پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

hebe.nurse

New member
اصن من هیجی هبه جان شما کلاتو قاضی کن اخه این صندلی داعه باید میذاشتیم صندلی جهنمی:25r30wi:.....ادم میخواد استخدام سازمان سیا بشه انقد سوال ازش نمیپرسن!!!بعلاوه تایپ پاسخاشون 3روز عادی انرزی میبره الانم ک ماه رمضان اس:rolleyessmileyanim:
خخخخ خب اگه از اول بگیم صندلی جهنمی که همه هول برشون میداره نمی شینن!! ولی خیلیم سخت نیس. مگه نه آتی؟؟ تجربه جالبی میشه. چون ذهنتو باز میکنه خیلی خوبه. من تا حالا سه بار نشستم این سوسول بازیام نداشتیم والا :))

hebe.nurse

New member
اسم طوطیت چیه؟
چن وقته داریش؟
چقد دوسش داری؟
اگه ی روز خدایی نکرده زبون حسوداش لال! پر بزنه بره چه میکنی؟
چقد حرف میزنه؟ چیا یادش دادی؟
شده تا حالا طوطیت ناراحت باشه تو هم باهاش غصه بخوری؟
میدونسی منم ی طوطی داشتم خعلی دوسش داشتم الان ندارمش :sad: قدرش بدون.....

kolouche

New member
ااااای اااااای احسان...چی بگم ب تو اخه حسسسسسود خان.کسی نبود واسه این بیچاره ستاره بفرسته یکم اروم شه؟؟؟

سحر جونم نه کسی چیزی نگفته عزیزم.همینطوری یهووووو دلم برات تنگ شد از خودم ریختم بیرون :)))) (از دست این احسان جرئت نداریم ستاره بذاریم بخداااا)
ستاره جرات نداری؟؟...منم همینطور... :)))
دل ب دل راه داره دخترررررررم :******** :)))))

