پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

marlik

New member
سلااااااااااامممم بچه هااااااا.خوبید؟دلم واسه همتون تنگ شده و واسه قدیما.چه خبرا؟اتفاق خاصی نیفتاده؟زندگی خوبه؟احسان بلا چطوره؟شامین .سحر ندا وسارا و هبه و هر کی یادم رفته:):):):)چه خبرا خوبید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Hamidvet

stf

New member
سلااااااااااامممم بچه هااااااا.خوبید؟دلم واسه همتون تنگ شده و واسه قدیما.چه خبرا؟اتفاق خاصی نیفتاده؟زندگی خوبه؟احسان بلا چطوره؟شامین .سحر ندا وسارا و هبه و هر کی یادم رفته:):):):)چه خبرا خوبید؟

هممووووون خوبیم،منم مثه تو کلی غیبت غیر موجه داشتم اما ردم نکردن:14:

stf

New member
نوموخوام :smiliess (7):
ینی خوابگا نیستی دیگه؟؟
ینی جوری محو شدی که زنگ زدم اتاقتون به هم اتاقیت میگم ندا هس؟ میگه نمیدونم :/ کی هس :/

باورت نمیشه اسم هم اتاقیامو درست و حسابی نمیدونننننمممممم،اصلا خابگاشو دوس ندارم،احتمالا انصراف بدم
این هفته احتمالا یک شنبه یا دوشنبه بیام
حتمااااا میام پیشت

kolouche

New member

ااااااااای مارلیکه به قول خودت بلا... :***
کجایی شما؟؟کم پیدا؟ خوبی؟؟
ما هم دلمان بسی تنگیده.... بشه ک کنکور تموم شه، تعطیلات همه بریزیم اینجا... :)))

hebe.nurse

New member

سلام مارلیک . پارسال دوست امسال آشنا:sarma: کوجایی خواهر؟؟ درگیری پایان نامه ای؟؟ :tsimuzpzwoap1t9y3o7
نه عزیزم همه چیز امن و امان. ملالی نیس جز جای خالی شما :))

hebe.nurse

New member
باورت نمیشه اسم هم اتاقیامو درست و حسابی نمیدونننننمممممم،اصلا خابگاشو دوس ندارم،احتمالا انصراف بدم
این هفته احتمالا یک شنبه یا دوشنبه بیام
حتمااااا میام پیشت

معلومه که باورم میشه :)))
نگو ندا نگووووو من دارم اینجا زندگی می کنم می فهمی زندگــــــی
73441_connie_mini_smelly.gif

احیانا شماره اتاقتو که بلدی؟ اتاق 12 اشتباهی نریآ خخخخ .
اتاق منم اگه یادت رفته که دیگه نبینمت فقط :New (6):

می بینمت پس :smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

آسمون

New member
سللللللللللللللللللللللللللللللللااااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممممممممممممممممم

marlik

New member
سلاممممممم بچه ها خوبید؟چه خبرا؟ندا و سارا و هبه و سحر جون و بقبه بچه هاخوبید؟سلامتید ؟زندگی خوبه؟دلتون واسه من و آسمونم تنگ نشده بود؟من که دلم واسه قدیما تنگ شده.دلم واسه آسمونمم خیلی تنگه بحدی که اومدنم اینجا بیشتر دلتنگم میکنه:-:)-(ایشالا همتون شاد شاد شاد باشید

marlik

New member
ااااااااای مارلیکه به قول خودت بلا... :***
کجایی شما؟؟کم پیدا؟ خوبی؟؟
ما هم دلمان بسی تنگیده.... بشه ک کنکور تموم شه، تعطیلات همه بریزیم اینجا... :)))

هممووووون خوبیم،منم مثه تو کلی غیبت غیر موجه داشتم اما ردم نکردن:14:

سلام مارلیک . پارسال دوست امسال آشنا:sarma: کوجایی خواهر؟؟ درگیری پایان نامه ای؟؟ :tsimuzpzwoap1t9y3o7
نه عزیزم همه چیز امن و امان. ملالی نیس جز جای خالی شما :))
سلام ندا و سحر و هبه عزیز.منم پایان ناممو شروع کردم وچیزای دیگه که نمیتونستم انجمن بیام.سحرجون ایشالا تو هم کنکورتو به بهترین نحو بدی و جایی که دوست داری قبول بشی.خداروشکر همتون خوبید و اینجا امن و امانه.واسه همتون خنده و شادی ارزو دارمممممممم.نداجون خدا کنه من و آسمونمم رد نکنن بخاطر غیبتمون:):):)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kolouche

eeeeeeehsan

New member
خب به سلامتی مارلیک هم سر و کلش پیدا شد... خواهرم چه می کنی با زندگی و درس؟ :))
پایان نامت حدودش رو در مورد چیه؟ چقدر هزینه برداره؟

بالا