پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
من که کلاً نت اَم به ساعت 4 آلرژی داره! :65d6a5d6s:

شیلا یه کار میگم بکن ببین خوب میشه یا نه، یک روز باید این تست رو انجام بدی تو یه ساعت دو ساعت معلوم نمیشه.
هرچی تلفن بی سیم دارین تو خونه رو از پریز بکش، اگه فکس هم دارین از پریز بکش، فقط و فقط سیم لاین مودم وصل پریز باشه، ببین خوب میشه یا نه!!
اگرم تو این یه روز تلفن خواستی وصل کنی تلفنش با سیم باید باشه.

آسمون

New member
آسمون جـان یعنی تا این حد خودشیفته تشریف داره؟ :riz481:

.
.
.
.
.
.
.
البته هیچی از این بشر بعید نیست...! :whistle:

نه بابا بچه به این خاکی...نمیبینی همیشه لباساش خاکی هسن...خب بچه خسه شدنظرات اندیشمندانه ماروخوند...جای تقدیر داره واقعا

SH!LA

New member
شیلا یه کار میگم بکن ببین خوب میشه یا نه، یک روز باید این تست رو انجام بدی تو یه ساعت دو ساعت معلوم نمیشه.
هرچی تلفن بی سیم دارین تو خونه رو از پریز بکش، اگه فکس هم دارین از پریز بکش، فقط و فقط سیم لاین مودم وصل پریز باشه، ببین خوب میشه یا نه!!
اگرم تو این یه روز تلفن خواستی وصل کنی تلفنش با سیم باید باشه.

واقعــا؟! ممنــــون. :rose:

ولی... احســان مشکل اینجاست که هیچ کدوم از این کارها رو نمیتونم انجام بدم...! :65d6a5d6s:

تلفن بی سیم ها رو نمیتونم بکشم؛ میخوان زنگ بزنن مُدام ببینن من زنده ام تو خونه یــا نه؟! :65d6a5d6s:

فکس هم بکشم، دیگه بابایی صداش در میــاد...!
:65d6a5d6s:

SH!LA

New member
اون یکیش واسه یه نفره دیگست ;))

از ما سوال میپرسی؛ گُل اضافی به یکی دیگه میدی؟! :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

نه بابا بچه به این خاکی...نمیبینی همیشه لباساش خاکی هسن...خب بچه خسه شدنظرات اندیشمندانه ماروخوند...جای تقدیر داره واقعا

:25r30wi:
آره خُب... هنگ کرد که چقـدر ما اندیشمند تشریف داریم؛ اصلاً فکر کنم خجالت کشید این سوال های پیش پا افتاده رو از ما پرسیــدا...!
:riz481:

sa@@ra

New member
اه اهم میون حرفاتون من دوستام جندتا اونجا پی اچ دی میخونن یکیشونم که با لیسانس رفت با فرستادن مقاله و مدرک زبان و کلی ریکام از استاداش رفته بود.هینجوری بدون هیچی بخوای بری باید هزینه کنی

sa@@ra

New member
ساراجونم ازحرفت به محمد احساس کردم شایداز پست قبلیام درباره علوم ناراحت شده باشی.
هویچوری خاسم توضی بدم که چرابچه های آزکمترمیرن سراغ علوم.
چون آزیاعادت کردن به کار بالینی به گرایشای علوم علاقه ندارن و اینکه اینجور جا افتاده که بازارکاربهداشتیابیشتره.درصورتی که من خودم یکی رو میشناسم با لیسانس آز داره بیو علوم میخونه و خیلی موفق تراز بچه های بهداشته...هم کارمیکنه تو آز هم کارتحقیقاتی بااستاداش برداشته بصورت حرفه ای...درحالی که توبهداشت ایقد استاداسرگرم بچه های phdهستن که اصن تحوىل نمیگیرن ارشدارو...
خلاصه کلوم اینکه منم اگه گفتم حرف علوموبخاطرنامزدم زدم چون واقا عاشق کاربالینی هسم و ایمنی.هدفم صرفا لذت بردن ازتحصیله نه که بگم علوم بده واینا...:riz304:
نه اسمون ولی من خیلی از علوم ازارو میشناسم که علوم اومدن تو یونی خودمون نمونش بیوتک
تو شهید بهشتی میکروب
فرقشم اینکه رشته های از محدود میشه به بالینی اما اینا که میگم تا حالا 4 تا مقاله دادن درحالی که کسی که ایمنی میخونه بعد 2 سال هنوز یکی هم نداده چون استاداش زیاد نه کمک میکنن نه میزارن چاپ کنی ته تهشم اسمت اخره