ati1408

New member
سری دهم

ﺗﻮ ﺟﺎﺩﻩ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﺮﯼ ﺑﻌﺪ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﺯﺩﻩ "ﺧﻄﺮ ﺭﯾﺰﺵ ﮐﻮﻩ" ﺧب ﺍﻻﻥ ﺩﻗﯿﻘﺎ چیکار ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮑﻨﯿﻢ؟ ﺑﺮﯾﻢ؟ ﻧﺮﯾﻢ؟ ﭼﺮﺍﻍ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﺑﺮﯾﻢ؟ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺷﯿﻢ ﻫُﻞ ﺑﺪﯾﻢ؟ ﺯﻧﮓ ﺑﺰﻧﯿﻢ ﺭﺍﻩ ﻭ ﺗﺮﺍﺑﺮﯼ؟ ﻓﺤﺶ ﺑﺪﯾﻢ؟ ﺗُـﻒ ﮐﻨﯿﻢ؟ معمولا میریم به امید خدا
ماست رو باید جوید یا قورت داد؟؟ من میجوم !
این خانومایی که ساپورت میپوشن با مانتوی کوتاه ... اگه وسط خیابون ساپورتشون زبونم لال بگیره به یه میخ و جر بخوره دقیقا چه جوری میخوان مدیریت بحران کنن ؟؟!! پشت یه چیزی قایم میشن. البته خیلیاشون به روی خودشون نمارن . زود هم مد میشه بعدش
بچه بودی توهم گردی عدد 9 رو چپ و راستشو اشتباه می کردی؟ نه اشتباه نمیکردم
اونهایی که روزه ی سکوت میگیرن سحر پا میشن سر و صدا میکنن عایا؟؟ اونوقت افطاریشونو چیکار می کنن؟؟ نه توی ذهنشون خیلی شلوغ و پلوغه
حاج زنبور عسل دقیقا حج عمره رفته بود یا تمتع؟ هنوز نرفته بهش میگن حاج !
به پدر پسر شجاع قبل از تولد پسر شجاع چی میگفتن؟؟؟ اسم نداشت اون موقع
اونی که زبان فارسی رو اختراع میکرد چطور شد که تصمیم گرفت ق اولی غ باشه دومی ق؟؟؟؟ کلا آدم خلاق و البته بیکاری بوده !
تا حالا دقت کردی وقتی انگشتتو سمت کسی میگیری و مسخرش می کنی سه تا انگشتت به سمت خودته؟؟ من معمولا این کار رو نمیکنم
الآن اینکارو انجام دادی نه؟ نه ندادم
واسه چی داری میخندی؟ به گرمی هوا میخندم
دوست داشتی تو زندگی واقعیت angry birds بودی هروقت با یکی حال نمی کردی چندتا از اینا ول می کردی تو صورتش؟ آره کاش میشد
تو کانتکتات چند تا شمارست که همینطوری نگه داشتی، نه اینکه واسه روز مبادا زنگ بزنی، واسه اینکه اگه زنگ زدن جواب ندی؟ نیست این جور شماره ای . اگه بخوام پاک میکنم شماره رو
چقدر به این جمله معتقدی؟ :
بزرگ ترین اشتباهی که ما آدما در رابطه هامون می کنیم: نیمه می شنویم؛ یک چهارم می فهمیم، هیچی فکر نمی کنیم! و دو برابر واکنش نشون می دیم. 100 درصد معتقدم
واقعا چه حوصله ای داره این پشه تا طبقه شش میاد واسه دو قطره خون؟ یکی نیست بگه اسکل عین همین خون تو همکف هم هست! نه دیگه نیست !
بچه بودی زبون میزدی دو سر باطری ببیـنی چه مزه ترش و تیزی میده؟ نه می ترسیدم !
از این سوالای ترسناک میشنوی: آخرین نفر کی دستشویی رفته؟ آره !
به عشق در نگاه اول اعتقاد داری یا یه بار دیگه از جلوت رد شم؟! اعتقاد ندارم . تا دلت میخواد رد شو !
توهم اینطوری؟ می خوای فیلم ببینی هرچی داری آشغال به نظر میاد! می خوای هارد رو خالی کنی همش خوب می شه! دقیقا !
مرد عاشق بشه دنیا رو با خبر می کنه، زن عاشق بشه فقط به نزدیکاش میگه، مرد جدا بشه نزدیک تریناش می فهمن، زن جدا بشه همه دنیا، قضیه چیه؟ تفاوت توی طرز فکر و انتظار بقیه از زن و مرد
چقدر قابل احترامی؟ زیاد یا درحدی که فقط درب های اتوماتیک فقط جلو روت باز میشن؟ البته جسارت نشه! در حد و حدود خودم محترمم ولی درای اتوماتیک با تاخیر جلوم باز میشن. فکر کنم توی نقطه کورشون وامیستم !
قبول داری شانس فقط یک بار در خونه آدم رو میزنه، بدشانسی که دستش رو از روی زنگ برنمی داره، بدبختی هم که کلا کلید داره!؟ آره قبول دارم
چرا در دیزی بازه دم خر درازه؟؟ خب خر با دمش در دیزی رو باز کرده !
تتلو رو دوست داری یا بدت میاد؟ نظری ندارم چون شناختی ندارم
در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟ ارشد و درس و از این چیزا
دقت کردی بعضی وقتا پشه ها یه جایی از بدنمونو نیش میزنن که خودمون هم نمیدونستیم همچین جایی داریم؟ آره واقعا
اول مرغ بود یا تخم مرغ رو ول کن؛ اون اولِ اول ساعت جلو بود کشیدن عقب؟ یا عقب بود کشیدن جلو؟ عقب بود کشیدن جلو !
یه سوال ذهن منو مشغول کرده؛ حالا گاوداری و مرغداری و پرورش اسب و این چیز ها رو خارج شهر میسازن قابل درکه برام ! اما نمی فهمم واسه چی دیگه چرا دانشگاه ها رو خارج شهر می سازن؟ تا تراوشات ذهنی و علمی دانشجوها به مردم دیگه آسیب نرسونه !
اگه تانک رو تو دنده روشن کنی، چی میشه؟! بیچاره اوی جلوش بوده
من هنوزم که هنوزه نفهمیدم از کجا معلوم میشه ادکلن زنونه س یا مردونه؟ تو میدونی؟ نه واقعا منم نفهمیدم هنوز
تا حالا توجه کردی هیچ قنادی قند نمیفروشه، هیچ عطاری عطر نمیفروشه، قهوه خونه هام همه چی دارن جز قهوه؟ واقعن چرا؟؟ قرار بوده این جاها از این کارا بکنن ولی خب انتخاب طبیعی توی این مسئله هم نقش داشته
وقتی ساندیس میخوری وقتی به صدای پخ پخ تهش میرسه میندازیش سطل آشغال یا تا آخرین پخش میخوری یا نگاه می کنی ببیـنی کسی نگات میکنه یا نه تا آخرین پخش رو بخوری؟ تا آخرین پخش رو میخورم !
اگر یک زنبور داخل دهان گربه برود، گربه چه می‌گوید؟ خودم جواب میدم، میوز... میوز... از ترس صداش درنمیاد !
توهم وقتی حوله ت رو میندازین رو شونتون حس سزارهای رومی بهت دست میده یا فقط من دیوونه ام ؟ من همچین حسی ندارم البته مورد دو هم درست نیست هرکی با یه چیزی سرگرم میشه دیگه
یکی از کارهایی که به من اعتماد به نفس میده اینه که پسووردم رو بســـــیار سریع وارد کنم….. و درست باشـــه، توهم همینطوری؟ آره منم همین طورم
چرا شما خانما تو هر مهمونی نباید لباس تکراری بپوشین؟ من تکراری هم میپوشم
چرا دخترا وقتی میخوان مقنعشونو درست کنن دهنشونو باز می کنن؟ باز نکردم تا حالا
چرا نهار مهمون میکنن، شام مهمون میکنن، ولی صبحونه مهمون نمی کنن؟ چون کسی صبح حوصله مهمونی رفتن و مهمونی گرفتن نداره
من هنوز نفهمیـدم اون سوراخ روی خودکار بیک واسه چیه، واقعن واسه جیه؟ قرار بوده هواکشی کنه که جوهر خشک نشه ولی ظاهرا وظیفه ش رو انجام نمیده !
چرا شما دخترا چجوری عطسه میکنید که صدا نمیده؟ نهایت صدا عطسه تون اینه : "ایپس"
ولی حالا امروز همسایه بقلیمون تو پارکینگ اومده به من میگه :اگه میشه ظهر یه جوری عطسه کن ما از خواب نپریم :| چـرا واقعن؟ چرا؟؟ دلیل خاصی نداره !
ساعت چنده الآن؟ یه ربع به دوازده شب

