پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
پسر تو دولین میخای چیکار؟؟؟؟؟؟:smiliess (15):بالینی که برا کنکور مانیازی نیس!من فقط یه نگاه کلی به کتابش انداختم. تو میخای بالینی برا کنکور ایمنی بلد باشی فصل آخر کتاب برای کنکور کافیه:21:

امسال که همه می نالیدن بالینی بوده سوالا..!! من حتی خودم 2 دور خوندمش ولی سوالا خیلی عجیب غریب بود، اصن فکر می کردم نخوندم! ://

آخه اون دو سه صفحه واقعن کفایت می کنه؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepid71

emmy

Member
سلام....به به میبینم آقامون احسان به راه راست هدایت شده:shocked:
آسمون راست میگه همون برای کنکور یا احسانی را بخون بعد اگه وقت آوردی برو از این خلاصه های دولین بگیر فکر کنم بهتره....:21:
میگم احسان جان حالا که داری میخونی یجوری بخون که جای منم خونده باشی دیگه آفرین مدیر گل:dadad4::smiliess (3):

eeeeeeehsan

New member
سلام....به به میبینم آقامون احسان به راه راست هدایت شده:shocked:
آسمون راست میگه همون برای کنکور یا احسانی را بخون بعد اگه وقت آوردی برو از این خلاصه های دولین بگیر فکر کنم بهتره....
میگم احسان جان حالا که داری میخونی یجوری بخون که جای منم خونده باشی دیگه آفرین مدیر گل:smiliess (3):
باشه :25r30wi:

آره داشتم می رفتم یهو خدا هُلم داد رام کج شد به سمت راه راست فک کنم :21:

سلام
خوبی؟

چرا نمی خونی؟ زن داری؟ شوئر داری؟ بچه داری؟ 24 ساعت غذا رو گاز داری؟ سرکار میری و خرجی میدی؟
بابا بخون جان من.. اولش سخته ولی آسون میشه کم کم (حالا یکی بیاد اینا رو به خودم بگه!! o__O )

آسمون

New member

آره داشتم می رفتم یهو خدا هُلم داد رام کج شد به سمت راه راست فک کنم

سلام
خوبی؟

چرا نمی خونی؟ زن داری؟ شوئر داری؟ بچه داری؟ 24 ساعت غذا رو گاز داری؟ سرکار میری و خرجی میدی؟
بابا بخون جان من.. اولش سخته ولی آسون میشه کم کم (حالا یکی بیاد اینا رو به خودم بگه!! o__O )

دست خدا درد نکنه...:4d564ad6:

آسمون

New member
امسال که همه می نالیدن بالینی بوده سوالا..!! من حتی خودم 2 دور خوندمش ولی سوالا خیلی عجیب غریب بود، اصن فکر می کردم نخوندم! ://

آخه اون دو سه صفحه واقعن کفایت می کنه؟؟؟
بیو چیزی نیس با دو دور خوندن سرسری بگی همه چی رو بلدی اونم تو که MP3خوندی پارسال، اونم کتاب برای کنکور که خط به خطش نکته س... و از همه مهمتررررررررر اینکه شما تست نزدی پسر خوب...برا قسمتای بالینی هم تستای کتاب آیکیو بی تو تمام فصلا قسمتای بالینی فصل مربوطه روهم لحاظ کرده .
در کل به جای دولین من کتاب احسانی و رضا محمدی رو پیشنهاد میکنم...یه جذوه هم هس که میگن خوبه میپرسم واست الان اسمش یادم نیس.

