پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
یکی بیاد افق رو به من نشون بده، من برم میخوام برم تو افق بمیرم اصن!!!! :65d6a5d6s:

آخه چرا اینطور به روز من میارین؟؟ مث این میمونه گوشت رو بگیرین جلو گربه بهش ندین..
__0.0.___(2).gif
بابا منم آدمم، منم دل دارم، منم میخوام متلک بندازم نمیشه آخه..
__0.0.___(2).gif

حالا نگاه جفتشون هم دو مرغ عشق بهم چسبیده رو گذاشتن.. :| اینقدر هم همو فشار ندین، این مارلیک من یه بچسب خطر انفجار روش دیدم :|
حواست باشه آسمون زیاد فشارش بدی عواقبش با خودته :)))
مارلیک تو هرچی خواستی فشارش بده، آسمون سه لایست، عمرن بترکه :)))

ولی همچنان حالت من: :smiliess (15):

تو نمیخاد نگران ما باشی...خودتوبکش عقب که منفجرم شدیم ترکشاش بهت اصابت نکنه...خخخ

eeeeeeehsan

New member
باید صبور بشی و بتونی دوس داشتن آدما در حق هممو ببینی.حالا که هیشکی تو رو دوس نداره نمیشه بقیه ابراز نکننن;-);-):):):).حالا که ایجوری گفتی این اواتارو برنمیداریم تا چش بعضیا در بیاد.تو نه ها بعضیا که حسودن.همونایی که شیلا جون گفت;-);-);-):):):)بعدشم عادت میکنی تا یه مدت دیگه ایقد حرص نخور فشارت میزنه بالاها.صبور باش.

یعنی مارلیک دعا کن من گذرم به شیراز نیافته، وگرنه رو کل در و دیوارا شهرتون مینویسم مارلیک .... آسمون .... !! با جان عشقت راست میگم!!! :tonguesmiley:
من که خودتم میدونی دارم شوخی میکنم، وگرنه حرص من خیلی دیر و سخت درمیاد. :New (6):
من که همینطوریش کاری نمی کنم اینهمه کشته مرده دارم، وای به حالتون که کاری بکنم.. :tonguesmiley:

فعلن دور دورِ شما دوتاست، هرچی میخواین بتازونید. ولی باور کن جوجه رو آخر پاییز میشمرن، باور کن. نقشه های شومی واستون دارم!!!! :)))

marlik

New member
حسوووود هرگز نیاسوووود...ازون دست آواتارتوکه بهتره داره داد میزنه:
بابا من تهنام دم غروب لب دریا...یکی بیاد دستمو بگیره گناه دارم...:sad:
فدای تو بشم ابجی جونم.این پستت 1000تا لایک داره نفسم;-);-):):):)

eeeeeeehsan

New member
آخ چقد خندیدم...حیف نمیشه شکلک بذارم...
بچه ها ازهمتون ممنون بابت آواتار:)
هدف ازینکار فقط یه چی بودکه به حول و قوه الهی به ثمر رسید:-D

بعععـله بایدم بخندی، به مرادتون رسیدید.. منم دارم واستون، حیفم که پسر پایه نیست اینجا، وگرنه خیلی وقت پیش هرچی تو چنته داشتم رو می کردم!!!
47319_pfft1.gif

بجان خودت نمیشه احسان...تو توانایی شو داری احسان...صبورباش پسرم:riz481:

قسم قرآن نخور، به جون مارلیک..
کی کفته من تواناییش رو دارم، نمیشه آقا نمیشه.. باور کن نمیشه.. من هرروز باید بیام اینجا حرص بخورم از دست آواتاراتون!!! شیرم خشک بشه کی جواب گوئه؟!!
__0.0___(3).gif

من از ظهر تاحالا 5تا شاخه از موها سرم ریخته، اونم فقط به خاطر حرفای نگفته.. جون من بذار یه تیکه بهتون بندازم بلکه یه اپسیلون خالی شم
895721_LaieA_054.gif

eeeeeeehsan

New member
آسمون جـان این حرفت خیلی لایک و دست و جیغ و هـورااااااا داره... :a2d3:

:4d564ad6:

:25r30wi:

عـــــــه؟؟ اینطوریه؟ با همه آنتی حال با ماهم آنتی حال؟!!! :65d6a5d6s:

میـخواین منو مجبور کنید آواتار عوض کنم کور خوندین، عمــراً!!!!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

marlik

New member
یعنی مارلیک دعا کن من گذرم به شیراز نیافته، وگرنه رو کل در و دیوارا شهرتون مینویسم مارلیک .... آسمون .... !! با جان عشقت راست میگم!!! :tonguesmiley:
من که خودتم میدونی دارم شوخی میکنم، وگرنه حرص من خیلی دیر و سخت درمیاد. :New (6):
من که همینطوریش کاری نمی کنم اینهمه کشته مرده دارم، وای به حالتون که کاری بکنم.. :tonguesmiley:

فعلن دور دورِ شما دوتاست، هرچی میخواین بتازونید. ولی باور کن جوجه رو آخر پاییز میشمرن، باور کن. نقشه های شومی واستون دارم!!!! :)))

آی احسان بلا در و دیوار شهرمونو با اسپری خراب نکنیا.ما تو قلبامون اسم همو نوشتیم;-):)تو چشامونم پیداس.لازم نیس بنویسی ;-):):):)من حامی شهر و آثار باستانیاما.جان خودت احسان بلا جون نفس منو قسم نخوریا.کو کشته مرده هات؟؟!!صداشون کن بیان.توهم زدی احسان بلا.کچل شدی رفت حالا هی حرص بخور.بابا بالاخره یه بدبختی پیدا میشه تو رو دوس داشته باشه;-);-):):):):)غصه نخور احسان جان.آخی نازی احسان.نازی نازی;-);-);-):):):):)