ati1408

New member
ادامه سووالات دکتر
اگه بگن فقط ی ساعت به اخر دنیا مونده چکار میکنی؟؟ میرم یه خوراکی خوشمزه میخورم
اکه یروز رییس جمهور بشی اولین کاری ک میکنی چیه؟ شاید به بحث ورزش اهمیت بیشتری می دادم
بنظر ت امریکا دشمن ماست؟؟(این سوال اختیاریه:riz481:) نه به نظرم نیست
میخام رتبه بچهارو حدس بزنی اگه درست بگی من بهت جایره میدن ؟با اختلاف 2خطا جایزه تعلق میگیرد!:a2d3: آقای دکتر نمیشه حدس نزنم ؟ واقعا نمیدونم . ان شالله که همه خوب میشن .
بنظرت هوای قم امروز چند درحه بود؟؟؟؟؟؟ 36 !
نظرت در مورد معظل سربازی چیه ؟؟ معظل نیست . باید سامان دهی بشه
دوس داری ب کدوم سیاره سفر کنی؟؟هههه.....یا کدوم کشور . از سیاره ها زحل . از کشورا آلمان یا ایتالیا . ژاپن هم شاید
اینم چندتا سوال کارشناسی :)

ati1408

New member
خخخخ خب اگه از اول بگیم صندلی جهنمی که همه هول برشون میداره نمی شینن!! ولی خیلیم سخت نیس. مگه نه آتی؟؟ تجربه جالبی میشه. چون ذهنتو باز میکنه خیلی خوبه. من تا حالا سه بار نشستم این سوسول بازیام نداشتیم والا :))

آره راست میگی . تازه خوب هم هست :)

ati1408

New member
اسم طوطیت چیه؟ عزیز
چن وقته داریش؟ حدود نه ماه ( از مهر پارسال )
چقد دوسش داری؟ خیلییی
اگه ی روز خدایی نکرده زبون حسوداش لال! پر بزنه بره چه میکنی؟ خدا اون روز رو نیاره ولی خیلی ناراحت میشم چون بهش عادت کردم ناجور
چقد حرف میزنه؟ چیا یادش دادی؟ سلام - اسم خودم - بیا . میاد رو دستم و سر شونه م میشینه .
شده تا حالا طوطیت ناراحت باشه تو هم باهاش غصه بخوری؟ آره شده
میدونسی منم ی طوطی داشتم خعلی دوسش داشتم الان ندارمش :sad: قدرش بدون..... جدی ؟ عزیزم غصه نخوریا . طوطی ها همین جورین آدم زود وابسته شون میشه .

