پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Immunity

Well-known member
خوششششبحالتون! کوله پشتی!! :14:

به ما که هیچی ندادن! کلا تربیت مدرس دانشگاه خصیصیه!! :thumbsdownsmileyani

سلام حمید جان خوبی دادا...من حاصرم همین الان دانشگامون عوض کنیم !!!!باباب مدرس غولههههههه

biologisst

New member
سلام حمید جان خوبی دادا...من حاصرم همین الان دانشگامون عوض کنیم !!!!باباب مدرس غولههههههه

سلام به به...خوش به حال شما...به دنیای قشنگ ارشد اونم از نوع ایمنی ..... امیدوارم به بقیه ی هدف ها و خواسته هاتم برسی.
یه سوال از کجا اینو فهمیدی ؟ جهت تبیین افکار عمومی یکم برامون توضیح بده برا چی مدرس غوله و بالاتره؟
خداییش من شناختم از محیط درسی دانشگاه ها اون هم بصورت خصوصی در بخش علوم پزشکی و اونم رشته ی ایمنی صفره.
ممنون میشم توضیح بدی. صندلی داغم نیس نمی سوزی :)

biologisst

New member
بچه ها در صورت زنده بودنمون تا 40 سالگی و این که این سایت هنوز وجود داشته باشه بسلامتی :)
فرض کنین نشستین کنار بچتون و دارید خاطراتتونو مرور می کنید. چه حسی بهتون دست میده؟
من که حس می کنم مثل اون زمان که رادیو گوش می دادم. یه عالمه شخصیت و دوستان خوب از نوع علمی در یه محیط سالم چقدر بهم کمک کردن . و من اون زمان چقدر برام آینده مبهم بود و دوست داشتم به جایی برسم که بعد گذشت این همه سال حالا(همون 40 سالگی)چقدر برام ساده گذشت یعنی این که به هر چیزی که آدم بهش می رسه بعدش می گه عه ؟ همین بود؟ یا بگم چه زود تموم شد . یا بگم چی فکرشو می کردم چییییی شددد!!! (هم جنبه ی مثبت و موفق و هم جنبه منفی که امیدوارم اصن نباشه واسمون.)

خلاصه اگر دوست دارید کمی در مورد این چیزا فکر کنین نظراتتونو بگین جالبه برام .

eeeeeeehsan

New member
بچه ها در صورت زنده بودنمون تا 40 سالگی و این که این سایت هنوز وجود داشته باشه بسلامتی :)
فرض کنین نشستین کنار بچتون و دارید خاطراتتونو مرور می کنید. چه حسی بهتون دست میده؟
من که حس می کنم مثل اون زمان که رادیو گوش می دادم. یه عالمه شخصیت و دوستان خوب از نوع علمی در یه محیط سالم چقدر بهم کمک کردن . و من اون زمان چقدر برام آینده مبهم بود و دوست داشتم به جایی برسم که بعد گذشت این همه سال حالا(همون 40 سالگی)چقدر برام ساده گذشت یعنی این که به هر چیزی که آدم بهش می رسه بعدش می گه عه ؟ همین بود؟ یا بگم چه زود تموم شد . یا بگم چی فکرشو می کردم چییییی شددد!!! (هم جنبه ی مثبت و موفق و هم جنبه منفی که امیدوارم اصن نباشه واسمون.)

سلام فرناز
والا چی بگم!! ما تمام وقت و انرژیمون رو گذاشتیم تو همین محیطااای مجازی.
یکم از محیط واقعی دور شدیم. من خودم فکر می کردم هنر کردم تو اینطور محیطی پیشرفت کردم، کمک گرفتم، کمک دادم و غیره.. ولی الآن به جایی رسیدم که می بینم تو اینهمه وقت می تونستم خیلی چیزا رو بدست بیارم ولی نیاووردم و حتی خیلی چیزا رو ازدست دادم.
هرچند وقت هنوز هست، ولی اشتباست آدم ذهن و وقتش رو معطوف اینطور محیطایی بکنه.
خاطره که زیاد هست آدم 40 سال دیگه واسه بچه هاش بگه، ولی فکر نکنم همش خوش باشه.
اصن من گیجم، خودمم نمی فهمم دارم چی میگم!! سوالت چی بوددد؟؟ چی شده؟ o_O

