پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
آخ آخ گفتیا...الهام شماهم خاسگارنداره؟من که خاسم بیام خودت نذاشتی...ازاسمش خوشم اومده;-)

الهام یه بار حضوری داشته، مابقیش هم نیومده بابا و مامان رد کردن. میخـواد خانم درس بخونه :65d6a5d6s:
حالا هم ترم دوئه داره زبان درس میده تابستونی، همین به اضافه کنکور قبول نشدن من شده چماقی تو سر من..
کسی غیره ای نیستین دارم بهتون میگم... خیلی دلم پره!!! :smiliess (5):

خودت یه دونه الهام داری دیگه، مال منو میخوای چیکار؟!! ;))

eeeeeeehsan

New member
دیوونه پس چرا دس دس میکنی.بروجورش کن زودتر.اینجوری راحت تر برا ارشدمیخونی.
راسی من منظورم دوسال خدمتش بودا...بجاسربازی...

آهان امریه رو میگی..
بابا میگه میتونه کاری بکنه واسم، باید برم دنبالش... بعد رمضون ایشالا.. دعا کن واسمون نه نه :))

eeeeeeehsan

New member
به خودت نگیری احسان داریم بحث می کنیم متمدنانه!حقیقته تلخه واسه دخترا و یه نشونه واسه پسرا!!
که دیگه عرضه ی خواستگاری رفتن رو همه شون ندارن! حالا بنا به هردلیلی. یکی مشلات مادی میندازه وسط یکی هم دوس دختراشو! ههه
ولی خب الانه جای همین حجم خواستگار های قدیم رو انواع و اقسام دسو پسر و دوست دختر و دوست اجتماعی پر کرده...دیگه اکثرا ازدواجو یادشون رفته چه برسه به خواستگاری!

آره قبول دارم.
تقصیـر خونواده ها هم هست تا حدی!!
ته ته همین دوستیا هم به خاستگاری ختم میشه... و اگه کور کورانه پیش برن تهش میرسه به طلاق!

eeeeeeehsan

New member
احسان یه پسرعمه دارم نزدیک15سال سربازفراری بود.با اینکه دامادشون یه پارتی گردن کلفته...وراحت میتونس بره توکارسپاه و خودش بشه منبع درآمدش.اما فراری بود از سپاه و هرچی نظامیه.
بالاخره امسال کارت معافیتشو گرف.اما این مدت فقط توکار آزاد بود...

آره دیگه منم حرفم همینه، اونی که میره سربازی، جدا از اینکه تو سپاه بیافته چون کارشون راحته، پیر میشه، خیلی چیزا تو زندگیش عوض میشه.
اگه نره خیلی موفق تره، میزنه تو کار آزاد کلی زندگیش جلو میافته.
بعدم بحث یه ماه دو ماه نیست، بحث دو ساله!! قبلن 18 ماه بود حالا شده 24 ماه!!

eeeeeeehsan

New member
اینکه بعداز2سال چی پیش میادو حس درست میاد یانه...بستگی به خودت داره...اراده ای که من درتودیدم این مدت قوی تراز این حرفاس...مطمنم تودوره سربازی هم ازپس خوندن برمیای...
شک ندارم تو هرکدوم ازین4راه قدم بذاری موفق میشی جغد دانا...

خودتی جغد دانا :25r30wi:

توکل به خدا...

آسمون

New member
الهام یه بار حضوری داشته، مابقیش هم نیومده بابا و مامان رد کردن. میخـواد خانم درس بخونه :65d6a5d6s:
حالا هم ترم دوئه داره زبان درس میده تابستونی، همین به اضافه کنکور قبول نشدن من شده چماقی تو سر من..
کسی غیره ای نیستین دارم بهتون میگم... خیلی دلم پره!!! :smiliess (5):

خودت یه دونه الهام داری دیگه، مال منو میخوای چیکار؟!! ;))

آخ آخ آخ...مامان باباها اگه بدونن با اینکارچه ضربه ای به بچه هامیزنن...بندگان خدا از دوس داشتن زیاد اینکارو میکنن ها...اماخبرندارن چه خنجری به قلب بچه شون واردمیکنن...میفهمم حالتو..همین بلاسر داداش منم اومدالبته حرفا از طرف فامیل بود.ا
یه رفیق خوب داشتم همکلاسم بود.اصن ماه...فرشته اهل درس.بچه مثبت...خاهرش پزشکى میخوند.پدرشم استاد دانشگابود.آقا اینا ازبس خاهره رو توسراین بچه کوبیدن که کم کم کن فیکون شد...خودشم ازشهردیگه میومدو دستش واسه هرکاری بازبود...سرتونو دردنیارم حتی دوس نداش آخرترمابرگرده خونه.درسشم یکسال عقب افتاد ...آخرشم به زورلیسانسه روگرف وبرگشت شهرشون...درصورتی که هوشش فوق العاده بود...تنهاکسی بودکه توکلاسمون واقا دلم براش سوخت و باچشم خودم دیدم که بخاطرعدم حمایت روحی خانواده مسیر زندگیش کلا عوض شد..:-(

