پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

hebe.nurse

New member
هبه و بقیه دوستااااااااان، سلام چه خبراااا؟ چه میکنید؟

دلتنگ همه این فروم هستم :dadad4:
سلام حمیدخان
حالت چطوره؟؟ کجایی تو هم نیستیآ:thumbsdownsmileyani
حمید فک کنم تو دکتراتم تموم کنی اما من هنوز تو ارشد مونده باشم :j58r36j3gcr4suxymup
همچنان تهران موندگارم :((

hebe.nurse

New member
سلام هبه عزیزم . چطوری همشهری گلم ؟ خوبی ؟
نمیدونم چی شد یهویی دلم برای اینجا خیلی تنگ شد . هر چند من دیر بهتون پیوسته بودم ولی چقدر اینجا و محیطش رو دوست دارم . هر وقت یاد انجمن و بچه های گلش میوفتم یه عالمه خاطره خوب برام زنده میشه . همه بچه ها موفق باشید و همیشه شاد و موفق

سلام آتی جان
حالت چطوره؟؟؟
حافظم ضعیف شده دیگه اینجا رو یادم میره همش:(( ولی خاطراتش نعععع
آخ آتی من چقد دوس داشتم بدونم تو چیکار کردی و به کجا رسوندی کنکورو. که اصلا نفهمیدم تا الان:)
خیلی خوشحال شدم عزیزم. بهت تبریک میگم. چقد خوب که کرمان قبول شدی. مث من اسیر اینجا نشدی.
همیشه موفق و سلامت باشی دختر خوبم:*

hebe.nurse

New member
خواهشمندم دباره بازمیگردم به اخرین پست..خخخخ....دوستان تا میتونید درس بخونید البته اونایی که کنکوری هستن که ارشد از درس خوندن زیاد خبری نیس ولی پایان نامه چه میکنه باادم...

اقا محمد شما که الان ترم ۴ از پایان نامه بنالید؛ من دیگه چی بگم 😁

hebe.nurse

New member
احسان خان ملقب به احسونک ؛ اگر ی زمانی راه را گم بکردی، ی سر نیز به پاتوق سابق خود بزنید که گاهی اگر کسی اتفاقی گذرش به اینجا بخورد ؛ دست خط زیبایت، به یاد خاطرات خوبمان؛ خنده بر لبانش بنشاند.. . پایان کلام :))
دلتنگ دست خط زیبای همه دوستای خوبم هستم.
موفق و شاد باشید

کینز

New member
احسان خان ملقب به احسونک ؛ اگر ی زمانی راه را گم بکردی، ی سر نیز به پاتوق سابق خود بزنید که گاهی اگر کسی اتفاقی گذرش به اینجا بخورد ؛ دست خط زیبایت، به یاد خاطرات خوبمان؛ خنده بر لبانش بنشاند.. . پایان کلام :))
دلتنگ دست خط زیبای همه دوستای خوبم هستم.
موفق و شاد باشید
هبه تو هنوزم هستی؟؟بابا در انجمنو بستن دیگه برو خونتون دخدرم:))

ati1408

New member
سلام آتی جان
حالت چطوره؟؟؟
حافظم ضعیف شده دیگه اینجا رو یادم میره همش:(( ولی خاطراتش نعععع
آخ آتی من چقد دوس داشتم بدونم تو چیکار کردی و به کجا رسوندی کنکورو. که اصلا نفهمیدم تا الان:)
خیلی خوشحال شدم عزیزم. بهت تبریک میگم. چقد خوب که کرمان قبول شدی. مث من اسیر اینجا نشدی.
همیشه موفق و سلامت باشی دختر خوبم:*

قربونت هبه جون . منم یه وقتایی که حال و حوصله ترجمه و مقاله و درس ندارم میام اینجا و یاد قدیما رو برای خودم تازه می کنم هرچند دیگه هیچ کس اینجا نمیاد ولی حس اینجا خیلی خوبه و من خیلی فضای اینجا رو دوست دارم :ad54ad:
ممنون از تبریکت عزیزم . آره دیدم شهر دیگه برام خیلی سخته بخوام برم . تو هم ان شاالله زودتر درست تموم مشیه و یه پایان نامه توپ میدی و میای اینجا خبر قبولی دکترات رو بهمون میدی . فقط چون کم اینجا سر میزنیم کاش میشد از راههای دیگه هم با هم در ارتباط باشیم عزیزم . همیشه سالم و شاد و موفق باشی همشهری گلم:28:

آلدوز

New member
سلام دوستان ببخشید سوالم رو توی گروه شما مطرح می کنم. ممنون میشم جواب بدین
من سی سال سن دارم و الان پنج ساله که استخدام رسمی آموزش و پرورش هستم و دروس زیست شناسی شیمی و زمین شناسی رو در مقطع دبیرستان تدریس می کنم. با جمع اضافه کاری هام حدود 2 میلیون و پانصد هزار تومان درآمد دارم. البته تایم بعد از ظهر هم در های کنکور و خصوصی درس میدم و از درآمدم راضی هستم.

بدلیل تسلط در سه درس شیمی زیست و زمین و حتی زبان به راحتی میتونم داروسازی قبول بشم ولی در اون صورت باید از کار رسمی انصراف بدم. به نظر شما این کار درسته؟ شما جای من بودید چکار میکردید؟

biologisst

New member
من سی سال سن دارم و الان پنج ساله که استخدام رسمی آموزش و پرورش هستم و دروس زیست شناسی شیمی و زمین شناسی رو در مقطع دبیرستان تدریس می کنم. با جمع اضافه کاری هام حدود 2 میلیون و پانصد هزار تومان درآمد دارم. البته تایم بعد از ظهر هم در های کنکور و خصوصی درس میدم و از درآمدم راضی هستم.

