پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

atarod

New member
ااااخ جون.احسان دمت گرم..یکم روحیه مون عوض میشه.
خب مجری دقیقققن چکار میکنه؟ :)))
من سوال ب ذهنم نمیرسه زیاد.افرین تو فرمونشو بگیر دستت.

Immunity

Well-known member
میشینم رو صندلی لطفا بیشتر از 10 سوال نپرسین احسسسسسسسسسسان ...من یکم تنبلم :dadad4:....خوب یاعلی گفتیم و عشق اغاز شد:applause:

ati1408

New member
به به ! به سلامتی محمد خان راضی شدن روی صندلی بشینن . ان شاالله مزاحمتون میشیم !

hebe.nurse

New member
سلام به به محمدخان جلوس نموده اند....
اول اولش بگو ببینم چه احساسی داری ازینکه تو داممون افتادی؟
evilcookiesmiley.gif

حال و احوالت الان چطوره؟؟! خوشی سلامتی؟؟؟ حال میکنی با ما رفیقی؟:p
تاریخ و محل تولد؟
کدوم دانشگاه؟
بچه چندمی؟
علت اشنایی با سایت؟
اولین دوستت تو سایت کی بود؟
وقتی نتایج کنکور اومد کجا بودی؟ چه واکنشی داشتی؟
چرا اسم کاربریت اینه؟
دلت تا حالا چند بار شکسته؟
به چه چیزی تو زندگیت بیشتر اعتقاد داری؟
چه تصويري از اينده تو ذهنت هست؟
چي از همه بيشتر خندوندتت؟!
چي بيشتر از همه عصبانيت كرده؟
چي از همه بيشتر حرصت داده؟
چي دقيقا دلت و خنك كرده!؟
اسم معلمت که خیلی دوسش داری؟
تیکه کلامت چیه؟
چیه الان انتظار داشتی ده تا سوال بپرسم؟ خجالت نمیکشی دههعع
fishfightsmiles.gif

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
سلام به به محمدخان جلوس نموده اند....
اول اولش بگو ببینم چه احساسی داری ازینکه تو داممون افتادی؟........ سلام خدمت همه سروران گرامی بلاخره افتادم تو دام عاشقی .... :p
حال و احوالت الان چطوره؟؟! خوشی سلامتی؟؟؟ حال میکنی با ما رفیقی؟الان بدک نیسم میتونم عالیتر باشم.........البته یکی از موفقیتام پیدا کردن دوستان انجمنم بود
تاریخ و محل تولد؟9/9/69!!!!!
کدوم دانشگاه؟ مقدس قم
بچه چندمی؟ وسطی
علت اشنایی با سایت؟ سرچ زیاد در نت
اولین دوستت تو سایت کی بود؟ ........ چقد سخته این سوال ..نمدونم دقیق الیته قبلا با نام دیگه میومدم ک رمزشو فرامش کردم
وقتی نتایج کنکور اومد کجا بودی؟ چه واکنشی داشتی؟ تهران بودم همایش دکتر خ خ للی.............باگوشی استادم رتبه مو دیدم دست راستمو مشت کردم به نشانه موفقیت...خیلی حال کردم حقیقتا
چرا اسم کاربریت اینه؟.......... نشان از علاقس
دلت تا حالا چند بار شکسته؟ ..........ی چندباری شکسته
به چه چیزی تو زندگیت بیشتر اعتقاد داری؟....... به محبت ودوستی
چه تصويري از اينده تو ذهنت هست؟ ......... دکترا توی کارولینسکا
چي از همه بيشتر خندوندتت؟......... یکی از دوستام اسمش مهدیه همیشه شادی میاره باخودش!
چي بيشتر از همه عصبانيت كرده؟ ........اکثرا میشم ولی واکنش نشون نمیدم
چي از همه بيشتر حرصت داده؟......... اینکه ب ی نفر راه درستو نشون بدی ولی گوش نکنه در اخر بیاد بگه من چکار کنم
چي دقيقا دلت و خنك كرده!؟ ............بستنی داش علی (البته عاشق فالودم)
اسم معلمت که خیلی دوسش داری؟ ........دکتر صفریان زندگی درسیمو متحول کرد
تیکه کلامت چیه؟ نام سردار ایرانیه.....:tonguesmiley:
چیه الان انتظار داشتی ده تا سوال بپرسم؟ خجالت نمیکشی دههعع......جالا جون قراره هم دانشگاهی بشیم عیب نداره:black_eyed:

Immunity

Well-known member
ججوری باید رنگی تایپ کنم ....الان یکم ناخوانا شده پاسخام:33:

