پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

ati1408

New member
من بانک سوال دارم، یه تعدادیش خودم نوشتم، یه تعدادیش هم از تو نت جمع کردم.
عاطی من تقریبن نصف سوالام رو نپرسیدم، چون حس کردم بی مزه میشه فقط من بپرسم. همه بچه ها نپرسیدن، ببخشید که نشد اشکت رو هم تبخیر کنم :))) ایشالا در فرصت های آتــی
:smiliess (3):

همون حدس زدم ! یعنی این تعداد کمتر از نصف سوالات بودن ؟ خوبه ذهن خلاقی هم داری ! ان شاالله در فرصت بعدی ببینم چه میکنی ! :)

kolouche

New member
عاطی جون مرررسی... عالی بود... دمت گرم... باحالتر از چیری ای ک فکر میکردم... :))

*baroon*

New member
اقا چرا شماها همتون شب کارین فقط ؟!قبول نیست من خوابم اون موقع!!!!!!!!!!!:sad:

melinaa

New member
راس میگه دیگه...
عاغا من روزا بیدارم...منکه مث شماها خفاش نیستم روزا بخوابم و شبا بیدار باشم که....
خخخخ

*baroon*

New member
منم شبا خوابم میاد خوب البته یک چیزی بگم پیش خودمون بمونه ها ولی راستش من روزاهم خوابم کلا از 24ساعت 22ساعتش خوابم اون 2 ساعتی که بیدارم در حال افطاری یا سحری خوردنم..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t:black_eyed:

biologisst

New member
1127.jpg

eeeeeeehsan

New member
خفااااااش نه؛ جغغغغد :whistle:

سلااااااام به مدیر عزیز و سایرین محترم :motat:
سلام دک، چطوری؟ :ad54ad:

راس میگه دیگه...
عاغا من روزا بیدارم...منکه مث شماها خفاش نیستم روزا بخوابم و شبا بیدار باشم که....
خخخخ
ما جغدیم راستش :))) شکارمون رو هم خانواده انجام میدن، ما فقط می خوریم.

جغد بودن خوبه خداییش، هیچکی نصف شب کاری به کارت نداره :=.)))

Hamidvet

New member
سلااااااام احسان خوبی تو؟ مرسی ...

آرررره والا جغد بودن مزیتم داره!

*baroon*

New member
یعنی خوشم میاد واقعا همتون صبح تا شب خوابین هیچ بنی بشری آن نیست!!!!!!!!!:thumbsupsmileyanim:
دم همتون گرم
فقط یک سوال ببینم آیا فقط بچه های ایمنی اینطورین یا همه همینطورن!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:smiliess (9):

Sahar_az

New member
من بانک سوال دارم، یه تعدادیش خودم نوشتم، یه تعدادیش هم از تو نت جمع کردم.
عاطی من تقریبن نصف سوالام رو نپرسیدم، چون حس کردم بی مزه میشه فقط من بپرسم. همه بچه ها نپرسیدن، ببخشید که نشد اشکت رو هم تبخیر کنم :))) ایشالا در فرصت های آتــی
:smiliess (3):

l
:5:
اااااااااا می دادی ما می پرسیدیم خب:smilies:
عاطفه جون خسته نباشی:)خیلی عالی بود:)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

hebe.nurse

New member
یعنی خوشم میاد واقعا همتون صبح تا شب خوابین هیچ بنی بشری آن نیست!!!!!!!!!:thumbsupsmileyanim:
دم همتون گرم
فقط یک سوال ببینم آیا فقط بچه های ایمنی اینطورین یا همه همینطورن!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:smiliess (9):

نع یادش بخیر پارسال همین روزا تو ماه رمضون تا صب با بروبچ های تاپیک خودمونی پرستاری تا سحر بیدار بودیم ازونور لنگ ظهر پیدامون میشد :))

Immunity

Well-known member
قابل توجه دانشجويان،
امكان دانلود رايگان مقالات لاتين از طريق اين دو آدرس وجود دارد:

1- دانلود رایگان مقاله،کتاب،پایان‌نامه |sciencedirect,ProQuest,ieee,isi |ایلرنیکا
در اين آدرس: لازم است ابتدا مقاله را در پايگاه هاي مورد نظر جستجو نموده و لينك مقاله يا DOI آن را در باكس مورد نظر كپي نماييد. بيش از 80 درصد مقالات سايسن دايركت، اسپرينگر، ايمرالد و JSTOR از طريق اين آدرس قابل دسترس مي باشد.

2- http://libgen.org/scimag/
اين سايت نيز به مانند آدرس بالايي امكان دانلود رايگان مقالات لاتين را مي دهد. در اين آدرس امكان جستجوي برحسب عنوان، مولف، نام مجله نيز وجوددارد.

براي دانلود كتاب هاي تمام متن نيز مي توانيد به لينك زير مراجعه نماييد
Library Genesis

- - - Updated - - -

قابل توجه دانشجويان،

1- http://elearnica.ir/
در اين آدرس: لازم است ابتدا مقاله را در پايگاه هاي مورد نظر جستجو نموده و لينك مقاله يا DOI آن را در باكس مورد نظر كپي نماييد. بيش از 80 درصد مقالات سايسن دايركت، اسپرينگر، ايمرالد و JSTOR از طريق اين آدرس قابل دسترس مي باشد.

اين سايت نيز به مانند آدرس بالايي امكان دانلود رايگان مقالات لاتين را مي دهد. در اين آدرس امكان جستجوي برحسب عنوان، مولف، نام مجله نيز وجوددارد.

http://gen.lib.rus.ec/

hebe.nurse

New member
قابل توجه دانشجويان،

1- دانلود رایگان مقاله،کتاب،پایان‌نامه |sciencedirect,ProQuest,ieee,isi |ایلرنیکا

Library Genesis

- - - Updated - - -

قابل توجه دانشجويان،

Library Genesis

مرسی آقا محمد
ولی الرنیکا چن وقتی هس پولی شده.
اون یکی لیبگن هم باز نمیکنه اصا. جریان چیه؟؟؟

Immunity

Well-known member
هبه جان من اسمتو فراموش کردم ...پوزش...این پست رو توی سایت دانشگامون دیدم گفتم بذارم شاید بدرد خورد....مضاف براین خاسم یکم هوای این شب لعنتی از سرمون بپره ...استرس مارو گرفت:sad:

hebe.nurse

New member
هبه جان من اسمتو فراموش کردم ...پوزش...این پست رو توی سایت دانشگامون دیدم گفتم بذارم شاید بدرد خورد....مضاف براین خاسم یکم هوای این شب لعنتی از سرمون بپره ...استرس مارو گرفت:sad:

آخی. حق دارید.ایشالا فردا از همتون خبرای خوب بشنویم. امشب رو برید با آرامش بخوابید. دیگه باقیش بسپرید دست خدا:tsimuzpzwoap1t9y3o7
بعدم به حرف سنجش نمیشه اعتماد کرد پارسال من آرزو به دل موندم ی زمان رو خوش قول جواب بدن. اینش بیشتر آدمو پیر میکنه. مثلا پارسال صب قرار بود کارنامه ها بیاد ولی تا عصر دم دمای افطار ندادن .
:65d6a5d6s:

بالا