بدلیل تسلط در سه درس شیمی زیست و زمین و حتی زبان به راحتی میتونم داروسازی قبول بشم ولی در اون صورت باید از کار رسمی انصراف بدم. به نظر شما این کار درسته؟ شما جای من بودید چکار میکردید؟

سلام اول از همه جا داره روز معلم را بهتون تبریک بگم.
و این که به خاطر این موقعیت خوب کاری بهتون هم تبریک بگم.
شما باید سبک سنگین کنید ببینید بعد از این که داروسازی خوندین جایی برای کار هست؟ خودتون میتونید داروخانه تاسیس کنید و آیا درامدتون به اندازه ی الان و حتی بیشتر میرسه یا نه؟
مطمئن بشید وقتی میرید داروسازی بیکار نمی مونید. و این که درآمدتون هم کم تر از الان نیست.
نکته ی دوم هم این که ببینید ته دلتون چی دوست دارید . گاهی وقت ها آدم دوست داره ریسک کنه و کاری انجام بده که حتی ضرر مالی هم داشته باشه ولی به خواسته قلبی خودش برسه.
شما به مشاوره تحصیلی هم مراجعه کنید.
من که جای شما بودم شاید این کار را نمی کردم چون علایقم فرق میکنه و همین طور قدرت ریسکم خب عملکرد متفاوتی دارم که نتیجه اش هم باید قبول کنم. شما هم همین طور وقتی دلو زدید به دریا دیگه هر چی پیش میاد را قبول کنید.
به هر حال حتما با مشاوره تحصیلی خوبی مشورت کنید و بعد اقدام کنید. ان شالله موفق باشید.

hebe.nurse

New member
قربونت هبه جون . منم یه وقتایی که حال و حوصله ترجمه و مقاله و درس ندارم میام اینجا و یاد قدیما رو برای خودم تازه می کنم هرچند دیگه هیچ کس اینجا نمیاد ولی حس اینجا خیلی خوبه و من خیلی فضای اینجا رو دوست دارم :ad54ad:
ممنون از تبریکت عزیزم . آره دیدم شهر دیگه برام خیلی سخته بخوام برم . تو هم ان شاالله زودتر درست تموم مشیه و یه پایان نامه توپ میدی و میای اینجا خبر قبولی دکترات رو بهمون میدی . فقط چون کم اینجا سر میزنیم کاش میشد از راههای دیگه هم با هم در ارتباط باشیم عزیزم . همیشه سالم و شاد و موفق باشی همشهری گلم:28:

مرسی عزیزم. اره اینجا که چن ماهی یبار ی سر میزنم. باعث افتخاره که با همشهری عزیزم ارتباط داشته باشم. تو پیم خصوصی برات میفرستم :rose:

hebe.nurse

New member

به نظرم ازاستخدامی فاصله نگیرید.شما شرایط کاری خوبی دارید. میتونید در کنارش ادامه تحصیلم بدید. حالا تو همین رشته خودتون تا دکترا. یا اینکه داروسازی بخونید. اخه داروسازی که بازارش خرابه. هر کسی نمیتونه داروخانه بزنه. بیشتر در موردش تحقیق کنید. بعد تصمیم بگیرید.

Immunity

Well-known member
اقا محمد شما که الان ترم ۴ از پایان نامه بنالید؛ من دیگه چی بگم 😁

اخه تقریبا 2 ماهه کارامون شروع کردیم دوستامون دانشگاه های دیگه یا اواسط کارن یا اواخرش!!!ای خدا یونی ایران چه تجربه ای بودا:dadad4::thumbsupsmileyanim:

koosha

New member
%100
فقط ما یدونه شقایق داشتیم مثل تو تازه وارد بود، خدا بیامرز شد، خواهشن تو دیگه خدا بیامرز نشو، مرسی :smiliess (1):

سلام. دوستان عزیز یه پیج اموزش زبان توی اینستاگرام پیدا کردم. ظاهرا لغات متن 1100 واژه رو میزاره,

اینم آدرس اکانتش:
Beautiful.language

Immunity

Well-known member
آموزش صفر تا?????? ایمنولوژی با بهترین متد تدریس استاد مهجور (فیلم،وویس،عکس،متن وpdf)

?????? ایمنی را مفهومی یاد بگیرید ??????

?????? تدریس ۴ منبع معتبر??????

??????حضور در اولین جلسه رایگان :

@theimmunologyclass

??????شروع دوره ۱ آذر ماه??????

✅ دریافت برنامه روزانه ورفع اشکال ایمنی :

https://t.me/joinchat/BHdn1g-1UfPgR0_j2TfTHg

✅ دریافت برنامه روزانه ورفع اشکال تمامی دروس :

https://t.me/joinchat/BruETE5dmFGMYX4BCToXdg

- - - Updated - - -

آموزش صفر تا💯 ایمنولوژی با بهترین متد تدریس استاد مهجور (فیلم،وویس،عکس،متن وpdf)

📣 ایمنی را مفهومی یاد بگیرید 📚

🔷 تدریس ۴ منبع معتبر🖍

🔖حضور در اولین جلسه رایگان :

@theimmunologyclass

💯شروع دوره ۱ آذر ماه💯

✅ دریافت برنامه روزانه ورفع اشکال ایمنی :

https://t.me/joinchat/BHdn1g-1UfPgR0_j2TfTHg

✅ دریافت برنامه روزانه ورفع اشکال تمامی دروس :

https://t.me/joinchat/BruETE5dmFGMYX4BCToXdg

Ana67

New member
سلام