پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

SH!LA

New member
دارم دنبالش میگردم هنوز...ایشالا بزودی زود پیداش میکنم..شیلا بااجازت من برم استراحت..:smiliess (9)::smiliess (10):

من یکی با همون موضوع، ولی با یه مترجم دیگه پیدا کردم که تمام کتاب رنگی و با کاغذ گلاسه هست.

فعلاً...

آسمون

New member
شنیـدم تولـد سحـر و آسمـون بوده؛ دوست های عزیــز بهتون تبریک میگـــم.

** تولـدتـون مبـــارک **

:heart: امیـدوارم همیشه شاد، سلامت و پیروز باشیــد
:heart:

مرسی شیلای عزیزم...چقد خوشحالم کردی با اومدنت.چی میشه بمونی بامعرفت؟به عنوان کادوی تولد من وسحر...

آسمون

New member
سلام دوستان
به نظر شما برای امسال کنکور ایمنی تا چه رتبه ای به قبولی تو هر شهر و هر دانشگاهی که شد، باید امیدوار باشه؟ اگه میدونین بگید ، میخواد بره ک ل ا س ثبت نام کنه.

دوست خوبم اگه منظورت روزانه هس که خودت 20درصد از85نفرکم کن و بقیشو تا85لب مرزحساب کن
اگه منظورت بین الملل هس با حساب سرانگشتی احتمالش تاپذیرش رتبه200هم هس!بستگی داره چن نفراز رتبه های بهتروضعیت مالی مناسب و دل خرج کردن پول واسه مدرک ارشد داشته باشن

SH!LA

New member
مرسی شیلای عزیزم...چقد خوشحالم کردی با اومدنت.چی میشه بمونی بامعرفت؟به عنوان کادوی تولد من وسحر...

قــربونت آسمــون جــونــم :thanks:
لطف داری عزیــزم... خیلی ممنــون؛ شرمنـده می کنی خـانومی. می دونی که چقدر دوست تون دارم. :riz304:

sa@@ra

New member
آقا یه هواپیمای دیگه باز کرش شده، چه میکنن این خلبانااااا!!! :thumbsdownsmileyani

من فکر کنم سارا هم تو اون هواپیما بوده، جوون مرگ شد بچمون :)))

این هواپیمای مور دنظر ساخت مشترک ایران-روسیه بوده با یه هواپیمایی داغون هم پرواز کرده:25r30wi:

ما که تا نقص فنی قبلا پیش رفتیم.... نمیترسیم:25r30wi:

خلبان بیچاره تمام تلاششو کرده که بشینه اما چون ایرانی ها خیلی نابغن که اطراف فرودگاهها تا چند کیلومتری کابلای برق و زیر کشی کنن و زیر زمین باشه...دم هواپیما به کابل برق میخوره و....بوم
چیزی که ارزش نداره تو ایران جوون ادماس
این هواپیما رو چند سال پیش سازمان ایمنی هوایی غیر ایمن اعلام کرده بود...از کجا کشیدنش بیرونن:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
شیلا جان...چه عجب ما شما رو دیدیم از این ورا:ph34r-smiley:
رتبه خوبتونم مبارک ...ما که نمیدونیم چند هست البته:33:
ایشالله قبولی تو جشن بگیری:rose:

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
«خروس بدم خدمتتون؟»
«چند روز پیش رفتم مرغ بخرم فروشنده گفت آقا به شما مرغ نمی‌دهیم به خانم‌ها می‌فروشیم. علت را جویا شدم گفت چون شهرداری تفکیک جنسیتی اعلام کرده!! خروس بدم خدمتتون؟!!»
از ستون تلفن‌های مردمی به روزنامه شهروند، یکشنبه ۱۹ مردا
د

روزنامه شهروند | شماره ۳۴۹ | ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۹ مرداد | صفحه ۱

mnamavarpour

New member
مرسی عزیزم.اون روزتولد من بود و پیام شمارو جا انداختم...
انشالله خدا آبجیتو واست نگهداره و همیشه باهم شادباشین و خوشبخت بشه:thanks:

سلام معذرت میخوام... مبارک باشه...نمی دونستم اینجا این همه آبجی دارید...عالیه!!!!:rose:

mnamavarpour

New member
دوست خوبم اگه منظورت روزانه هس که خودت 20درصد از85نفرکم کن و بقیشو تا85لب مرزحساب کن
اگه منظورت بین الملل هس با حساب سرانگشتی احتمالش تاپذیرش رتبه200هم هس!بستگی داره چن نفراز رتبه های بهتروضعیت مالی مناسب و دل خرج کردن پول واسه مدرک ارشد داشته باشن

مرسی اما میشه مثلا بدونم سر رتبه 95 کشوری چه بلایی قراره بیاد؟؟؟

marlik

New member
قــربونت آسمــون جــونــم :thanks:
لطف داری عزیــزم... خیلی ممنــون؛ شرمنـده می کنی خـانومی. می دونی که چقدر دوست تون دارم. :riz304:

مگه شیلا جون داره میره؟؟نرو شیلا جون تاپیکو خلوت نکن.دلمون واست تنگ میشه

eeeeeeehsan

New member

این هواپیمای مور دنظر ساخت مشترک ایران-روسیه بوده با یه هواپیمایی داغون هم پرواز کرده:25r30wi:

ما که تا نقص فنی قبلا پیش رفتیم.... نمیترسیم:25r30wi:

خلبان بیچاره تمام تلاششو کرده که بشینه اما چون ایرانی ها خیلی نابغن که اطراف فرودگاهها تا چند کیلومتری کابلای برق و زیر کشی کنن و زیر زمین باشه...دم هواپیما به کابل برق میخوره و....بوم
چیزی که ارزش نداره تو ایران جوون ادماس
این هواپیما رو چند سال پیش سازمان ایمنی هوایی غیر ایمن اعلام کرده بود...از کجا کشیدنش بیرونن:tonguesmiley:

این سارا اندازه سازمان سیا اطلاعات داره :25r30wi:

PMN

New member
بچه ها منابع و درصدای رتبه 30

ایمنی ابولعباس 80
زیست خلاصه لودیش و برای کنکور 76
بیوشیمی احسانی ونجات شکوهی 50
میکروب نخونده 30
زبان 504 و تافل ولزگی 60

بالا