پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

kolouche

New member
سلام به همگی دوستان به نظر میاد که خوب هستین لزومی به پرسیدن نداره
الان یه سوال خیلی مهمی برام پیش اومد گفتم فقط اینجا میتونم همه رو پیدا کنم تا به یه نتیجه کلی برسم شرمنده دیگه اگه اینجا جاش نباشه
میدونم کسایی که اینجا رشتشون علوم آزمایشگاهی بوده زیادن میخواستم بدونم کسی از شهریه های دانشگاه آزاد این رشته خبر داره ؟ یا تو دانشگاه سراسری رتبه چند میخواد ؟ کلا چند واحد دارین ؟ چندتاش کارورزیه ؟ کلا یکم در مورد این رشته اطلاعات میخواستم ممنون از همتون

سلام f70 جان..... با زحمتای ما.... کم پیدایی....
شهریه دانشگاه آزادو ک نمیدونم.... دانشگاه سراسری هم تو کل اس ما (مشهد) دخترا بالاترین رتبه (ینی بدترین رتبه) 2000 و خورده ای و پسرا 3000 و خورده ای (واسه منطقه یک).....
کلا ما 132 واحد داشتیم....
16 تاش کارآموزیه....

marlik

New member
امشب کی میخاد بشینه رو صندلی امروز امتحانمو دادم امشب استراحتمه.بیارید احسانو بشونید رو صندلی بسوزونیمش .احسان بعد منم باشه باید 1بار دیگه بشینی رو صندلی که بچه ها عقده هاشونو خالی کننو تلافی کن;-):):):):)

eeeeeeehsan

New member
امشب کی میخاد بشینه رو صندلی امروز امتحانمو دادم امشب استراحتمه.بیارید احسانو بشونید رو صندلی بسوزونیمش .احسان بعد منم باشه باید 1بار دیگه بشینی رو صندلی که بچه ها عقده هاشونو خالی کننو تلافی کن;-):):):):)

نه تو اول امتحانات رو بده تا ما بعدش با خیالت راحت بسوزونیمت!
نوبت منم گذشت، عـــُـُـُـُـُـُـُـمراً بشیـنم رو صندلی دوباره... چون میدونم آتیشاتون اینقدر داغه که اثری از استخونامم نمیمونه!!
02.gif

f70i

New member
ممنونم کلوچه جان خواهش میکنم چه زحمتی کاش بیشتر از اینا از دستم برمیومد انجام میدادم
ممنون از راهنماییت

f70i

New member
یادم رفت بگم شاید بقیه رفته باشن دنبال بررسی سوالا آخه کلیدا رو سایت گذاشتن من جرات نداشتم نگاه کنم

آسمون

New member
بچه ها من بخاطرانحرافی که تومسیرتاپیک پیش اومدعذرمیخام...یه نمه رفتیم جاده خاکی اما دوباره برگشتیم توجاده اصلی...خوش وخرم باشین...

نهال جون خسته نباشی گلم...انشالله همیشه توزندگی موفق باشی...

F70عزیز من درباره شهریه آزادخبرندارم اما بچه های آزادیه قدم ازدولتی جلو هستن چون درسشون7ترمه تموم میشه اما دولتی8ترمه
آزاد یک ترم کارورزی دارن دولتی دوترم بنابراین هم فرصت خوندن برا ارشدشون بیشتره هم زودتر طرح میرن.
واسه رتبه هم زمان ما هزاروخورده ای تا3هزارمنطقه3 وحتی5هزارمنطقه 2هم بوداما پسر!
اما الان با4هزاردخترم برمیدارن.
بچه ها ایقد حالم خوبه...درصداموحساب کردم مال ایمنیم خیلی بهترشد.ذوق مرگ شدم ازخوشالی چون خیلی نا امیدبودم.خداجونم شکرت...
ازهرکی که باحرفام رنجوندمش معذرت میخام بچه ها...نام نمیبرم که کسی نگه بهش گیر دادم!;-):-d

kakooooo

New member
بچه ها من بخاطرانحرافی که تومسیرتاپیک پیش اومدعذرمیخام...یه نمه رفتیم جاده خاکی اما دوباره برگشتیم توجاده اصلی...خوش وخرم باشین...

