پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

sa@@ra

New member
اقای علیرضا شهریه شبانه دانشگاه ما از این قراراه:
شهریه ثابت هر نیمسال:6/000/000 ریال
شهریه متغیر هر واحد نظری:1/440/000 ریال
شهریه متغیر هر واحد عملی:2/160/000ریال
شهریه هر واحد پایان نامه:3/600/000 ریال
شهریه علی الحساب برای نیمسال اول 94-93:20/500/000 ریال

emmy

Member
سلام به همه دوستان گل تاپیک وآقا مدیر محترم:riz304:
چه آواتار خوشگلیم گذاشتی آق مدیر:smiliess (3):
من نه درس میخونم نه اینجا میام...التماس دعا دوستان.
خیلی محتاجم به دعا...سحر جونی اگه رفتی حرم منم فراموش نکن....دانشجوهای گل امیدوارم تو امتحانات موفق باشین...:riz304:

eeeeeeehsan

New member
99565832537080846478.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پیچک

eeeeeeehsan

New member
سلام به همه دوستان گل تاپیک وآقا مدیر محترم
خیلی محتاجم به دعا...سحر جونی اگه رفتی حرم منم فراموش نکن....دانشجوهای گل امیدوارم تو امتحانات موفق باشین...:riz304:

سلام شامین
چشات قشنگ می بینه :smiliess (3):، واسه مسابقست، امشب برش میدارم.

ما هم دست کمی از خودت نداریم.

خودت ایشالا شاد و موفق باشی. :rose:

آخرین ویرایش:

asalmasal

New member
بچه ها جون تویه انجمنتون که پرنده پر نمیزنه.میشه بگید واسه ایمنی با ضریبه یک چی بخونم؟۴استاد دارم ولی اصلا خوب نیست واسم.تستم نمی تونم باهاش بزنم.لطفا کمک کنید زودی.مقسی

eeeeeeehsan

New member
بچه ها جون تویه انجمنتون که پرنده پر نمیزنه.میشه بگید واسه ایمنی با ضریبه یک چی بخونم؟۴استاد دارم ولی اصلا خوب نیست واسم.تستم نمی تونم باهاش بزنم.لطفا کمک کنید زودی.مقسی
سلام
ایمنی برای کنکور هم خلاصست هم نوعی ابوالعباسه. برو از نزدیک ببینش یحتمل خوشت میاد ازش.

asalmasal

New member
سلام
ایمنی برای کنکور هم خلاصست هم نوعی ابوالعباسه. برو از نزدیک ببینش یحتمل خوشت میاد ازش.

احسانه اکتیو من کتابایه برایه کنکورو بیوشیمی و قارچ و دارم.ولی اصلا ارتباط برقرار نکردم باهاشون.بهم کتابه یوسفی پوران پژوهش پیشنهاد شد و خ.ل.ی.ل.ی نظرتون چیه؟

آسمون

New member

عسل جون سلام:ad54ad:
کتاب 4استاد واسه رشته های دیگه کتاب خوبیه...چند فصلشو نگاه کردی که میگی جالب نبوده؟!
اول بگو ببینم رشتت چیه؟
نیازی نیست تمام فصل ها رو بخونی...یکسری فصلها که متنش برات قابل هضم تر هس رو انتخاب کن مثلا فصل مربوط به ژنتیک برای شما الزامی نیست.کتاب برای کنکور هم خوبه...این دو کتابی که خودت معرفی کردی رو ندیدم و نظری ندارم... خلی لی برای خود رشته ایمنی که خیلی مفصله به دردت نمیخوره یحتمل منظورت واسه سایر رشته هاس که یک جلده فک کنم اما بازم زیاده...شما درصد ایمنیت 50 هم که باشه واست کافیه پس اینقد وسواس به خرج نده و زودتر شروع کن به خوندنش.
ایمنی درس فراریه به خاطر سپردن اینترلوکینا و سی دی مارکرا کار یکی دوماه نیستا...باید براش وقت بذاری وگرنه همه رو با هم قاطی میکنی
موفق باشی:riz304:

kolouche

New member
سلام به همه دوستان گل تاپیک وآقا مدیر محترم:riz304:
سلام... دخترم امی کم پیدایی ... :***
قربونت.... حتما اگه قابل بدونین...
تو هم واسه همه ما دعا کن....
انشاالله که موفقی.... :thanks:

eeeeeeehsan

New member
احسانه اکتیو من کتابایه برایه کنکورو بیوشیمی و قارچ و دارم.ولی اصلا ارتباط برقرار نکردم باهاشون.بهم کتابه یوسفی پوران پژوهش پیشنهاد شد و خ.ل.ی.ل.ی نظرتون چیه؟
خب ببین ایمنی همینطوریش سخت هست، باید یکم وقت بذاری ارتباط برقرار می کنی.
4 استاد هم آسمون میگه خوبه، من ندیدم. اگه آسمون گفت 4 استاد خوبه حرفش طلاست حتمن تهیش کن.

asalmasal

New member
عسل جون سلام:ad54ad:
کتاب 4استاد واسه رشته های دیگه کتاب خوبیه...چند فصلشو نگاه کردی که میگی جالب نبوده؟!
اول بگو ببینم رشتت چیه؟
نیازی نیست تمام فصل ها رو بخونی...یکسری فصلها که متنش برات قابل هضم تر هس رو انتخاب کن مثلا فصل مربوط به ژنتیک برای شما الزامی نیست.کتاب برای کنکور هم خوبه...این دو کتابی که خودت معرفی کردی رو ندیدم و نظری ندارم... خلی لی برای خود رشته ایمنی که خیلی مفصله به دردت نمیخوره یحتمل منظورت واسه سایر رشته هاس که یک جلده فک کنم اما بازم زیاده...شما درصد ایمنیت 50 هم که باشه واست کافیه پس اینقد وسواس به خرج نده و زودتر شروع کن به خوندنش.
ایمنی درس فراریه به خاطر سپردن اینترلوکینا و سی دی مارکرا کار یکی دوماه نیستا...باید براش وقت بذاری وگرنه همه رو با هم قاطی میکنی
موفق باشی:riz304:

مرسی مهربون.من دارم می خونمش.ولی تستایه رو نمی تونم باهاش بزنم.رشته من میکروبه.

آسمون

New member
مرسی مهربون.من دارم می خونمش.ولی تستایه رو نمی تونم باهاش بزنم.رشته من میکروبه.

عزیزم نباید توقع داشته باشی که بتونی تمام تستای آیکیو بی رو بزنی چون این کتاب برای بچه های ایمنی تهیه شده و تستا با رفرنس ابوالعباس قابل پاسخگویی هستش.نظر من اینه که تستهایی که جوابشو نمیدونی و تو کتاب 4 استاد نیومده رو حفظ کن:)

eeeeeeehsan

New member
بچه ها کسی بیوشیمی دولین رو داره؟ واسه تقویت بالینی خوبه همین رو بخونیم؟

آسمون

New member
بچه ها کسی بیوشیمی دولین رو داره؟ واسه تقویت بالینی خوبه همین رو بخونیم؟

پسر تو دولین میخای چیکار؟؟؟؟؟؟:smiliess (15):بالینی که برا کنکور مانیازی نیس!من فقط یه نگاه کلی به کتابش انداختم. تو میخای بالینی برا کنکور ایمنی بلد باشی فصل آخر کتاب برای کنکور کافیه:21:

بالا