پاتوق پذیرفته نشدگان

حسان

Well-known member
سلام به همه
من با این ک قبول شدم اما چون اون رشته ای ک میخواستم نیست.. دوست داشتم بیام این جا کامنت بذارم.
هر انچه ک باید گفته میشد رو دوستان گفتن...
این ک داریم به هم روحیه میدیم خیلی عالیه...اما باید اینم قبول کنیم ک در عدم موفقیت حتما یه جای کار کم گذاشتیم یا دقت کافی رو نداشتیم...

در هر حال برای هممون ارزوی سلامتی و موفقیت میکنم.

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
سلااام
چرا اینقد غم؟؟؟ چرا اینقد ناامیـــــــــــد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا علی میگین دوباره شروع میکنین برای کنکور آینده...این یه دستووووووره:auizz3ffy9vla57584x

درمورد نگاه و حرفای مردم:
user12591_pic2816_1342873458.jpg

سال دیگه بهترین دانشگاه قبول شی صلواات
اللهم صل علی محمد و آل محمد
:4d564ad6::4d564ad6:​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Haydi

sakar

New member
توی ایام القاطی هستیم........
کولرو روشن میکنیم سرده........
خاموش میکنیم گرمه..........

بخندید واقعا خنده بر هر درد بی درمان دواست بخصوص الان واسه شما خیلی مهمه

هیچ چیزی ارزشش بیشتر از خودتون نیست
این نیز بگذرد

پس بزارید سریعتر بگذره

padide

New member
منم پارسال همین وضع رو داشتم تا دو هفته رو تخت دراز میکشیدم و به سقف نگاه میکردم. بعدش با دوستم صحبت کردم اون منو قانع کرد که دوباره بخونم.

obstetrician88

New member
انشاا...در همه مراحل زندگی موفق باشین دوستان دیگه همه چیزها و توصیه های مهم که به واقعیت به همه ثابت شده را گفته اند وبسیار هم ازشون ممنونم

کمی سخته...ولی باید ساخت ...و واقعا مصلحته خیلی چیزهایی که میخاستمو نشد خدا بهم خیلی وقتها نشون داد ولی خیلی دیر

اینو بدونید جمله ای که 4 سال پیش یکی از بهترین دوستام وقتی کنکور پیش دانشگاهی دولتی رتبه افتضاحی آورده بودم بهم مسیج داد و امسال و هر لحظهی این 4 سالی که آزاد خوندم بهم ثابت شد

اینکه:
درون هر مشکلی بذر موفقیت یا سودی به همان اندازه نهفته است.....
اینکه تا الان چیکار کردی رو فراموش کن..به این فکر کن که از این به بعد میخوای چیکار کنی.....

درست میگفت

برای همتون در زندگی اول آرزوی تندرستی و سلامتی ..و بعد هر ثانیه شادی و خوشبختی را در زندگی آرزومندم هم برای کسانی که موفق شدن و هم برای کسانی که موفق نشدن..اگر شده یکی از آنها خودم باشم که قبول نشدم

با احترام فراوان.obstetrician88

leyla-h

New member
قبول نشدن به هر دلیلی..... هول شدن سر جلسه، مسلط نبودن روی مباحث، تلاش کمتر .......... این واقعیت داره که رقیبا از شما جلوتر بودن ...... با غصه خورن و ناامید شدن فقط میدون رو برای رقیبای سال بعد خالی میکنین و ...
فقط به موفقیت سال بعد فکر کنین اگه واقعا ادامه براتون مهمه غصه خوردن فقط وقت تلف کردنه، کسی که تا این جا اومده مطمئنن توانایی برای ادامه داره فقط یه کم همت لازمه همین!!!!

..eli

New member
منم قبول نشدم..دوستان میگن سال اولته مهم نیست..ولی مهمه!
نه وزارت علوم شرکت کردم نه آزاد..و نه حتی رشته خودم..به جا ژنتیک زیست فناوری رفتم، با اینکه دلم پیشه رشته خودم بود
هم ناراحتم هم شاد..:smiliess (12):
یه برنامه ای هم که این بود که برم ترکیه ادامه تحصیل.. ولی هزینه هاش سنگینن:sad:
اولش جدا نمیدونستم چیکار کنم ولی با حرفای دوستان و بنا به شرایط هم میشینم ژنتیکمو میخونم مباحثشو هم آزمونهای ترکیه رو شرکت می کنم.. تا 1 ساعت دیگه میرم واسه تعیین سطح زبان ترکی
دیگه چیزی برا از دست دادن ندارم..حتی زمان!
دوستتون دارم:rose:

paradise80

New member
سلام دوستان گلم .من هم قبول نشدم سپاس فراوان از نکات ارزشمندتون و درود بر روحیه بالاتون
حدود 2ماه قبل کنکور ارشد, مامانم 70روزی بستری شدن و من هم بخاطر مامان , همه کارم رو گذاشتم کنار و مراقبشون بودم .حالا خوشحالم که از امتحان خدا سربلند بیرون اومدم و مطمئنم که میتونم و خدا کمک میکنه ....پس محکمتر از قبل شروع میکنم و پیش میرم
بچه بیاین بهم انرژی و روحیه بدیم و با هم بخونیم و گزارش بدیم
موفقیت در یک قدمی ماست

ketabsabz

Well-known member
این جمله رو همیشه بابام بهم میگه

اگه یه دونده معلول تو مسابقه دو برنده نشه بدونید حتما خودش نخواسته و مقصر خودشه

همه ی آدما توانایی موفق شدن و پیروزیو دارن فقط کافیه اینو از تهه تهه قلبشون بخوان و متناسب با هدفشون تلاش زیادی هم داشته باشن ، اونایی که امسال موفق نشدین بدونین که هنوز نفس میکشین تا زمانی هم که زنده اید باید زندگی کنید پس ادامه بدین و دست از تلاش برندارین. این حرفم مصداق این جمله ی معروفه که[ میگه هستم اگر میروم گر نروم نیستم

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member
عاغا من خبر قبول نشدنم رو كه شنيدم كلي خنديدم ها ها يني به جان خودم امسال ميتركونم و قبول ميشم اونم تو يه دانشكاه عالي با بهترين رتبه بجه ها شما هم شروع كنيد كه سه سوته سال اينده قبول ميشيم

gollaleh

New member
منم قبول نشدم ویییییییییییییی نوشتن این جمله چ سخته.....من ک هنوز گیجم.

!SeCreT!

New member
من از مهر 91 تا خرداد 92 روزی 6 ساعت درس خوندم با تمام مشکلات روحی که داشتم

تمام آزمونای سالای گذشته رو بدون حل تشریحی و تستی خودم حل کردم...

خدا میدونه از خیلی چیزا بخاطر این کنکور کوفتی گذشتم ....

خراب شه این وزارت بهداشت با این سنجش نا عادلانه ای که داره...

کنکوری که 14 تا سوال حذفی داشته باشه بایدم بیسوادا توش پیروز باشن ...

از زمین و زمان دلگیرم این نتیجه زحمات من نبود...

roshan

New member
من هنوز از شوک در نیومدم .... نمیدونم چرا اشکام تمومی نداره .... دیشب تصمیم گرفتم بیام تو اتاقم و دیگه از اتاق نرم بیرون ..... نشستم تمام کارهایی رو که توی سال گذشته کردم رو مرور کردم و برنامه ریختم که چی کارا باید بکنم و چه کارایی رو باید حذف کنم ولی بعد مثل دیوونه ها 4 برگه ای رو که روش برنامه هامو نوشته بودم پاره کردم و جیغ و داد راه انداختم که من نمیتونم .... وااااای خدا یعنی میتونم 1 سال دیگه ؟؟؟؟

M_jamei

New member
منم قبول نشدم و از دیروز تا حالا ناراحت و دلگیر شدم.
نیاز به زمان دارم تا با این موضوع کنار بیام.

bluerosy

New member
من هنوز از شوک در نیومدم .... نمیدونم چرا اشکام تمومی نداره .... دیشب تصمیم گرفتم بیام تو اتاقم و دیگه از اتاق نرم بیرون ..... نشستم تمام کارهایی رو که توی سال گذشته کردم رو مرور کردم و برنامه ریختم که چی کارا باید بکنم و چه کارایی رو باید حذف کنم ولی بعد مثل دیوونه ها 4 برگه ای رو که روش برنامه هامو نوشته بودم پاره کردم و جیغ و داد راه انداختم که من نمیتونم .... وااااای خدا یعنی میتونم 1 سال دیگه ؟؟؟؟

آخه الان برای این کار ها زوده. الان هر چی دلت می خواد گریه کن.باید یه چند هفته بگذره تا بتونی دوباره خودتو جمع کنی و برنامه ریزی کنی. واقعا انتظار داری از جمعه بتونی دوباره درس بخونی؟:14: یکم فرصت بده به خودت دختر خوب.:smilies:

ATJAVAD

New member
سلام دوست عزيز منم چند سال شرايط مشابه شما رو داشتم 2بار ارشد قبول شدم يه بارش آزاد بود شرايط مالي رفتن نداشتم يه سالم سراسري يه شهر ديگه قبول شدم يه سال محروم شدم هميشه هم شاگرد اول بودم ولي نميدونم چرا نميشد نميخوام دلداريتون بدم ولي مطمئن باشيد سال ديگه ان شالله حتما با رتبه خوب قبوليد اصلا ناراحت نباشيد سلامتي انسان بيشتر مي ارزه خواهر خود من 5 بار مرحله اول phdقبول ميشد مرحله دوم ردش ميكردن ميگفتن سابقه بالين نداري بد به دلت راه نده حتما خيري توش بوده من وقتي بچه هايي كه شرايط قبل من رو داشتن ميبينم خيلي دوست دارم بگم بهشون اين روزا ميگذره شما هم به اون چيزي كه ميخواين ميرسين فقط قدر سلامتي خودتون رو بدونيد ان شالله كه امسال با نيروي بيشتر رتبه 1 مياريد:riz304:
من از مهر 91 تا خرداد 92 روزی 6 ساعت درس خوندم با تمام مشکلات روحی که داشتم

تمام آزمونای سالای گذشته رو بدون حل تشریحی و تستی خودم حل کردم...

خدا میدونه از خیلی چیزا بخاطر این کنکور کوفتی گذشتم ....

خراب شه این وزارت بهداشت با این سنجش نا عادلانه ای که داره...

کنکوری که 14 تا سوال حذفی داشته باشه بایدم بیسوادا توش پیروز باشن ...

از زمین و زمان دلگیرم این نتیجه زحمات من نبود...

roshan

New member
آخه الان برای این کار ها زوده. الان هر چی دلت می خواد گریه کن.باید یه چند هفته بگذره تا بتونی دوباره خودتو جمع کنی و برنامه ریزی کنی. واقعا انتظار داری از جمعه بتونی دوباره درس بخونی؟:14: یکم فرصت بده به خودت دختر خوب.:smilies:
اگر زود شروع نکنم دیگه نمیتونم خودمو جمع و جور کنم .... خودمو میشناسم تا دلم شکسته و داغونم باید شروع کنم وگرنه اگر یه کم بگذره و این درد و غم یادم بره دیگه نمیتونم

!SeCreT!

New member
سلام دوست عزيز منم چند سال شرايط مشابه شما رو داشتم 2بار ارشد قبول شدم يه بارش آزاد بود شرايط مالي رفتن نداشتم يه سالم سراسري يه شهر ديگه قبول شدم يه سال محروم شدم هميشه هم شاگرد اول بودم ولي نميدونم چرا نميشد نميخوام دلداريتون بدم ولي مطمئن باشيد سال ديگه ان شالله حتما با رتبه خوب قبوليد اصلا ناراحت نباشيد سلامتي انسان بيشتر مي ارزه خواهر خود من 5 بار مرحله اول phdقبول ميشد مرحله دوم ردش ميكردن ميگفتن سابقه بالين نداري بد به دلت راه نده حتما خيري توش بوده من وقتي بچه هايي كه شرايط قبل من رو داشتن ميبينم خيلي دوست دارم بگم بهشون اين روزا ميگذره شما هم به اون چيزي كه ميخواين ميرسين فقط قدر سلامتي خودتون رو بدونيد ان شالله كه امسال با نيروي بيشتر رتبه 1 مياريد:riz304:

سلام...ممنونم دوست خوبم
من متاسفانه آزاد شرکت نکردم .سراسریم با رتبه 365 هیچی قبول نشدم
یکی از دوستام که درصداش نصف درصدای من بود وزارت بهداشت قبول شده
بخدا خیلی داغونم ...دنیا شده سر یه سوزن برام

ATJAVAD

New member
مطمئن باش خيري توش بوده تازه من يه تفاوت بزرگ با شما داشتم پسرم بايد كار داشته باشم چون با اين سن وسال كه نميتونم دست توجيب مامانم كنم و از اون پول بخوام شرايط مالي خوبي هم نداشتم كه كار آزاد داشته باشم تنها راه درآمدم همين ادامه تحصيل. 2 تا از هم كلاسي هاي منم همون سال اول با در صداي پايين تر از من قبول شدن و رفتن ارشد ببين خدا قراره چي بهت بده كه داره صبرت رو امتحان ميكنه يه بزرگي ميگه قدر تو به اندازه صبر توست اصلا ناراحت نباش خدا بهترين رو بهتون ميده من اين رو قلبا حس كردم وقتي نتونستم ارشد كه قبول شدم برم دنيا رو سرم خراب شد ولي بعد شرايط طوري رقم خورد كه هميشه ميگم خدايا شكرت اين چند سال نرفتم ارشد الان بعد از چند سال وقتش رسيد خدا بزرگه سال ديگه با نيروي بيشتر رتبه 1 مياري من اون روز رو از حالا ميبينم:riz304:
سلام...ممنونم دوست خوبم
من متاسفانه آزاد شرکت نکردم .سراسریم با رتبه 365 هیچی قبول نشدم
یکی از دوستام که درصداش نصف درصدای من بود وزارت بهداشت قبول شده
بخدا خیلی داغونم ...دنیا شده سر یه سوزن برام

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313
بالا