پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

stf

New member
سلام بچه ها
این هفته مزخرف ترین شیفتا رو دارم
از روی خودشیرینی چنتا شیفت همکارامو قبولیدم که عین ....گیر کردم توشش:(50):
به یادتون هستم ولییییی
فعلا تا بعععععععععععد:riz304:

eeeeeeehsan

New member
Animated_Clown_Celebration_Parade_Drummer-1.gif

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها یه مطلب علمی:

نقشه‌ای از همه دستگاه‌ها و گجت‌های متصل به اینترنت دنیا

«جان مادرلی»
کار جالبی کرده است، او که مؤسس سایت «شودان» -موتور جستجو وسایل متصل به اینترنت دنیا- است، در عرض کمتر از پنج ساعت با پینگ کردن آدرس‌های آی‌پی و گرفتن پاسخ از آنها سعی کرده است که نقشه‌ای خوب از وسایل متصل به اینترنت درست کند.

UweU0IBK7ceBALYUxz_SHNK8FLaxDtyxg6-uUfHirjIFUHYf_W0ClA_88-2xXPnm6Vrbls-oCcjA87A_r6pdS_SSUEfkT5ima5s2LA6ki7IsCSg2sMmghN1ttAjhSg=s0-d-e1-ft

بدیهی است که پینگ کردن همه وسایل از نظر تکنیکی ممکن نیست، چون بعضی از دستگاه‌ها در حالت کشف‌نشدنی هستند یا پاسخ به پینگ در آنها غیر فعال شده است، اما به هر حال نقشه زیاد می‌تواند برآوردی از تعداد وسایل متصل به اینترنت در دنیا باشد.
این نقشه شباهت زیادی به نقشه‌ای دارد که سال پیش توسط محققان ناشناس ایجاد شده بود، آنها با استفاده از botnet شبکه‌ای از نیم میلیون کامپیوتر لینوکسی هک شده ساختند و با پینگ کردن از طریق این شبکه، نقشه‌ای مشابه را ساختند. نقشه‌ای که فعالیت وسایل متصل به اینترنت را در طی ۲۴ ساعت نشان می‌دهد.
چیز تأمل برانگیز در این میان البته وضعیت نقشه روی ایران است که نشان می‌دهد ایران حتی در مقایسه با کشورهای منطقه هم وضعیت مناسبی از نظر اینترنت ندارد.

jZNGHSxN4pNEqiGyBU2-qY00tqFMr0XSfIcCiRQmQmj38tgCcnJyLQ7CASPlHac5TlC01SlQt_G-NKMkBEnuc5RdYo-k9KWXua5_1YViePZrJOD7PAeDJd5ngve1uA=s0-d-e1-ft

امید اندکی داریم که با فعال شدن نسل سوم اینترنت توسط اپراتورهای مختلف، وضعیت اینترنتی ایران به سامان‌تر شود و ما بتوانیم به میزان کمی هم که شده روی نقشه‌های اینچنینی یا در آمارگیری‌های مختلف، وضعیتی آبرومندتر داشته باشیم.

SH!LA

New member
سلام بچه ها
این هفته مزخرف ترین شیفتا رو دارم
از روی خودشیرینی چنتا شیفت همکارامو قبولیدم که عین ....گیر کردم توشش:(50):
به یادتون هستم ولییییی
فعلا تا بعععععععععععد:riz304:

ســـلام عزیـزم:ad54ad:
بیشتر بیـا خوشحال میشیـم؛ امیدوارم هفته بعدی شیفت هات بهتر باشه. :riz304:

SH!LA

New member

بیــا! اینجـا رو نیـگا! با این مطالب علمی ای که میذاری! :New (6):

اون وقت به من میگه نصف شبی مردم آزاری می کنی و ما رو یاد دوران کودکی میندازی! :mad_majidonline:

الان با این نوشته که یاد کارآگاه گجت افتادم...! :riz481:

eeeeeeehsan

New member
بیــا! اینجـا رو نیـگا! با این مطالب علمی ای که میذاری!

اون وقت به من میگه نصف شبی مردم آزاری می کنی و ما رو یاد دوران کودکی میندازی! :mad_majidonline:

الان با این نوشته که یاد کارآگاه گجت افتادم...! :riz481:

خخخخخخخخخ :riz481:
بابا هر گردی که گردو نیست، هر گجتی هم کاراگاه گجت نیست :))

ولی یادش بخیر، من میگم باید اسم اون سگه کاراگاه گجت میشد نه اون دست و پا چلفتی!!! :riz481:

SH!LA

New member
خخخخخخخخخ
بابا هر گردی که گردو نیست، هر گجتی هم کاراگاه گجت نیست :))

ولی یادش بخیر، من میگم باید اسم اون سگه کاراگاه گجت میشد نه اون دست و پا چلفتی!!! :riz481:

همه کارهاش رو که اون دختـره انجام میداد. می بینی اصولاً مردا دست و پا جلفتی تشریف دارن...! :whistle:

:riz481:

mf2009

New member
کار امروزم 1600 خط کد آخرشم به یه مشکل برخوردم حل شدنی نبود مجبور شدم 1000 خطش رو پاک کنم از یه راه دیگه فردا برم

Capture_897c7.jpg

golabatun

New member
وقتی می بینم گروهمون اینقد گرمه که بچه های غیر ایمنی اینجان خیلی خوشحال میشم
تا mf2009 اینجان یه تشکر گرمی بکنم واسه لزگی .....ممنونم یه دنیا دوست گل

ارشد93

New member
بچه ها نظرتون چیه هم استاد راهنما رو انتخاب کنیم، هم کار عملی رو انجام بدیم؟ اگه خواستید هم مقالشو بنویسیم:ad54ad:

بابا صبر کنید در دانشگاه باز باشه، ثبت نام کنیم، کارت دانشجویی بدن.....

بعد .....

eeeeeeehsan

New member
کار امروزم 1600 خط کد آخرشم به یه مشکل برخوردم حل شدنی نبود مجبور شدم 1000 خطش رو پاک کنم از یه راه دیگه فردا برم

Capture_897c7.jpg

حالا برنامش در مورد چی هست؟ چقدر کاسبی؟ :ad54ad:

کاش علاقه ای که تو تو برنامه نویسی داشتی رو منم داشتم، خیلی لذت داره..

بالا