه طراحی کرده که دیگه زائرهای خانه خدا هم یه صفایی کنن هم طوافی کرده باشن.

این ابتکار اینقدر جالب بوده که پادشاه عربستان یه نشان طلا هم زده به سینه این نوجوان.

ولی شاید یکم بیشتر فکر می کرد راه های جالب تری هم به ذهنش می رسید هاااا

مثلاً مردم وایمستادن و کعبه می چرخید |:
و یا یه صفحه متحرک می ذاشتن بعد مردم روش وایمیستادن و اون دور کعبه می چرخید.

تازه این عزیز داره روی یه طرح برای مسیر بین صفا و مروه کار می کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

maxin

Well-known member
میدونم براتون سوال شده که این عکس چیه !؟
ایربگ (Airbag) ماشینه که تو صورت دختر باز شده
0.538865001359550266_taknaz_ir.gif

maxin

Well-known member
وقتی راننده موتور سوار پشت فرمون ماشین میشینه !

- - - Updated - - -

دخترا یک چهارم شماس !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

maxin

Well-known member
در بخشی از این سریال که پخش شد خانمی که نقش مه لقا را ایفا می کند دچار شکستی پا می شود و دنیا مجبور می شود او را به بیمارستان شهر ببرد تا عمل کند ، همانطور که در عکس زیر می بینید، در روستا پای راست او بسته شده است ولی در بیمارستان شهر پای چپ او .

مورد دوم که از کفشیات خودمه: زمانی که زنه با بچش به اون معلمه شوهر کرد و رفت شهر زندگی کنه پسره دیگه باسه خودش هوشو و حواس داشت و 5_6ساله بود..........اما وقتی فهمید پدرش اون نیست(19ساله بود).پدرش (در واقع ناپدریش) داشت دلداریش می داد بهش گفت: پسر تو وقتی اومدی خونه من پستونک دهنت بود |: من
:wacsmiley: خیر سرمون تنها فیلمی بود که این چندساله دیدم.
بعدم پسره یادش نمی اومد اون پدر واقعیش نیست درحالی که وقتی رفت خونه ناپدریش کاملا مودبانه و رسمو قلم حرف میزد.....آخه بچه گراز که نبوده همه چی یادش بره بچه عادمه مگه میشه یادش بره تا 6سالگی با مامانش تنها بودن :smiliess (6):

آخرین ویرایش:

sepid71

New member
در بخشی از این سریال که پخش شد خانمی که نقش مه لقا را ایفا می کند دچار شکستی پا می شود و دنیا مجبور می شود او را به بیمارستان شهر ببرد تا عمل کند ، همانطور که در عکس زیر می بینید، در روستا پای راست او بسته شده است ولی در بیمارستان شهر پای چپ او .

مورد دوم که از کفشیات خودمه: زمانی که زنه با بچش به اون معلمه شوهر کرد و رفت شهر زندگی کنه پسره دیگه باسه خودش هوشو و حواس داشت و 5_6ساله بود..........اما وقتی فهمید پدرش اون نیست(19ساله بود).پدرش (در واقع ناپدریش) داشت دلداریش می داد بهش گفت: پسر تو وقتی اومدی خونه من پستونک دهنت بود |: من
:wacsmiley: خیر سرمون تنها فیلمی بود که این چندساله دیدم.
بعدم پسره یادش نمی اومد اون پدر واقعیش نیست درحالی که وقتی رفت خونه ناپدریش کاملا مودبانه و رسمو قلم حرف میزد.....آخه بچه گراز که نبوده همه چی یادش بره بچه عادمه مگه میشه یادش بره تا 6سالگی با مامانش تنها بودن :smiliess (6):
هردو مورد رو ما تو خونواده گفته بودیم خخخخ
اصن مورد پا رو همون لحظه من گفتم وااااااااااا این چرا جای گچش عوض شده و کل خونه ترکید از خنده
فیلم ایرانی است دیگر .... :\

بالا