Immunity

Well-known member
میدونستم اینا کار احسان ه اصن تابلو بوووووووود.....:auizz3ffy9vla57584x

eeeeeeehsan

New member
خب محمد برو که رفتیم.. شُل کن، درد نداره!
booos.gif

اولین و مهم ترین سوال که ذهن منو چند ساله مشغول کرده؛ چراااااااا آواتارت رو عوض نمی کنی؟!
:mad_majidonline:
دومین، مخاطب خاص داری؟ کیه؟ کجاست؟ اسمش کیه؟ این مهدیه اسمش "مهدیه"ست یا "مهدی"ـه؟ :)
سومین، چرا اینقدر تنبلی؟ آدم تنبل رتبه 11 نمیشه! واقعن تو مخم نمی گنجه این!!
چهارمین، الآن چه حسی داری منو وادار کردی بیشتر از 10تا ازت نپرسم؟ واقعن فکر کردی من تسلیمت شدم؟
پنجمین، قد؟ وزن؟ دور بازو؟ دور مچ؟ دور گردن؟ دور کمر؟ سایز شلوار؟ رنگ چشم؟ نوع تیپت؟ همه اینا رو بگو..
ششمین،
از خودت یه سوال کن که بمونی توش! مجبورشی اعتراف کنی که کم آوردی!!!
هفتمین،
یه رازی از خودت برامون بگو که همه تعجب کنن!
هشتمین،
یکیو توی این انجمن تحسین کن! کی از همه برات تحسین برانگیزتره اینجا؟ کیو الگوی خودت قرار میدی؟
نهمین،
یه سوال علمی ذهن منو سرویس کرده! که عایا مورچه ها خسته نمیشن اینقدر سلام علیک میکنن؟
400.gif

دهمین، دو تا از بهترین خصوصیت رفتاریت رو که خودت عاشقش هستی و همیشه بهش میبالی رو بگو..

مرسی که قبول کردی.
سوالات من تمومه
:whistle:

Immunity

Well-known member
booos.gif

اولین و مهم ترین سوال که ذهن منو چند ساله مشغول کرده؛ چراااااااا آواتارت رو عوض نمی کنی؟! [/
دومین، مخاطب خاص داری؟ کیه؟ کجاست؟ اسمش کیه؟ این مهدیه اسمش "مهدیه"ست یا "مهدی"ـه؟ :)
سومین، چرا اینقدر تنبلی؟ آدم تنبل رتبه 11 نمیشه! واقعن تو مخم نمی گنجه این!!
چهارمین، الآن چه حسی داری منو وادار کردی بیشتر از 10تا ازت نپرسم؟ واقعن فکر کردی من تسلیمت شدم؟
پنجمین، قد؟ وزن؟ دور بازو؟ دور مچ؟ دور گردن؟ دور کمر؟ سایز شلوار؟ رنگ چشم؟ نوع تیپت؟ همه اینا رو بگو..
ششمین،
از خودت یه سوال کن که بمونی توش! مجبورشی اعتراف کنی که کم آوردی!!!
هفتمین،
یه رازی از خودت برامون بگو که همه تعجب کنن!
هشتمین،
یکیو توی این انجمن تحسین کن! کی از همه برات تحسین برانگیزتره اینجا؟ کیو الگوی خودت قرار میدی؟
نهمین،
یه سوال علمی ذهن منو سرویس کرده! که عایا مورچه ها خسته نمیشن اینقدر سلام علیک میکنن؟
400.gif

دهمین، دو تا از بهترین خصوصیت رفتاریت رو که خودت عاشقش هستی و همیشه بهش میبالی رو بگو..

مرسی که قبول کردی.
سوالات من تمومه
::

اول : جون علاقه زیادی به پول دارم.....:25r30wi:
دوم : سوالات سختع!هم مهدیه دوستمه هم مهدی ه!!! درموورد مخاطب خاص هم باس بگم بارقیب خودم گاهی نگاهی پیامی..خخخخ
سوم:نمیدونم تنبلم یکم فک کنم اثرات درس خوندنه...دیکه حال کار نیس!!خخخخ
چهارم:میدونستم رکب میزنی ...خدایی طاقت اون همه تایپ نبوود البته ک الان داری چبران میکنی....
پنجم : 176...80...43...19...55..46..مشابه قبلی...قهوه ای...مخلوط بسته به شرایط اسپرت و رسمی مختلطه...همه اعداد تخمینیه واعتبار دیگری ندارد
ششم:
هفتم:من خواستم ازدواج کنم ترم3 کارشناسی!!!
هشتم:من واقعا بهمتون افتخار میکنم...ولی پارسال سارا بهم کممک کرد که توی رتبه شدنم امسال تاثیر داشت
نهم:بیشتر دست واسه هم تکون میدن یعنی شاخکاشونو گاهیم بو ول میکنن اطراف یعنی سلام علیکم
دهم :همیشه عاشق دوستامم و دوسشون دارم اندازه خودم....یخورده سلفیش شدم!!بچها جی میگن؟!!
دیگه دیدم فرار بسته یکسال !!! :motat:

biologisst

New member
سلام علیک خوووش اوووومدی به صندلی . امیدوارم لحظات تبخیری قشنگی رو تجربه کنی ولی با تبصره 10 سوالی فک نکنم زیاد به حالت تبخیر و میعان برسی:)