sa@@ra

New member
بچه ها یه سوال میپرسم حالا محض خنده
این شاهد باید چادر بپوشیم؟:5:
دوستای من اونجا پزشکی میخونن نه چارد میپوشن نه چیزی:smiliess (12):
البته شامل ما که نمیشه:25r30wi:

آسمون

New member
به جون خودت ::

عب نداره، منم سنسور مارلیک آزاری دارم، اذیت بکنی حمله می کنم طرف مارلیک، دیگه خود دانی!!!::

ببین؟بادم شیربازی نکن پسرم...خطرناکه...ممکنه(دم) پاکت شیر پاره بشه بریزه...
توفقط چپ نگاکن به آبجیم...چه برسه به حمله...:New (6)::p7977cujr38iyymsu8::eek:t0837h0nn8zfqu8ult:

sa@@ra

New member
:5:

به سلامتی... چنـد تا انتخاب شد؟
تهران ها رو زدم /و شیراز و اصفهان و مشهد
تهشم ظرفیت مازدا ایران و بهشتی
دیگه اصلا نه خانوادم میزارن و نه خودم هدفم اینه که برم شهرستان بخونم:smiliess (13):

misagh68

New member
سلام بچه ها جون......خوبین؟؟؟؟ طاعاتتونم قبول الهی......خیلی دلم براتون تنگ شده ه ه ه.....میومد ولی نامحسوس وسایلت. ....بچه ها یک کم دعا میخوام....حالم خوش نی. ..کنکورم که اونطوری..هرچن انتظارش می رف ...شاید.....احسان این احساس شما زودگزززززززره. .باغلط املایی نوشتم یادت
بمونه. ..اجازه نده عمیق بشه که بین خواهر ی وشما فاصله بندازه....آسمون جونم آفرین وبسیار تبریک برای موفقیتتو ن وباقی دوستانتان. ....

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
ما که انتخابامونو کردیم رفت:riz303:

بسلامتی...بالاخره بین الملل روجلوترگذاشتی گلم؟
منم امشب کارشو یکسره میکنم.تازه مامان افتاده روخط مخالفت باشهرای دور...حالاهمه رو میزنم فوقش قبول میشم نمیرم بالاخره که سال بعدمحرومم:sad::tsimuzpzwoap1t9y3o7

SH!LA

New member
دیگه اصلا نه خانوادم میزارن و نه خودم هدفم اینه که برم شهرستان بخونم:smiliess (13):

خوب کـردی. موفق باشی ســارا جــان :smilies-azardl (113

sa@@ra

New member
بسلامتی...بالاخره بین الملل روجلوترگذاشتی گلم؟
منم امشب کارشو یکسره میکنم.تازه مامان افتاده روخط مخالفت باشهرای دور...حالاهمه رو میزنم فوقش قبول میشم نمیرم بالاخره که سال بعدمحرومم:sad::tsimuzpzwoap1t9y3o7

دیگه اصلا نه خانوادم میزارن و نه خودم هدفم اینه که برم شهرستان بخونم
پارسال گند زدن به بین الملل دیگه از درو دیوار گرفتن تهشم میگن پولی بود تحقیقاتی که کردم زیاد باهات خوب برخورد نمیشه
با داداشم هم که حرف زدم گفت و راضی شدم که راسته .دو برابرشو میدم میرم پیش داداشم نه اینکه اینجا بخونم
نیاز کشور نیست که این رشته ها

پرستاری سالمندی نیازه:5:

بالا