پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
سلام میثااااق جوووونی کجابودی تووو؟باباطرحت تموم شدگفتیم سرت خلوت میشه بیشترتحویلمون میگیری...
انشالله روبه راهی؟چراصدات میلرزه عزیزم؟
بیخیال غم وغصه های دنیابابا...منم مث خودتم اما زدم به بیخیالی...
اگه چیزی ناراحتت کرده بسپارش به خدا...خودش راست وریستش میکنه

راسی بچه ها عیدتون پیشاپیش مبارکککک
انشالله میثاق جون و همه یه عیدی حسابی بگیرین ازخدا.رودروایستی نکنین ها.خدادس ودل بازه وضع مالیشم تووووپه

eeeeeeehsan

New member
واقعــا؟! ممنــــون.

ولی... احســان مشکل اینجاست که هیچ کدوم از این کارها رو نمیتونم انجام بدم...! :65d6a5d6s:

تلفن بی سیم ها رو نمیتونم بکشم؛ میخوان زنگ بزنن مُدام ببینن من زنده ام تو خونه یــا نه؟! :65d6a5d6s:

فکس هم بکشم، دیگه بابایی صداش در میــاد...!
:65d6a5d6s:

خب فکستون خطش جداست یا سر همین خط ADSL ـه؟
بعدم آخر شب کسی قرار نیست زنگ بزنه، از پریز بکش بعد دو شاخش رو همون پشتش قایم کن نبینه، صبح هم دوباره بزن تو پریز، نمی فهمه بابات باور کن.
N_aggressive%20(37).gif

خب الآن که همه خوابن، بکش بیرون تا ساعت 6، ببین فرق می کنه سرعتش یا نه، اگه فرق کرد یعنی نویز داری، باید هر تعداد تلفن میخواین وصل کنین از سر قوطی تقسیم سیم بکشین نه پریز. به امتحانش میارزه.

SH!LA

New member
خب فکستون خطش جداست یا سر همین خط ADSL ـه؟
بعدم آخر شب کسی قرار نیست زنگ بزنه، از پریز بکش بعد دو شاخش رو همون پشتش قایم کن نبینه، صبح هم دوباره بزن تو پریز، نمی فهمه بابات باور کن.
N_aggressive%20(37).gif

خب الآن که همه خوابن، بکش بیرون تا ساعت 6، ببین فرق می کنه سرعتش یا نه، اگه فرق کرد یعنی نویز داری، باید هر تعداد تلفن میخواین وصل کنین از سر قوطی تقسیم سیم بکشین نه پریز. به امتحانش میارزه.

دقیقــاً خط فکس و این ADSL یکجاست... :dadad4:

آهان، باشه شب میکشـم.

الان که خواب نیستن؛ هر دو سر کـار هستن هنــوز... ولی الان میرم میکشم. :j58r36j3gcr4suxymup

SH!LA

New member
سلام بچه ها جون......خوبین؟؟؟؟ طاعاتتونم قبول الهی......بچه ها یک کم دعا میخوام....حالم خوش نی. ..کنکورم که اونطوری..هرچن انتظارش می رف ...شاید.....

سـلام؛ خوش اومدین.

ممنـون. اینجـا اکثر دوستـان یک کم که چه عرض کنم، خیلی دعا میخوان. کاهش ظرفیت ها همه رو ناراحت کـرده...
:dadad4:

راسی بچه ها عیدتون پیشاپیش مبارکککک انشالله میثاق جون و همه یه عیدی حسابی بگیرین ازخدا.رودروایستی نکنین ها.خدادس ودل بازه وضع مالیشم تووووپه

ممنــون آسمون جـان؛ پیشاپیش عیــد شمـا و همه دوستان خوبم توی این تاپیک مبـــارک :rose:

eeeeeeehsan

New member
بچه ها یه سوال میپرسم حالا محض خنده
این شاهد باید چادر بپوشیم؟:5:
دوستای من اونجا پزشکی میخونن نه چارد میپوشن نه
البته شامل ما که نمیشه:25r30wi:

چی میشه اگه چادر بپوشی!!! :25r30wi:

تو که کچلی، نمی تونی کلیپس بزنی، کلت زیر چادر صاف و تخـت و یکدسته!!!
326417_tongue.gif

eeeeeeehsan

New member
آی شیلا و آسمون، مگه دستم بهتون نرسه!!!!!! :p7977cujr38iyymsu8:

من که راضی نیستم ازتون... :65d6a5d6s:

eeeeeeehsan

New member
ببین؟بادم شیربازی نکن پسرم...خطرناکه...ممکنه(دم) پاکت شیر پاره بشه بریزه...
توفقط چپ نگاکن به آبجیم...چه برسه به حمله...:New (6)::p7977cujr38iyymsu8::eek:t0837h0nn8zfqu8ult:

اوه اوه اوه چه بو شیری اومد.. :tonguesmiley:

کتک نه نه گله، هرکی نخوره خله.. خوبه؟؟ :))

misagh68

New member
فدات اسمون جون..ایشالا. ...عیدتان پیشاپیش مبارک .....ايشالا یونی که دوس می داری میری...برادرم پارسال phd قبول شد وبسیارشادشدیم ....ایشالا 94 تکرارش میکنیم.....

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
سلام بچه ها جون......خوبین؟؟؟؟ طاعاتتونم قبول الهی......خیلی دلم براتون تنگ شده ه ه ه.....میومد ولی نامحسوس وسایلت. ....بچه ها یک کم دعا میخوام....حالم خوش نی. ..کنکورم که اونطوری..هرچن انتظارش می رف ...شاید.....احسان این احساس شما زودگزززززززره. .باغلط املایی نوشتم یادت
بمونه. ..اجازه نده عمیق بشه که بین خواهر ی وشما فاصله بندازه....آسمون جونم آفرین وبسیار تبریک برای موفقیتتو ن وباقی دوستانتان. ....

نه بابا این احسان جونش درمیره واسه الهام...فقط یه کوچولو قلقلکش میاد از گوشه کناررره!!!(منظورش کنایه بوده ها)
مسی عزیزم...دوستام که همه باخیال راحت ورتبه های عالی قبول شدن من این وسط نخاله وخوش شانس ازآب دراومدم...
انشالله خبرای خوش ازخودت بشنویم.حتمادعات میکنیم گلم

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها جون......خوبین؟؟؟؟ طاعاتتونم قبول الهی......خیلی دلم براتون تنگ شده ه ه ه.....میومد ولی نامحسوس وسایلت. ....بچه ها یک کم دعا میخوام....حالم خوش نی. ..کنکورم که اونطوری..هرچن انتظارش می رف ...شاید.....احسان این احساس شما زودگزززززززره. .باغلط املایی نوشتم یادت
بمونه. ..اجازه نده عمیق بشه که بین خواهر ی وشما فاصله بندازه....آسمون جونم آفرین وبسیار تبریک برای موفقیتتو ن وباقی دوستانتان. ....

سلام داش میثاق
کجایی پسر؟؟ کنکور چطور بود؟
آره حق با توئه، رو چشم. :rose:

eeeeeeehsan

New member

تهران ها رو زدم /و شیراز و اصفهان و مشهد
تهشم ظرفیت مازدا ایران و بهشتی
دیگه اصلا نه خانوادم میزارن و نه خودم هدفم اینه که برم شهرستان بخونم
پارسال گند زدن به بین الملل دیگه از درو دیوار گرفتن تهشم میگن پولی بود تحقیقاتی که کردم زیاد باهات خوب برخورد نمیشه
با داداشم هم که حرف زدم گفت و راضی شدم که راسته .دو برابرشو میدم میرم پیش داداشم نه اینکه اینجا بخونم
نیاز کشور نیست که این رشته ها

پرستاری سالمندی نیازه:5:

اتفاقاً منم تعجب کردم، چیه آخه این پرستاری سالمندی؟!!!! :ph34r-smiley:
می تونی بری برو، واقعن ضرره اگه بمونی.

eeeeeeehsan

New member
گفتی کتک یاد اون اولاکه اومدی تاپیک مطالعه افتادم.
یادته یه باردرس نمیخوندی کتکت زدم؟:25r30wi:
گفتی چقد خشنم...:-D:-D

آره یادش بخیر، چقدر هم غریبی می کردم من!! :25r30wi:

آغا چندتا جوک بذارین بخندیم...
منم برم ببیـنم چیزی درخور اینجا پیدا می کنم یا نه.

بالا