پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Immunity

Well-known member
به به مبارکهههههههههه :smiliess (8): :auizz3ffy9vla57584x

ممنونم ...من بخاطر تعاریف شما وتوصیه دکتر زدم ایران!!امیدوارم بتونیم موفقیتای زیادی کسب کنیم........شیرینم ان شالله با شیرینی دفاع باهم میدیم:whistle:

hebe.nurse

New member
ممنونم ...من بخاطر تعاریف شما وتوصیه دکتر زدم ایران!!امیدوارم بتونیم موفقیتای زیادی کسب کنیم........شیرینم ان شالله با شیرینی دفاع باهم میدیم:whistle:

ای وای. حالا نرید هرچی بدی دیدید بگید هبه گفته ها :) من بی گناهم گفته باشم خخخخخخ اصلن حالا که شیرینی که نمیدید اعتراف میکنم شهیدبهشتی بهتره. اشتباه کردید :tonguesmiley::sarma:

Immunity

Well-known member
ای وای. حالا نرید هرچی بدی دیدید بگید هبه گفته ها :) من بی گناهم گفته باشم خخخخخخ اصلن حالا که شیرینی که نمیدید اعتراف میکنم شهیدبهشتی بهتره. اشتباه کردید :tonguesmiley::sarma:
پس که اینطورررررر.......روز ثبت نام میام اموزش میپرسم میگه هه به کیههههههه.!!!...:ph34r-smiley::p7977cujr38iyymsu8:

من هرجا باشم یکی از نخبه های اونجاممممم:(البته تعریف از خود نباشها)

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member
shunship11.jpg

ati1408

New member
سلام هبه جون
خوبی همشهری ؟
ما که هنوز در پشت درهای کنکور مانده ایم...

hebe.nurse

New member
سلام هبه جون
خوبی همشهری ؟
ما که هنوز در پشت درهای کنکور مانده ایم...

سلام آتی جونم
خودت خوبی؟
من تا وقتی خونمونم عااااالیم حرف نداره حالم :))
شماها هم سال دیگه از پرچم داران خواهید بود :auizz3ffy9vla57584x

ati1408

New member
سلام آتی جونم
خودت خوبی؟
من تا وقتی خونمونم عااااالیم حرف نداره حالم :))
شماها هم سال دیگه از پرچم داران خواهید بود :auizz3ffy9vla57584x

قربونت . منم خوبم :)
همیشه حالت خوب و عالی باشه دختر گل :riz304:
ان شاالله . تمام تلاشم رو میکنم . هر چی خدا بخواد :)
:a2d3:

Immunity

Well-known member
سلام به همه این پست بالا بودن فروم میباشد و ارزش دیگری ندارد!!!!!
بچها یکم وفادار باشین به اینچااااااااااا.....یادمون نرفته یموق محل گردهمایی مون اینچا بودا:smiliess (6):

IL-2

Well-known member
بچها یکم وفادار باشین به اینچااااااااااا.....یادمون نرفته یموق محل گردهمایی مون اینچا بودا:smiliess (6):

:a2d3:

بچه ها حتما به اینجا سر بزنید خیلی از بچه ها هستن که به تجربیاتتون نیازمند هستند
همون طور که یه زمانی خودتون نیازمند این راهنمایی ها بودید
انشاءالله که هیچ وقت به در بسته نخورید،آمیــــــــــــــن :)

hebe.nurse

New member

فقط ی احسان رفت سربازی انگار همه رو با خودش برد که هیشکی پیداش نیس !!!
محمد دانشگاه چطوره؟ خوابگات خوبه؟ کلاسا روبراهه؟ راضی هسی؟ راضی شدی؟

hebe.nurse

New member
توجه توجه

دوستان ترمولکی عزیز :riz277:

در نهایت تاسف و تاثر اعلام میدارم که بعد از تلاش های بی وقفه و روزافزون شما در این زمینه و کسب بهترین موفقیت ها اما به عنوان ی ترمک سوخته عرض می نمایم که تو ارشد هچی نیسسسسس. خیلی جدیش نگیرید. باور کنید اینجا بیاید کار مفیدتری انجام داده اید . والسلام علیکم ورحمت الله و برکاته :painting:

Immunity

Well-known member
فقط ی احسان رفت سربازی انگار همه رو با خودش برد که هیشکی پیداش نیس !!!
محمد دانشگاه چطوره؟ خوابگات خوبه؟ کلاسا روبراهه؟ راضی هسی؟ راضی شدی؟

سلام دانشگاه خدایی خوبه هوا دانشجوهاشو داره ..کوله پشتی دادن بهمون!!!!کلاسا م که یدرمیون میپیچونم میام خونه خوصله وعادت به خوابگاه ندارم ...خداروشکر هم خوابگاهیامون خیلی گلن...راضیم ازشون فقط علممون همون قدر مونده ولی ازمایشگاهمون قوی شدههههههه....شما در چه حالی ؟؟؟؟؟

hebe.nurse

New member
سلام دانشگاه خدایی خوبه هوا دانشجوهاشو داره ..کوله پشتی دادن بهمون!!!!کلاسا م که یدرمیون میپیچونم میام خونه خوصله وعادت به خوابگاه ندارم ...خداروشکر هم خوابگاهیامون خیلی گلن...راضیم ازشون فقط علممون همون قدر مونده ولی ازمایشگاهمون قوی شدههههههه....شما در چه حالی ؟؟؟؟؟

آره دانشگاه خیلی تو جشناش دست و دلباز و ولخرجه. واسه همین همیشه مراسماش عالین حتما تا میتونی شرکت کن.
آخ آخ آخ یادم نیار . پارسال به ارشدا هیچی ندادن که :sad:
من اوضاع دانشگا و خوابگام خیلی روبراه تر شده و خداروشکر راضیم . ولی خب مشکلات پایان نامه و شیفتام هست و کاریشون نمیتونم بکنم.
محمد من بیش از هرجایی کتابخونه مرکزی دانشگاه رو خیلی می پسندم و تا جایی وقت کنم میام اونجا سرچ مقالاتمو میکنم واسه امتحانام اونجام. اصلا حس دانشجو بودن بهم دس میده :thanks:

Hamidvet

New member

خوششششبحالتون! کوله پشتی!! :14:

به ما که هیچی ندادن! کلا تربیت مدرس دانشگاه خصیصیه!! :thumbsdownsmileyani

hebe.nurse

New member
خوششششبحالتون! کوله پشتی!! :14:

به ما که هیچی ندادن! کلا تربیت مدرس دانشگاه خصیصیه!! :thumbsdownsmileyani

تازه فلش 8 گیگ هم بوده :tonguesmiley:
تازه دانشگاه انقد سفر میبره با کلی امکانات . من با دانشگاه تقریبا همه مدلشو امتحان کردم. مشهد و قم و رامسر . دلت عاااااب:4d564ad6:

بالا