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
سلام دوستان دیانا:sarma:
خوبین؟؟
من همساده بغلیتونم. خودمونی
امروز اومدم تاپیکتونو ببینم اینی که دیانا مارو بهش میفروخت چی چی هس.
ولی خوشم اومد جو صمیمی ای دارید.
آقا احسان ما هم تو تاپیکمون ی پسر داریم خیلیییییی مظلوم واقع شده. بس که اذیتش می کنیم بچه رفته معتاد شده:motat:
خلاصه مواظب این تک پسر تاپیکتون باشید. ما اگه اونو نداشتیم تاپیکمون خودمونی نمیشدا و ما انقد دلشاد نمی شدیم.:riz481:
خونه ما هم بیاید منزل خودتونه:ad54ad:

eeeeeeehsan

New member
بابا یه شیر حلال خورده ای پیدا بشه بیاد درد منو به اینا بگه...
به کی بگم من آخه؟؟ درد من اینه:

Girls-love-vs-Boys-love.jpg

حالا هی من نمیخوام حرفی بزنم هی شما بگید!!! :((

• Like

somaye 21

New member
سلام دوستان،امیدوارم حال همگیتون خوب باشه
بابت این غیبت کوچیکی که داشتم،معذرت میخوام،آسمون جونم میدونه،عذرم موجه

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان دیانا:sarma:
خوبین؟؟
من همساده بغلیتونم. خودمونی
امروز اومدم تاپیکتونو ببینم اینی که دیانا مارو بهش میفروخت چی چی هس.
ولی خوشم اومد جو صمیمی ای دارید.
آقا احسان ما هم تو تاپیکمون ی پسر داریم خیلیییییی مظلوم واقع شده. بس که اذیتش می کنیم بچه رفته معتاد شده:motat:
خلاصه مواظب این تک پسر تاپیکتون باشید. ما اگه اونو نداشتیم تاپیکمون خودمونی نمیشدا و ما انقد دلشاد نمی شدیم.
خونه ما هم بیاید منزل خودتونه:ad54ad:

سلام دختر همساده
کجا این ملیحه مارو دزدیدن؟؟ زود تند سریع برش گردونید!!! درسته شما زاییدینش (پرستاره) ولی ما بزرگش کردیم :))) بچه خودمونه.

من الآن میام ببینم اون طفلک کیه اینقدر دارین خونش رو تو شیشه می کنید!! همینه دیگه.. ریشه اعتیاد هم شناخته شد، تایپک ما و شما!!!
تقصیر ما پسرای خوب و مظلومه که با شما دخترای devil تا می کنیم... :smiliess (3):

eeeeeeehsan

New member
آی احسان بلا در و دیوار شهرمونو با اسپری خراب نکنیا.ما تو قلبامون اسم همو نوشتیم;-):)تو چشامونم پیداس.من حامی شهر و آثار باستانیاما.کشته مرده هاتو صدا کن بیان.توهم زدی احسان بلا.کچل شدی رفت حالا هی حرص بخور.بابا بالاخره یه بدبختی پیدا میشه تو رو دوس داشته باشه;-);-):):):):)غصه نخور احسان جان.آخی نازی احسان.نازی نازی;-);-);-):):):):)

من آدرس خونتون رو پیدا می کنم میام رو دیوارتون عکس یه قلب می کشم روش مینویسم آسمون و مارلیک for ever <3 :))))
منِ کچل، منی که بدبختا فقط دوستم دارن، غصه نخورم، نازی نازی.. اینا داره چوب خطاط پر میشه.. وگرنه من کاسه صبرم حالا حالاها سرریز نیمشه!!! >_<

Immunity

Well-known member
پسرم؟؟؟؟ :5:
Immunityببخشید من فک کردم شما دخترین:ph34r-smiley: برم پستم رو ویرایش کنم
sneaking-smiley.gif

ای بالا این حرفاچیه مهناخانوم دختر پسر نداره مهم اینکه بچه سالم باشه..ههه
اگ دوس داشته باشی میتونی منو محمد صدا کنین..

Immunity

Well-known member
بابا یه شیر حلال خورده ای پیدا بشه بیاد درد منو به اینا بگه...
به کی بگم من آخه؟؟ درد من اینه:

Girls-love-vs-Boys-love.jpg

بمن بگو دردتو...خو توهم برو یکی از پسرای فرومو پیدا کن دوتایی اینجا بهم عشق بورزین مگه بده...ولی یخورده اوضاع خیط میشه دیگ هزار حرف و حدیثه ک پشت سرته!!

emmy

Member
سلام دوستان...احسان جان مادر بیا ما هم دو تا عکس خوب بندازیم....
مارلیک و آسمون جون همیشه شاد باشین.این احسان بچم خستست تو خونه زیاد کار کرده شما کمتر اذیتش کنین.
احسان جرات داری یک نخ سیگار بکش ببین چه بلایی بروزت میارم.:mad_majidonline:

stf

New member
ندا جون تو دیگه چرا؟!!!!!!!!دستیار احسان شدی تو هم شیطون؟:):):)چرا جانگرفت ها بلا؟؟؟:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):);-)

آخه این همه صمیمت؟؟؟؟؟؟
Vishenka_11.gif
(این شکلکه یکیشون انگار پسره نه؟؟:smiliess (11):
جوووونمییییی همیشه همیت طوری بمونید:rose:
راسی شنیدم آسمون نامزد دازه آره؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
بالا