1 – تا حالا شده از زندگی بِبُری؟ اگر آره یکی را تعریف کن :)
2- پنج سال دیگه خودتو کجا تصور می کنی؟ و آینده نگری ات چقدر با واقع نگری ات نزدیکی داره؟ شده هدفی برای خودت مجسم کنی و بهش برسی؟ دو تا مثال بزن
3- پارسال کنکور ایمنی دادی ؟ رتبه ات چند شد؟چقدر براش خونده بودی؟ پارسال این موقع چه حسی و فکری و هدفی داشتی؟
4- بنظرت در آینده ی ایمنولوژی میتونی تحولی ایجاد کنی؟ چطور؟ یا دوست داری مثل دیگر افراد در آزمایشگاه های کلینیکی و تشخیصی مثل یک کارمند آزمایش ها رو انجام بدی و روز را به شب برسونی؟اگر دچارش بشی چکار می کنی؟
5- اهل کتاب غیر درسی خوندن هستی؟ چه کتاب هایی؟ آخرین کتابی که خوندی چی بود؟ خودتم اهل نوشتن هستی؟
6- فیلم میبینی؟ چه فیلم هایی؟ فیلم های محبوبت را بگو.
7- امسال حدس می زدی چه رتبه ای بیاری؟ وقتی روز ازمون برگه ی آزمون را تحویل میدادی چه حسی داشتی و چه فکری می کردی نسبت به امتحانت؟
8- چی شد که به ایمنی علاقه مند شدی؟ این علاقه چجوری درونت قوی شد که باعث شد ایمنی را بر ارشد علوم ترجیح بدی و ریسک کنی دوباره امتحان بدی؟وقتی شروع کردی برای امتحان برای قبولی می خوندی یا رتبه؟
9- کدوم بحث از درس های ایمنی را بیش تر از همه دوست داری؟ چرا؟مثل دکـــتـــر اهل خیال پردازی توی این درس بودی؟ شده خودت را یکی از مولکول و سلول های ایمنی تصور کنی؟ کدومش؟
10- تابستون تا شروع کلاسا چه برنامه ای داری؟ و آیا دوست داری بازم ازت سوال بپرسیم یا نه؟

biologisst

New member
زرنگ سوالارو پخش کردی بین بچها ای ای ای:black_eyed:

عه؟ چرا بُهتون می زنی؟
من سوالام خاص خودمه . اگر باور نداری سوالای قبلیم رو ببین
یادت رفته پارسال احسانو جزاغلوندم؟:black_eyed:
...جنس سوالام مخصوص خودمه درسته امسال حوصلم کمتر شده ولی نحوه ی سوال پرسیدنام همونه که بوده.:black_eyed:

Immunity

Well-known member
سلام علیک خوووش اوووومدی به صندلی . امیدوارم لحظات تبخیری قشنگی رو تجربه کنی ولی با تبصره 10 سوالی فک نکنم زیاد به حالت تبخیر و میعان برسی:)