F70عزیز من درباره شهریه آزادخبرندارم اما بچه های آزادیه قدم ازدولتی جلو هستن چون درسشون7ترمه تموم میشه اما دولتی8ترمه
آزاد یک ترم کارورزی دارن دولتی دوترم بنابراین هم فرصت خوندن برا ارشدشون بیشتره هم زودتر طرح میرن.
بچه ها ایقد حالم خوبه...درصداموحساب کردم مال ایمنیم خیلی بهترشد.ذوق مرگ شدم ازخوشالی چون خیلی نا امیدبودم.خداجونم شکرت...
ازهرکی که باحرفام رنجوندمش معذرت میخام بچه ها...نام نمیبرم که کسی نگه بهش گیر دادم!;-):-d

زیاد خوشحال نباش!!!امار رسیده طراحا کلید دیشبو داده بودن دست بچه هاشون پر کردن بعد گذاشتن رو سایت!!!
کلید اصلی که بیاد ایمنیت 60 درصد میره پایین!!

nahal5555

New member

آسمون جون تبريک ميگم,واست خيلى خوشحالم,ايشالا حتما قبول ميشى

misagh68

New member

خواهشششش........وای که توچقد مهربونی........:thanks::thanks:

ایشالا ایشالا حتما قبولی.......

آخرین ویرایش:

somaye 21

New member
سلام دوستان
من دوتا امتحان سخته سخته طاقت فرسا و جون دربیار داشتم دیروز و امروز نمیشد بیام اینجا
دارم میخونم پست قبلیارو ببینم صندلی داغ به کجا رسید

somaye 21

New member
زیاد خوشحال نباش!!!امار رسیده طراحا کلید دیشبو داده بودن دست بچه هاشون پر کردن بعد گذاشتن رو سایت!!!
کلید اصلی که بیاد ایمنیت 60 درصد میره پایین!!

چقد ضد حالی شما
به من ربطی نداره،اما میتونستین به آسمون بگین ایشالا که درصداشو درست حساب کرده وایشالا که قبول میشه
نه که اینطوری................

آخرین ویرایش:

somaye 21

New member
سلام آسمون جون
این سمیه و اون سمیه همینجاست
استرس امتحان داشتم نمیومدم اینجا.
ایشالای ایشالای ایشالا امسال قبول میشی

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
خوش اومدی

آخرین ویرایش:

kakooooo

New member
چقد ضد حالی شما
به من ربطی نداره،اما میتونستین به آسمون بگین ایشالا که درصداشو درست حساب کرده وایشالا که قبول میشه
نه که اینطوری................

خودتی!!!!!!!!!!!!!!!
اسمون کلا باید باهاش همینجوری بحرفی !!! اینجور بیشتر حال میکنه:sdasdasd:

آخرین ویرایش:

somaye 21

New member
آسمون جون و مارلیک جون امیدوارم همیشه دوستای خوبی واسه هم باشین

515199_XP7PsQVZ.jpg

eeeeeeehsan

New member
خییییلی مرسی دوستای خوبم...انشالله قبول شیم همگی...

من که هیچ وقت نمرم رو حساب نکردم، این بار هم که کنکور ارشد بود و خراب هم کردیم و دیگه بدتر.. اصلن دور سوال و جواب نرفتم.
ولی تو حقت بوده، ایشالا.. که درصدات همیناست که حساب کردی و شک نکن با این درصدا قبولی، فقط دعا کن این نامردا دوباره جوابا رو عوض نکنن حالگیری بشه!!!
به مارلیک هم بگو ازش متنـفرم :smiliess (2):
دیشب اومده پست گذاشته من وقتم آزاده و اینا... بعد جا گذاشته رفته!!!

eeeeeeehsan

New member
آسمون جون و مارلیک جون امیدوارم همیشه دوستای خوبی واسه هم باشین

کجـایی پس تو؟؟!
دیگه داشتیم کم کم نگرانت میشدیم!
البتـه ستاره و PMN هم پیداشون نیست، بخصوص PMN که یعنی دستم بهش نرسه پوست از سرش می کنم!!!!
633117_wallbash.gif

eeeeeeehsan

New member
آره همون ده باحال تره ..... بقیه گزینه ها هم درونش مستتره.... بانک و هکم داره احسان.... :thumbsupsmileyanim:

نــه اشتبـاه نکن، این سوال نکته داره...
اون دنیا، تو بهشت پول اصلن نیاز نداری، هرچی بخوای خدا بهت میده.. پس بانکی نیست که بخواد از پولامون محافظت کنه که من بخوام هکش کنم!!! بعععــله!! :thumbsupsmileyanim:

آسمون

New member
ستاره که بنده خدا خدافظی کرد ورفت.pmnهم شارژ نتش ته کشیده...
دیشب بعد بازی درصداموحساب کردم همینکه باختمون ازیادم رف خودش کلیه.جواباهم اگه بانامردی درحق بقیه باشه همون بهترعوض بشه...والانفرین کسی دنبالمون نی وعضمون اینه چه برسه آه کسی دامنمون روبگیره...

بالا