پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
آقا فقط کپی کردم خودم نخوندمش...

چرا آدم موقع نمازخوندن هرچی دغدغه فکری داره هجوم میاره به مغزش؟من فقط کافیه یه لحظه حواسم پرت بشه لامصب...

واقعن چرا؟؟ من سر طراحی سوالا صندلی داغ بچه ها وسط نماز یه سوالایی به ذهنم میرسید که خودم شاخ درمیاووردم، میگفتم نمازم تموم شه میرم مینویسم و بعدشم طبق معمولاً یادم میرفت که میرفت!! :25r30wi:
ولی جوابش شاید این بشه که وقتی نماز میخونی آروم میشی و ذهن آروم میشه، واسه همین چیزایی که خیلی تو ذهن وول وول میخورن یا خیلی ذهن رو آزار میدن یا به گفته ی تو دغدغه ها خوشون رو رو میکنن!!
تعبیـرم تو حلقم!! :))

آقا جدی جدی رفتم بخوام، سریع ارسال رو میزنم و میخوابم که جواباتونو نبیـنم وسوسه بشم.

دای دای :smiliess (10):

آسمون

New member
ااا آسمون تو هم پرستار بودی نمیدونستم خوشحال شدم:thanks:

نه بابا خوشال نباش...پرستار مامانم هسم پاش شکسته...خودم علوم آزی هسم...یجورایی همکاریم:28:

- - - Updated - - -

ااا آسمون تو هم پرستار بودی نمیدونستم خوشحال شدم:thanks:

نه بابا خوشال نباش...پرستار مامانم هسم پاش شکسته...خودم علوم آزی هسم...یجورایی همکاریم:28:

آسمون

New member
واقعن چرا؟؟ من سر طراحی سوالا صندلی داغ بچه ها وسط نماز یه سوالایی به ذهنم میرسید که خودم شاخ درمیاووردم، میگفتم نمازم تموم شه میرم مینویسم و بعدشم طبق معمولاً یادم میرفت که میرفت!! :25r30wi:
ولی جوابش شاید این بشه که وقتی نماز میخونی آروم میشی و ذهن آروم میشه، واسه همین چیزایی که خیلی تو ذهن وول وول میخورن یا خیلی ذهن رو آزار میدن یا به گفته ی تو دغدغه ها خوشون رو رو میکنن!!
تعبیـرم تو حلقم!! :))

آقا جدی جدی رفتم بخوام، سریع ارسال رو میزنم و میخوابم که جواباتونو نبیـنم وسوسه بشم.

دای دای :smiliess (10):

:25r30wi:
مثالت داغونم کرد احسان...واقعا تعبیرت توحلقت...بدقانع شدم...
Me too

آخرین ویرایش:

stf

New member
آقا ما 2 دقیقه همش خوابیدیماااااااااا این همه پیج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
فک کنم خواب اصحاب کهف رفتمممممم:25r30wi:
الان واحد پول چیه دقیقا؟؟؟؟؟؟:(50):

stf

New member
رمز شب خیلی از صحبتات استفاده کردیم
خوشحالم که هستن کسایی که جرات میکنن و یه قدم از تمام باورایی ک باهاشون بزرگمون کردن جلوتر میزارن:riz304:

SH!LA

New member
ایها الناس؟ کجایین
شیلا؟فرناز؟احسان؟سمیه؟کلوچه؟سارا؟وبقیه دوستان؟؟؟چه خبره همه باهم محوشدین؟؟؟

صباح الخير... نعم...؟ همین دوروبــرا :riz481:

جانم؟ مگه کیـا دیگه محو شدن؟!

من دیروز ظهر قراردام نتم تموم شد تا الآن نداشتم، اینه که نبودم.
ولی چرا اینقدر همه یهویی کم پیدا شدن؟؟

شیلی کجاست پس؟؟

عـه! نت نداشتی؟! جزء محو شدگان بودی؟ :tsimuzpzwoap1t9y3o7

و ملتی رو خوشحـال کرده بودی پس...! :riz481:

حالا کوشـی خودت حسنـی؟ دیشب حرف های فلسفی زده بودی حسنـی...!

( فکر کردی خودت فقط بلدی الف اسمم رو حذف کنی و بجاش ی بذاری؟! تازه خودت دو تا الف داری؛دست آدم بازتــره...! :whistle: )

eeeeeeehsan

New member
عـه! نت نداشتی؟! جزء محو شدگان بودی؟ :tsimuzpzwoap1t9y3o7

و ملتی رو خوشحـال کرده بودی پس...!

حالا کوشـی خودت حسنـی؟ دیشب حرف های فلسفی زده بودی حسنـی...!

( فکر کردی خودت فقط بلدی الف اسمم رو حذف کنی و بجاش ی بذاری؟! تازه خودت دو تا الف داری؛دست آدم بازتــره...! )

بقـول کلوچه ی ی ی ی ی ی ی ی :sdasdasd: خودتی حسنی!!
621221_LaieA_011.gif
...... شیلی
22.gif

کجا بیدی نبیدی؟ :))

آآآآآآآی ملت نفسکشا، سوال من:
من هنوزم که هنوزه نفهمیدم از کجا معلوم میشه ادکلن زنونه س یا مردونه؟ کی میدونه؟

SH!LA

New member
بقـول کلوچه ی ی ی ی ی ی ی ی خودتی حسنی!! ...... شیلی
22.gif

کجا بیدی نبیدی؟ :))

آآآآآآآی ملت نفسکشا، سوال من:
من هنوزم که هنوزه نفهمیدم از کجا معلوم میشه ادکلن زنونه س یا مردونه؟ کی میدونه؟

دیروز از صبح تـا 6:30 با بچه ها به گردش بودیم حسنــی جــان :whistle:

واااا!! این دیگه چه سوالیــه! :5:

kolouche

New member
ب نام خدا..... ادکللن هایی ک روش نوشته مردانه، مردانه و ادکلن هایی را ک روش نوشته زنانه، زنانه می باشد....:thumbsupsmileyanim:
البته من هر چی ادکلن دارم اکثرا روش ننوشته هیچی....:motat:

SH!LA

New member
حرف دندون عقل رو زدین؛ منم دو سال پیش هر چهار تا دندون عقلم رو جراحی کردم. دکـتــرم ماه بود؛ دید یک کمی ترسیدم موقع جراحی برام آواز میخوند... :25r30wi:

یکبار کلاً سمت راست ( دندون بالا و پائین ) و بار بعدی دندون های سمت چپ رو با هم جراحی کردم. هر جراحی ام 1 ساعت طول کشیـد.

تابستون هم نبود؛ با ماسک دانشگـاه میرفتم. اینقدر ساکت و مظلوم شده بودم که استـادها هم صداشون دراومده بود، میگفتن کی خوب میشی؟ :25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
ب نام خدا..... ادکللن هایی ک روش نوشته مردانه، مردانه و ادکلن هایی را ک روش نوشته زنانه، زنانه می باشد....:thumbsupsmileyanim:
البته من هر چی ادکلن دارم اکثرا روش ننوشته هیچی....:motat:

:65d6a5d6s:

خب سوالمو عوض می کنم، اونایی رو که روشون ننوشته مردونه زنونه از کجا میفهمین زنونست یا مردونه؟؟
N_aggressive%20(27).gif

SH!LA

New member
همیشه داشتن ادب، فرهنگ و جنبه بالا خیلی خوبـه.
.
.
.
.

( قابل توجه اون کسی که این ها رو نداره! بد نیست کمی در مورد رفتارها و گفتارهامون فکر کنیم. )

بالا