1 – تا حالا شده از زندگی بِبُری؟ اگر آره یکی را تعریف کن :)
2- پنج سال دیگه خودتو کجا تصور می کنی؟ و آینده نگری ات چقدر با واقع نگری ات نزدیکی داره؟ شده هدفی برای خودت مجسم کنی و بهش برسی؟ دو تا مثال بزن
3- پارسال کنکور ایمنی دادی ؟ رتبه ات چند شد؟چقدر براش خونده بودی؟ پارسال این موقع چه حسی و فکری و هدفی داشتی؟
4- بنظرت در آینده ی ایمنولوژی میتونی تحولی ایجاد کنی؟ چطور؟ یا دوست داری مثل دیگر افراد در آزمایشگاه های کلینیکی و تشخیصی مثل یک کارمند آزمایش ها رو انجام بدی و روز را به شب برسونی؟اگر دچارش بشی چکار می کنی؟
5- اهل کتاب غیر درسی خوندن هستی؟ چه کتاب هایی؟ آخرین کتابی که خوندی چی بود؟ خودتم اهل نوشتن هستی؟
6- فیلم میبینی؟ چه فیلم هایی؟ فیلم های محبوبت را بگو.
7- امسال حدس می زدی چه رتبه ای بیاری؟ وقتی روز ازمون برگه ی آزمون را تحویل میدادی چه حسی داشتی و چه فکری می کردی نسبت به امتحانت؟
8- چی شد که به ایمنی علاقه مند شدی؟ این علاقه چجوری درونت قوی شد که باعث شد ایمنی را بر ارشد علوم ترجیح بدی و ریسک کنی دوباره امتحان بدی؟وقتی شروع کردی برای امتحان برای قبولی می خوندی یا رتبه؟
9- کدوم بحث از درس های ایمنی را بیش تر از همه دوست داری؟ چرا؟مثل دکـــتـــر اهل خیال پردازی توی این درس بودی؟ شده خودت را یکی از مولکول و سلول های ایمنی تصور کنی؟ کدومش؟
10- تابستون تا شروع کلاسا چه برنامه ای داری؟ و آیا دوست داری بازم ازت سوال بپرسیم یا نه؟

البته اینا ک MP3 هه...:25r30wi:
سلام به دوست خوبم ...فقط اسمتو فراموش کردم پوزش!!
1-اره یکی دوبار...حالا..
2-باتلاشی ک الان دارن میکنم شاید استکهلم(good dream) باندازه ارزوهام تلاش میکنم شاهدشم همین امسال انفد گفتم بهشتی تا رتیه شو اوردم...بچها ازخودتون کم نخواید لطفا..هدف اره کنکور کارشناسی موفقق نبودم الانم بهش فکر میکنم ...
3-سال پیش از ابان به خوندن ایمنی همت ورزیدم خوب خوندم ولی شدم 148 بد خورد تو پرم اصن دیگه قیدشو زدم تا...پارسال این موقع افسرده شده بودم از رتبم دلایلش زیاد بود...
4-دوست دارم بیام ایران استادبشم پوست بچها بکنم..میخام الرزیو یفکری براش بکنم!!اگه خدا کمک کنه...از تکرار و درجازدن متنفرم تحولو دوس دارم هرروز یکار جدید یه هیجان جدید
5-فقط یه رمان خوندم تو کل عمرم....اونم ترم اول امسال بود از دوستم گرفتم نویسندم 49سالگی خودکشی کرده بود...اسمش پس باد همه چیز را با خود نخواهد برد غبار غبار امریکا یهمجین چیزی بود..نویسندش ریچارد براتیگان ..ااره نوشتارم خوبه امروزم رباعی گقتم....رفتی وبا رفتنت غمگین شدم /بعد از ان با کوچهاسنگین شدم/مهربانا صبرنکردی لحظه ای/تاقیامت برهمه بدبین شدم...مصرع اخرش دوستم کمک کرد
6-اهل فیلم نبودم بعد کنکود 10تایی دیدم...این رو خوشم اومد Step.Up.All.In ولی عاشق کنستانستین ام
7-فک میکردم زیر30 بشم ولی11 نه...عصببی بودم همون لحظه مینا اومد سوالارو بامن چک کرد اینقدر خشن بودم بخاطر میکروب خیلی خونده بودم نامردی بود...فک میکردم تهران نیارم
8-نمیدونم علاقم ازکحاشروع شد ازترم 4 کارشناسی دوسش داشتم ترم 5ارایه شد .19.5 شدم دیگه تصمیمو گرفتم ..استادای گروه دکتر باعث شدن والبته تنفر من از زنتیک چون ترم اول سلولی همش زنتک بود ...برای تهران میخوندم
9-همیشه از مست سل خوشم میاد...نمیدونم چرا..اره خوب مثالایی میزنم تو ایمنی اصلا ایمنی فقط باشکل وخیال...حساسیت والرزی رو دوس دارم
10-دارم زبان میخونم ...ارشد بدون زبان همون کارشناسیه اینو فراموش نکنید....اره حتما بپرسید

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member

عه؟ چرا بُهتون می زنی؟
من سوالام خاص خودمه . اگر باور نداری سوالای قبلیم رو ببین
یادت رفته پارسال احسانو جزاغلوندم؟:black_eyed:
...جنس سوالام مخصوص خودمه درسته امسال حوصلم کمتر شده ولی نحوه ی سوال پرسیدنام همونه که بوده.:black_eyed:

من حرفی نزدم ک...اره خوب بود نبوووووووووود دیگه بچها امشب تکرارنشدینهااا:thumbsupsmileyanim:

بالا