پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

biologisst

New member
سلام دیانا جان مبارکههههه خیلی خوشحال شدم آفرین. امیدوارم همیشه موفق باشی.:thumbsupsmileyanim:

Immunity

Well-known member
سلام بهمه دوستان گرام بعد از مدت ها برگشتیم خوابگاه چقد خوش نمیگذره:thumbsupsmileyanim:

hebe.nurse

New member
سلام دوستای گلممممممممم ......دلم واستون تنگ شده.....من پرستاری ویژه شهید بهشتی قبول شدم امسال....بالاخره شاخ کنکور رو شکستم������������������������������������������

فدات شم من . تو که سروری :thanks::(40)::rose:

hebe.nurse

New member
نهال؟ آتی؟؟ emmy؟؟؟ احسان بی وفا
کجااااااایید پس :j58r36j3gcr4suxymup:sdasdasd:

kolouche

New member
سلاااااااام:ad54ad:
اخی... چه خوبه اینجااا:heart:
یاد جوونیام افتادم:motat:

Hamidvet

New member
هبه و بقیه دوستااااااااان، سلام. چه خبراااا؟ چه میکنید؟

دلتنگ همه این فروم هستم :dadad4:

biologisst

New member
سلام یادش بخیر چه صندلی داغ هایی داشتیم.
یادش بخیر ماه رمضون بود. افطار را به سحری وصل می کردیم.
فکر کنم دیگه تکرار نشه اون روزا.

nahal5555

New member
سلام عزیزم
کجایی نهال؟؟ چرا نیستی؟
نکنه تو هم به جمع متاهلین پیوستی؟؟؟ درکل بگو ببینم چه میکنی :))

سلام گلمممم:(40):
خب اخه هیشکی نمیاد اینجا
همه بی وفا شدن:p7977cujr38iyymsu8:
نه من هنوزبه جمع متاهلین نپیوستم...ولی به جمع ایمونولوژیستا پیوستم بلاخره:25r30wi:
تو خوبی؟

ati1408

New member
سلام هبه عزیزم . چطوری همشهری گلم ؟ خوبی ؟
نمیدونم چی شد یهویی دلم برای اینجا خیلی تنگ شد . هر چند من دیر بهتون پیوسته بودم ولی چقدر اینجا و محیطش رو دوست دارم . هر وقت یاد انجمن و بچه های گلش میوفتم یه عالمه خاطره خوب برام زنده میشه . همه بچه ها موفق باشید و همیشه شاد و موفق

love virology

New member
سلام هبه عزیزم . چطوری همشهری گلم ؟ خوبی ؟
نمیدونم چی شد یهویی دلم برای اینجا خیلی تنگ شد . هر چند من دیر بهتون پیوسته بودم ولی چقدر اینجا و محیطش رو دوست دارم . هر وقت یاد انجمن و بچه های گلش میوفتم یه عالمه خاطره خوب برام زنده میشه . همه بچه ها موفق باشید و همیشه شاد و موفق

درود بر شما/ کجا قبول شدید؟؟

Immunity

Well-known member
سلام این پست جهت داشتن اخرین پست در این فروم گذاشته شده
:ad54ad::motat::tonguesmiley:

biologisst

New member
با درود بر شما :) من میکروبیولوژی باهنر کرمان قبول شدم. قید وزارت بهداشت رو برای ارشد زدم :))))
شما چکار کردین ؟

سلام به به مبارکه چقدرم خوب و عالی. پس کرمان قبول شدی . میگم بیا یه قرار بزاریم با هم و دوست دیگرمون که ایمنی میخونه. تا چش و چال بقیه بچه ها هم درآد :):tonguesmiley:
سلام این پست جهت داشتن اخرین پست در این فروم گذاشته شده
:ad54ad::motat:
با سلام.
با عرض تاسف که مجبورم بعد پستتون پست جدیدی بگذارم. می توانید پست خود را بعد از پست بنده مجدد تکرار کنید. :p

Immunity

Well-known member
سلام به به مبارکه چقدرم خوب و عالی. پس کرمان قبول شدی . میگم بیا یه قرار بزاریم با هم و دوست دیگرمون که ایمنی میخونه. تا چش و چال بقیه بچه ها هم درآد :):tonguesmiley:

با سلام.
با عرض تاسف که مجبورم بعد پستتون پست جدیدی بگذارم. می توانید پست خود را بعد از پست بنده مجدد تکرار کنید. :p
خواهشمندم دباره بازمیگردم به اخرین پست..خخخخ....دوستان تا میتونید درس بخونید البته اونایی که کنکوری هستن که ارشد از درس خوندن زیاد خبری نیس ولی پایان نامه چه میکنه باادم...

بالا