بعدشم توکه ماشالله ایقدتوانایی داری وچن ساله سرکارمیری.هم سن وسالای تو به زور دماغشونوبالامیکشن و همه شاهدیم ازصب تاشب توخیابونا الافن و...بنظرم اصن مقایسه کردن خوب نیس.حالا الهام جون ماه وفرشته و با استعداد اما دلیل نمیشه توروکنار اون بسنجن.توروبایدباهم جنس و هم نسل خودت بسنجن که تازه این کارم بازاشتباس...چون هرکسی رابهرکاری ساختن.
یکی ازاقوام ما دوتابرادرن یکی دندونپزشکه یکی نجار.درآمد نجاره از اون یکی پیشتره و یکی ازیکی سرترن.همه چی که به تحصیلات ختم نمیشه...
اما احسان من مطمئنم که استعدادتوازالهام بیشتره بجان خودم تعارف نمیکنما...فقط این وسط خودت روگم نکن و قبل اینکه چیزی روبه دیگران ثابت کنی بخودت ثابت کن...وبدون شوخی امسالت درمورد رتبه سال بعدبه واقعیت تبدیل میشه...واگه میتونی وبه گرایشای علوم هم علاقه داری یکم ازالان سرمایه گذاری کن وقتتو برابهمن 93.

آسمون

New member
رشته بیوتک علوم واسه آدم خلاقی مث تو میتونه کلی درآمد زاباشه...خودتو محدودنکن به خوندن ایمنی...

آسمون

New member
علوم چشه مگه؟؟:(50):

ساراجونم ازحرفت به محمد احساس کردم شایداز پست قبلیام درباره علوم ناراحت شده باشی.
هویچوری خاسم توضی بدم که چرابچه های آزکمترمیرن سراغ علوم.
چون آزیاعادت کردن به کار بالینی به گرایشای علوم علاقه ندارن و اینکه اینجور جا افتاده که بازارکاربهداشتیابیشتره.درصورتی که من خودم یکی رو میشناسم با لیسانس آز داره بیو علوم میخونه و خیلی موفق تراز بچه های بهداشته...هم کارمیکنه تو آز هم کارتحقیقاتی بااستاداش برداشته بصورت حرفه ای...درحالی که توبهداشت ایقد استاداسرگرم بچه های phdهستن که اصن تحوىل نمیگیرن ارشدارو...
خلاصه کلوم اینکه منم اگه گفتم حرف علوموبخاطرنامزدم زدم چون واقا عاشق کاربالینی هسم و ایمنی.هدفم صرفا لذت بردن ازتحصیله نه که بگم علوم بده واینا...:riz304:

eeeeeeehsan

New member
آخ آخ آخ...مامان باباها اگه بدونن با اینکارچه ضربه ای به بچه هامیزنن...بندگان خدا از دوس داشتن زیاد اینکارو میکنن ها...اماخبرندارن چه خنجری به قلب بچه شون واردمیکنن...میفهمم حالتو..همین بلاسر داداش منم اومدالبته حرفا از طرف فامیل بود.ا
یه رفیق خوب داشتم همکلاسم بود.اصن ماه...فرشته اهل درس.بچه مثبت...خاهرش پزشکى میخوند.پدرشم استاد دانشگابود.آقا اینا ازبس خاهره رو توسراین بچه کوبیدن که کم کم کن فیکون شد...خودشم ازشهردیگه میومدو دستش واسه هرکاری بازبود...سرتونو دردنیارم حتی دوس نداش آخرترمابرگرده خونه.درسشم یکسال عقب افتاد ...آخرشم به زورلیسانسه روگرف وبرگشت شهرشون...درصورتی که هوشش فوق العاده بود...تنهاکسی بودکه توکلاسمون واقا دلم براش سوخت و باچشم خودم دیدم که بخاطرعدم حمایت روحی خانواده مسیر زندگیش کلا عوض شد..:-(