Immunity

Well-known member
منم عروس داشتم یکم بزرک شد پرید شد رفت.....سرشو میاورد پایین نازش کنی:rolleyessmileyanim:

hebe.nurse

New member
منم عروس داشتم یکم بزرک شد پرید شد رفت.....سرشو میاورد پایین نازش کنی:rolleyessmileyanim:
عروس؟؟!! خخخخخ
حالا فک کنید من 4 سال داشتمش. با هم غذا میخوردیم با هم بازی میکردیم. حتی وقتایی درس میخوندم میومد کنارم با خودکارا بازی میکرد. کلا وقتای امتحان خیلی مراعات میکرد میدید کم پیدا شدم انگاری می فهمید باید درک کنه. وقتایی مثلا بحث لفظی با داداشا میکردم اگه پیشم بود به طرف مقابل حمله میکرد اگه هم تو قفس بود جیغ میکشید انقد خودشو به قفس میکوبید تا ما ساکت میشدیم. وقتایی سرش داد میکشیدم باهام قهر میکرد و میرفت طرف قفسش منم کل روزو منت میکشیدم تا آقا دلش رحم میومد.وقتایی گریه میکردم دست میذاشتم رو چشام نبینه ولی انقد باهوش بود میومد و با نوکش دستامو کنار میزد هی میگف خوبی خوبی قربونت برم. بوس بده بوس بده :( بهش فوتبال یاد دادم. رقص. خیلی پایه بود عاشقش بودم. انقد بانمک شده بود که خونمون از برکت اون همش مهمون داشت همشم بچها اذیتش میکردن. سامی مهربون بود واقعا خیلی خاص بود چون بعد ازون هیچ طوطی ای شبیه اون نشد. واقعا راس میگن بعضی پرنده ها اومد نیومد دارن .واسه ما که خیلی اومد داشت . اصلا جای بچمون بود :sad:

The Guy

Well-known member
عروس؟؟!! خخخخخ
حالا فک کنید من 4 سال داشتمش. با هم غذا میخوردیم با هم بازی میکردیم. حتی وقتایی درس میخوندم میومد کنارم با خودکارا بازی میکرد. کلا وقتای امتحان خیلی مراعات میکرد میدید کم پیدا شدم انگاری می فهمید باید درک کنه. وقتایی مثلا بحث لفظی با داداشا میکردم اگه پیشم بود به طرف مقابل حمله میکرد اگه هم تو قفس بود جیغ میکشید انقد خودشو به قفس میکوبید تا ما ساکت میشدیم. وقتایی سرش داد میکشیدم باهام قهر میکرد و میرفت طرف قفسش منم کل روزو منت میکشیدم تا آقا دلش رحم میومد.وقتایی گریه میکردم دست میذاشتم رو چشام نبینه ولی انقد باهوش بود میومد و با نوکش دستامو کنار میزد هی میگف خوبی خوبی قربونت برم. بوس بده بوس بده :( بهش فوتبال یاد دادم. رقص. خیلی پایه بود عاشقش بودم. انقد بانمک شده بود که خونمون از برکت اون همش مهمون داشت همشم بچها اذیتش میکردن. سامی مهربون بود واقعا خیلی خاص بود چون بعد ازون هیچ طوطی ای شبیه اون نشد. واقعا راس میگن بعضی پرنده ها اومد نیومد دارن .واسه ما که خیلی اومد داشت . اصلا جای بچمون بود :sad:
بوس و فوتبال شوخی بود دیگه؟!