ati1408

New member

عجب سوال جالبی !
فکر کنم یه زمانی به اون طفلی که کنارم نشسته بگم : ببین فرزندم سعی کن همیشه یه جایی از زندگیت رو برای خودت بزاری . مثل من که یهویی توی یه سنی فهمیدم که زندگی من مال خودم هم هست و برای شاد کردن خودم هم باید تلاش کنم. شاید بهش بگم . من توی یه سنی یه دفعه ای به خودم اومدم و دیدم به جای حسرت گذشته رو خوردن باید بلند شم و حرکت کنم . اونم برای اینکه رضایت قلبی از کارم داشته باشم .
نمیدونم چه خاطراتی بهش میگم از خودم ولی اینو مطمئنم که حتما خوب ها رو توی ذهنم نگه میدارم و سعی میکنم اگه خاطره بدی بوده اصلا یادآوری ش هم نکنم .
فقط امیدوارم اون سال های زندگیم اگه زنده بودم و به حیات م ادامه میدادم ، پر از حسرت و آه و ای کاش و این جور چیزا نباشه ...

hebe.nurse

New member

من دوستای خوب اینجا و کمک هایی که بهم کردن رو هرگز فراموش نخواهم کرد . خاطرات بیشتر خوش بود ولی کاش آخر شاهنامه مون خوب تموم میشد نع با دلتنگی و انتظار و ...... جدایی :((
40 سال دیگه اگه خاطرات یادم بیاد مطمئنم بغض تو گلوم گیر میکنه هیچی نمیتونم بگم :sadsmiley::dadad4:

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member

سلام به دوستان عزیز که همیشه اینجا هستند :riz304:

راستش به نظرم همون حسی بهم دست میده، که الان نسبت به زمان های گذشتم دارم ... بقول خودت "عه!! همین بود؟ چه زود تموم شد و گذشت ..."

البته مسیری که طی میشه، راهی که رفته میشه، کاری که انجام میشه قطعاً زحمت های زیادی واسش کشیده میشه و آدم "در حال" اون سختی ها رو به جونش میخره و اون کار رو انجام میده و در عوض تجربیات خوبی بدست میاره.

ولی وقتی به پشت سرت نگاه میکنی، به راهی که طی کردی (چه خوب چه بد) میگی که چه زود گذشت ... و چه دورانی بود و قس علی هذا :riz277:

بهرحال این نیز بگذرد ... سوالتم خوب و جالب بود مرررررررررسی :a2d3:

Immunity

Well-known member
دقیقاااااااااااااااا........ارشد همون "عههههههههههه" است.....وقتی قبول میشیم و ثبتنام میکنیم باین فکر میکنیم برای این لحظه یسال یا دو سال تلاش کردیم!

zErOOn3

Well-known member
درود...
اصا دوست دازیم اسپم بذاریم ... آجی مدیر که نی الون ... ادمین دودم ک همیشه نی ... الباقی ام یه کاریش میکنیم ...

خاستین زور بگین ــآ میگم آجی تارا بیاد ــو ko شین ــا ... (کجایی آجی ؟!!!! "اصا خودوم کوجابیدوم ؟!!!")

IL-2

Well-known member
درود...
اصا دوست دازیم اسپم بذاریم ... آجی مدیر که نی الون ... ادمین دودم ک همیشه نی ... الباقی ام یه کاریش میکنیم ...

خاستین زور بگین ــآ میگم آجی تارا بیاد ــو ko شین ــا ... (کجایی آجی ؟!!!! "اصا خودوم کوجابیدوم ؟!!!")

درود
هر چه دل تنگت میخواهد بگو اینجا دیگه هیچ کی نیست خیالت راحت

راسی فک کنم تارا هم پسوردش رو فراموش کرده
بنده خدا باید بمونه تا کی یکی از ادمین ها از اینجا رد میشه همینطوری

پ ن : طبق پ ب ای که بابا واسه ادمین نوشته اینو گفتم

zErOOn3

Well-known member
درود
هر چه دل تنگت میخواهد بگو اینجا دیگه هیچ کی نیست خیالت راحت

راسی فک کنم تارا هم پسوردش رو فراموش کرده
بنده خدا باید بمونه تا کی یکی از ادمین ها از اینجا رد میشه همینطوری

پ ن : طبق پ ب ای که بابا واسه ادمین نوشته اینو گفتم
SLM EE 2 RaReH

Ru?

اینو راس گفتینا ... هیشکی نی ... مخصوصا موقه ایـــ کــ مو میوم ... دی:

مگه نمیشه بازیابیش کرد >؟ ایمیل ــشون کــ فیک نبوده ؟

ادمین دود کــ ... گوفتوم... همیشه نی ...

Immunity

Well-known member
سلام ملت (بقول یکی از دوستان !)
این اسپم جهت بالا نگه داشتن پاتون توی رنک عمومی میباشد و ارزش دیگری ندارد:motat:

بالا