پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
سلام مهنا جون.خوبی؟از این ورا؟خیلی وقته ازت خبری نیس گلم؟؟!!!! بدو بدو برو ویرایشش کن اگه قربون صدقه دخترونه رفتی;-);-):):)

من برم سریع گزارشش رو بدم، آقا این چه وضعشه.. مدیرا تو روز روشن قربون صدقه پسرا مردم میرن!!!! :smiliess (3):

eeeeeeehsan

New member
یعـنی OH MY GOD :smiliess (15): !! :smiliess (15): !! :smiliess (15): !!

آواتارای دو مرغ عشق رو میگم!!
:smiliess (15):

eeeeeeehsan

New member
یکی بیاد افق رو به من نشون بده، من برم میخوام برم تو افق بمیرم اصن!!!! :65d6a5d6s:

آخه چرا اینطور به روز من میارین؟؟ مث این میمونه گوشت رو بگیرین جلو گربه بهش ندین..
__0.0.___(2).gif
بابا منم آدمم، منم دل دارم، منم میخوام متلک بندازم نمیشه آخه..
__0.0.___(2).gif

حالا نگاه جفتشون هم دو مرغ عشق بهم چسبیده رو گذاشتن.. :| اینقدر هم همو فشار ندین، این مارلیک من یه بچسب خطر انفجار روش دیدم :|
حواست باشه آسمون زیاد فشارش بدی عواقبش با خودته :)))
مارلیک تو هرچی خواستی فشارش بده، آسمون سه لایست، عمرن بترکه :)))

ولی همچنان حالت من: :smiliess (15):

mohana

Well-known member
سلام مهنا جون.خوبی؟از این ورا؟خیلی وقته ازت خبری نیس گلم؟؟!!!! بدو بدو برو ویرایشش کن اگه قربون صدقه دخترونه رفتی;-);-):):)

سلاااام مارلیک جونم... ممنون...عاقا ما اومدیم ی سواال بپرسیم هیچی دیگه سوتی دادیم :dadad4:

من برم سریع گزارشش رو بدم، آقا این چه وضعشه.. مدیرا تو روز روشن قربون صدقه پسرا مردم میرن!!!! :smiliess (3):

اصن من برم پاتوق خودمون بهتره....:dadad4:

مارلیک، آسمون آواتارتون مباااااارک:thanks:

SH!LA

New member
چن وقته خبری از فرناز نیس .فقط ردپای خفیفی ازش دیده میشه...یعنی سرگرم درسه؟

امیـدوارم مشغول درس شده باشه؛ چون به نظرم با این کاهش ظرفیت ها دیگه داره کم کم برای شروع و رسیدن به نتیجه دلخـواه دیـر میشه...! :dadad4:

پسرم؟؟؟؟
Immunityببخشید من فک کردم شما دخترین برم پستم رو ویرایش کنم
sneaking-smiley.gif

واااای... این شکلک رو دوستش دارم، خیلی با نمکــه... :25r30wi:

بدو بدو برو ویرایشش کن اگه قربون صدقه دخترونه رفتی;-);-):):)

حالا جالب یه بنده خدایی اسم کاربریش دخترونه بود و بهم پیام میداد، بعد از 3-2 پیام دادن گفت من پسرم! :j58r36j3gcr4suxymup

marlik

New member
یکی بیاد افق رو به من نشون بده، من برم میخوام برم تو افق بمیرم اصن!!!! :65d6a5d6s:

آخه چرا اینطور به روز من میارین؟؟ مث این میمونه گوشت رو بگیرین جلو گربه بهش ندین..
__0.0.___(2).gif
بابا منم آدمم، منم دل دارم، منم میخوام متلک بندازم نمیشه آخه..
__0.0.___(2).gif

حالا نگاه جفتشون هم دو مرغ عشق بهم چسبیده رو گذاشتن.. :| اینقدر هم همو فشار ندین، این مارلیک من یه بچسب خطر انفجار روش دیدم :|
حواست باشه آسمون زیاد فشارش بدی عواقبش با خودته :)))
مارلیک تو هرچی خواستی فشارش بده، آسمون سه لایست، عمرن بترکه :)))

ولی همچنان حالت من: :smiliess (15):
بازم میگم نرو.گم میشی تو افق.تو هم نمیتونی مث ما دووم بیاری نرو تو افق;-):)حسودی نکن پسر بلااااااااااا.اگه دوس داری بگرد دنبال یه داداش;-):);-):):)اگرچه عشقت که مث ما نمیشه.تو با نامزد زشتتم مث ما نمیشی چه برسه داداش و دوست.emmyجان منظورم از نامزد زشت شما نبودیدا.خودت میدونی احسان 40چراغ داره;-):)بنظر من که زودتر طلاقشو بده.بدرد زندگی نمیخوره;-);-):):):)

marlik

New member
سلاااام مارلیک جونم... ممنون...عاقا ما اومدیم ی سواال بپرسیم هیچی دیگه سوتی دادیم :dadad4:

مارلیک، آسمون آواتارتون مباااااارک:thanks:

آخی عزیزم.اکشال نداره مهنا جون.نه نرو همینجا بمون.اینجام پاتوق خودته;-):)مرسی عزیزم.انشالله خدا به شمام از این فرشته ها بده

marlik

New member
امیـدوارم مشغول درس شده باشه؛ چون به نظرم با این کاهش ظرفیت ها دیگه داره کم کم برای شروع و رسیدن به نتیجه دلخـواه دیـر میشه...! :dadad4:

واااای... این شکلک رو دوستش دارم، خیلی با نمکــه... :25r30wi:

حالا جالب یه بنده خدایی اسم کاربریش دخترونه بود و بهم پیام میداد، بعد از 3-2 پیام دادن گفت من پسرم! :j58r36j3gcr4suxymup

وای وای وای وای پس شیلا جون هم قبلا سوتی داده!!!:):):):):)آقا تقصیر بچه هاس نمیگن دخترن یا پسر:):):).

marlik

New member
منـم تبریک میگـم، آواتارهاتون خیلی قشنگــه... :thanks:

فقط... ای کـاش بزرگترش می کردید که خار بشه بره تو چشم بعضی ها...! :whistle:

:riz481:
مرسی شیلا جون.چشمات قشنگ میبینه.دیگه بعضیا یکم بینایی هم نیاز دارن.دلمون نیومد دیگه گفتیم گناه دارن بعضیا;-);-):):):)

eeeeeeehsan

New member

جون مهنا شوخی کردم، بعد عمری قدم رنجه کردی تشریف آووردی بهمون سر زدی.. بمون یخورده بیشتر :ad54ad:
ما که معرفت نداریم بهتون سر بزنیم، شما حالا که سر زدی یخورده بیشتر بمون، چیکار داری اونجا آخه؟!!!

eeeeeeehsan

New member
مرسی شیلا جون.چشمات قشنگ میبینه.دیگه بعضیا یکم بینایی هم نیاز دارن.دلمون نیومد دیگه گفتیم گناه دارن بعضیا;-);-):):):)

:65d6a5d6s:

ندا جون تو دیگه چرا؟!!!!!!!!دستیار احسان شدی تو هم شیطون؟:):):)چرا جانگرفت ها بلا؟؟؟:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):);-)

حالا یکیم پیدا شده داره طرفداری منم می کنه تو نمی تونی ببینی!!! :65d6a5d6s:

آقا این آواتاراتون تاب و توان رو از من گرفته، من چیکار کنم؟؟
__0.0.___(2).gif

جان من برش دارین، قراره هرروز من این دوتا رو ببیـنم و هیچی نگم، خیلی خسته نمیشه آخه!!! :smiliess (5):

marlik

New member

حالا یکیم پیدا شده داره طرفداری منم می کنه تو نمی تونی ببینی!!! :65d6a5d6s:

__0.0.___(2).gif

جان من برش دارین، قراره هرروز من این دوتا رو ببیـنم و هیچی نگم، خیلی خسته نمیشه آخه!!! :smiliess (5):
باید صبور بشی و بتونی دوس داشتن آدما در حق هممو ببینی.حالا که هیشکی تو رو دوس نداره نمیشه بقیه ابراز نکننن;-);-):):):).حالا که ایجوری گفتی این اواتارو برنمیداریم تا چش بعضیا در بیاد.تو نه ها بعضیا که حسودن.همونایی که شیلا جون گفت;-);-);-):):):)بعدشم عادت میکنی تا یه مدت دیگه ایقد حرص نخور فشارت میزنه بالاها.صبور باش.

آسمون

New member
آخ چقد خندیدم...حیف نمیشه شکلک بذارم...
بچه ها ازهمتون ممنون بابت آواتار:)
هدف ازینکار فقط یه چی بودکه به حول و قوه الهی به ثمر رسید:-d

- - - Updated - - -

آخ چقد خندیدم...حیف نمیشه شکلک بذارم...
بچه ها ازهمتون ممنون بابت آواتار:)
هدف ازینکار فقط یه چی بودکه به حول و قوه الهی به ثمر رسید:-D

آسمون

New member

حالا یکیم پیدا شده داره طرفداری منم می کنه تو نمی تونی ببینی!!! :

__0.0.___(2).gif

بجان خودت نمیشه احسان...تو توانایی شو داری احسان...صبورباش پسرم:riz481:

آسمون

New member
یعـنی OH MY GOD :smiliess (15): !! (15): !! : (15): !!

آواتارای دو مرغ عشق رو میگم!!
(15):

حسوووود هرگز نیاسوووود...ازون دست آواتارتوکه بهتره داره داد میزنه:
بابا من تهنام دم غروب لب دریا...یکی بیاد دستمو بگیره گناه دارم...:sad:

بالا