hebe.nurse

New member
بوس و فوتبال شوخی بود دیگه؟!
نخیلم. فوتبال با اون توپ تنیسا میتونس ها. بوس که دیگه خوراکش بود. کلی کلمه بلد بود. جمله میگف اصا. روم نمیشه اینجا بگم باقیشون حالتون بهم میخوره بس که عشقولی یادش داده بودم :black_eyed:

The Guy

Well-known member
نخیلم. فوتبال با اون توپ تنیسا میتونس ها. بوس که دیگه خوراکش بود. کلی کلمه بلد بود. جمله میگف اصا. روم نمیشه اینجا بگم باقیشون حالتون بهم میخوره بس که عشقولی یادش داده بودم :black_eyed:
بگو اشکال نداره
باحال میگی! :))

The Guy

Well-known member
من سوال دارم. البته نمیدونم کسی پرسیده یا نه
چقدر تءوری موسیقی بلدی؟
زبان کنکورو چند میزنی؟؟
اسم بهترینای موزیک غرب از نظر تو؟
بهترینهای موسیقی سنتی ایران از نظر تو؟
چقدر به فیلم و انیمه ژاپنی علاقه داری؟
آیا به یک کافه خاص تعلق خاطر داری؟

ati1408

New member
عروس؟؟!! خخخخخ

الهی عزیزم ! واقعا درکت می کنم الان که نیست چه حسی داری :( پر کشید رفت ؟

ati1408

New member
من سوال دارم. البته نمیدونم کسی پرسیده یا نه
چقدر تءوری موسیقی بلدی؟ تا اون جایی که میدونم خیلی زیادن . شاید نهایت چهار یا پنج تا
زبان کنکورو چند میزنی؟؟ 50 درصد
اسم بهترینای موزیک غرب از نظر تو؟ هرکی به گوشم قشنگ بیاد . کس خاصی مد نظرم نیست
بهترینهای موسیقی سنتی ایران از نظر تو؟ شجریان و پسرش
چقدر به فیلم و انیمه ژاپنی علاقه داری؟ فیلماشون ( انیمیشن هاشون ) رو اکثرا دوست دارم از انیمه ها هم دو سه تا
آیا به یک کافه خاص تعلق خاطر داری؟ نه

melinaa

New member
احسان بیا بترکونیمممممممممممم.خخخخخخخ

امام جمعه اسرائیل چیه احسان دیونههههههههههه

وای مرسییی دوستای گلم...
اره امروز رفتم سونو...دیدم افتاده تو مثانم...
ولی واقعا دردی کشیدمااااااا
وحشتناااااااااکککککککک

melinaa

New member
دانشجوی سال اولی : دانشجویی که فکر می کند با تحصیلات دانشگاهی می‌ تواند آینده‌ی بهتری برای خودش بسازد .
دانشجوی سال دومی : دانشجویی که فکر نمی‌کند با تحصیلات دانشگاهی بتواند آینده‌ی بهتری برای خودش بسازد !
دانشجوی سال سومی : دانشجویی که مطمئن شده است با تحصیلات دانشگاهی نخواهد توانست آینده‌ی بهتری برای خودش بسازد .
دانشجوی سال چهارمی : دانشجویی که دیگر نه فکر می‌کند ، نه به چیزی اطمینان دارد و نه آینده‌ی برای خود متصور است .

kolouche

New member
احسان بیا بترکونیمممممممممممم.خخخخخخخ

امام جمعه اسرائیل چیه احسان دیونههههههههههه

وای مرسییی دوستای گلم...
اره امروز رفتم سونو...دیدم افتاده تو مثانم...
ولی واقعا دردی کشیدمااااااا
وحشتناااااااااکککککککک
بچه ها بپپپپرین سرش.... :))

برا سنگی ک اول تو کلیه بوده و الان تو مثانه ست داروها رو پیشنهاد بدین... :)))

melinaa

New member
به اونایی که عجله دارن فارغ التحصیل شن یادآوری کنم که عزیزم بیرون که کار نیست ، باور کن خونه هم هیچ خبری نیست !
همون دانشگاه بمون حداقل هر کی پرسید چیکار میکنی بگی دانشجو هستم

- - - Updated - - -

آره بدووووووووییییننننننن
داره دفع میشه جا نمونییییننننننن..خخخخخخخخ

- - - Updated - - -

آره بدووووووووییییننننننن
داره دفع میشه جا نمونییییننننننن..خخخخخخخخ

بالا