اولا واقعن نه و واقعا:smilies: از شما بعیده این کارا...
دوما اون دو سه صفحه منظورت سی صفحه س دیگه؟؟
سوما من که خودم 10 واحد بیو پاس کردم تو کارشناسی همون سی صفحه رو هم نخوندم و فقط ده صفحه نکات خاصش رو جدا کردم...بقیش به درد ما نمیخورد...اونا هم که میگن سوالا بالینی بوده منظورشون این نیس که باید بری کل بیوشیمی بالینی رو بخونی...بالینی خودش یک دنیای دیگه ای از بیوشیمیه...خودتو درگیرش نکنی بهتره...اگه خاسی خودم او صفحات خاص بالینی که آخر برای کنکور هس و بدرد میخوره رو واست جدا میکنم.
با آرزوی موفقیت برای مدیر عزیز و تمام دوستای گل تاپیک قدیممممممم
یاد باد آن روزگاران یاد باد...:dadad4:

آسمون

New member
سلام....به به میبینم آقامون احسان به راه راست هدایت شده آسمون راست میگه همون برای کنکور یا احسانی را بخون بعد اگه وقت آوردی برو از این خلاصه های دولین بگیر فکر کنم بهتره....میگم احسان جان حالا که داری میخونی یجوری بخون که جای منم خونده باشی دیگه آفرین مدیر گل:dadad4::smiliess (3):

عرووووووووووسسسسسسسسسسسسس؟؟؟؟؟
من با تو کار دارم امشب...:p7977cujr38iyymsu8::smilies-azardl (12)

آخرین ویرایش:

emmy

Member
به به چشمم روشن پشت سرم تبانی میکنین:p7977cujr38iyymsu8:
سلام در ضمن....احسان جان خوب شد ننتو انداختی به جون من بیچاره...
غذا رو گاز دارم...یه کم نونه خشکه ریختم تو آب...میخوای؟؟:rolleyessmileyanim:
یه کم مریض بودم...دل شوره داشتم به خاطرش...ولی الان ضدشوره زدم اوضاعم روبراهه:1dco2x0p1lilzhfpg1t
تازه وقتی تو داری میخونی خوب چرا من الکی خودمو خسته کنم...خدا رو خوش نمیاد...
از کلوچه خانم یادبگیرکه اینهمه ماهه....کلوچه جونم یه دونه ای...
نهال جرات داری بیااطراف من:mad_majidonline:

kolouche

New member
به به چشمم روشن پشت سرم تبانی میکنین:p7977cujr38iyymsu8:
سلام در ضمن....احسان جان خوب شد ننتو انداختی به جون من بیچاره...
غذا رو گاز دارم...یه کم نونه خشکه ریختم تو آب...میخوای؟؟:rolleyessmileyanim:
یه کم مریض بودم...دل شوره داشتم به خاطرش...ولی الان ضدشوره زدم اوضاعم روبراهه
تازه وقتی تو داری میخونی خوب چرا من الکی خودمو خسته کنم...خدا رو خوش نمیاد...
از کلوچه خانم یادبگیرکه اینهمه ماهه....کلوچه جونم یه دونه ای...
نهال جرات داری بیااطراف من
:riz481:
چی شده مامانی...؟؟.... بوگو... چی شده؟؟؟....
اسم بگو جنازه تحویل بگیر.... :New (6):

hebe.nurse

New member

آره داشتم می رفتم یهو خدا هُلم داد رام کج شد به سمت راه راست فک کنم :21:

سلام
خوبی؟

بیا من بهت میگم :
چرا نمی خونی؟ هااا؟زن داری؟ بچه داری؟ نکنه دوست دختر داری؟! :)) سرکار میری و خرجی میدی؟ نونت کمه ؟ آبت کمه؟
بابا بخون جان من.. اولش سخته ولی آسون میشه کم کم :tonguesmiley:

eeeeeeehsan

New member
چی شده؟ قضیه چیه؟؟ کی قراره کتک بخوره؟؟؟
من نمیدونم، هرکاری کردین دست رو عیال من بلند کردین نکردین (ننه غلط کردم!! :ph34r-smiley:)

جاتون خالی امروز یه نون خشک و خونی با عیال زدیم به بدن خیلی چسبید
:28:
تازه با عیال قرار گذاشتیم من درس بخونم اون بره سر کارخرجی درآره..
گفته خدمتمو میخواد بخره نمی دونم راست و کلکش رو
:smiliess (12):
ولی اگه تا دکترا پیش رفتم و طلاقم نداد تا اون موقع قول میدم همه زحماتشو با یه بار بردنش به رستوران جبران کنم
:bunnyearsmiley:

بالا