بعدشم توکه ماشالله ایقدتوانایی داری وچن ساله سرکارمیری.هم سن وسالای تو به زور دماغشونوبالامیکشن و همه شاهدیم ازصب تاشب توخیابونا الافن و...بنظرم اصن مقایسه کردن خوب نیس.حالا الهام جون ماه وفرشته و با استعداد اما دلیل نمیشه توروکنار اون بسنجن.توروبایدباهم جنس و هم نسل خودت بسنجن که تازه این کارم بازاشتباس...چون هرکسی رابهرکاری ساختن.
یکی ازاقوام ما دوتابرادرن یکی دندونپزشکه یکی نجار.درآمد نجاره از اون یکی پیشتره و یکی ازیکی سرترن.همه چی که به تحصیلات ختم نمیشه...
اما احسان من مطمئنم که استعدادتوازالهام بیشتره بجان خودم تعارف نمیکنما...فقط این وسط خودت روگم نکن و قبل اینکه چیزی روبه دیگران ثابت کنی بخودت ثابت کن...وبدون شوخی امسالت درمورد رتبه سال بعدبه واقعیت تبدیل میشه...واگه میتونی وبه گرایشای علوم هم علاقه داری یکم ازالان سرمایه گذاری کن وقتتو برابهمن 93.

رشته بیوتک علوم واسه آدم خلاقی مث تو میتونه کلی درآمد زاباشه...خودتو محدودنکن به خوندن ایمنی...

آره ولی حالا اونقدرم شدید نیست، ولی گوشه کناره هست.. تعریف و تمجیدایی که در مورد اون هست و ندیدن های من و یخورده چیزای دیگه!!
من جنبه و صبرم بالاست ولی چاره ای نیست جز اینکه با عمل نشون بدم نه حرف. کار آزمایشگاهی هم هست ولی کار آزمایشگاهی واسه یه آدم لیسانس زیست چیزی نیست جز حمالی، بلا نسبت.
دیگه اگه استارت خدمت رو بزنم در کنارش درسمو بخونم، اگه اذیت نشم و بشه!!!
بیوتک هم رشته دوممه، یعنی اگه ایمنی نشد بیوتک رو قرار بود بخونم ولی سخته تغییر رشته بدم، علاقه دارم به ایمنی. از اونطرف هم بیوتک رشته ی باکلاس آینده داریه آدم وسوسه میشه!!!

eeeeeeehsan

New member
توکه باز بیداری!
من دیگه رفتم...بای

از بس من سحرخیزم ساعت 10 پا شدم برم بیرون!!
02.gif

آسمون

New member
eeeeeeehsan;509130[LIST گفت:
[/LIST]
]پای مامان که بله در جریانم، بهترن؟؟
همون چندتای دیگه رو منظورمه...
ایشالا.. حل بشه.

یه عنصری خدا تو وجود من گذاشته به اسم احسان آزاری!
بجان خودت سوال که میکنیا سنسوراش فعال میشه لامصب:a2d3:

آسمون

New member
آره ولی حالا اونقدرم شدید نیست، ولی گوشه کناره هست.. تعریف و تمجیدایی که در مورد اون هست و ندیدن های من و یخورده چیزای دیگه!!
من جنبه و صبرم بالاست ولی چاره ای نیست جز اینکه با عمل نشون بدم نه حرف. کار آزمایشگاهی هم هست ولی کار آزمایشگاهی واسه یه آدم لیسانس زیست چیزی نیست جز حمالی، بلا نسبت.
دیگه اگه استارت خدمت رو بزنم در کنارش درسمو بخونم، اگه اذیت نشم و بشه!!!
بیوتک هم رشته دوممه، یعنی اگه ایمنی نشد بیوتک رو قرار بود بخونم ولی سخته تغییر رشته بدم، علاقه دارم به ایمنی. از اونطرف هم بیوتک رشته ی باکلاس آینده داریه آدم وسوسه میشه!!!

اصن فک نکن که تغییررشته سخته ها.مخصوصابیوتک علوم.من یه خطم اضافی ترازبهداشت نخوندم واسه کنکورعلوم.اتفاقا رشته ایمنی بهداشت به
خاطرتشابه منابع زیادش خیلی هم خوبه...
به امیدخداموفق میشی...

SH!LA

New member

من تعریف این رشته رو از همکلاسی اَم زیاد شنیدم؛ خیلی تشویقم میکرد که این رشته رو برم.

eeeeeeehsan

New member
یه عنصری خدا تو وجود من گذاشته به اسم احسان آزاری!
بجان خودت سوال که میکنیا سنسوراش فعال میشه لامصب:a2d3:

به جون خودت :25r30wi:

عب نداره، منم سنسور مارلیک آزاری دارم، اذیت بکنی حمله می کنم طرف مارلیک، دیگه خود دانی!!!:motat:

بالا