پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

marlik

New member
آسمون جوووووووووووونممممممممم
دوست خویم تولدت مبارک:riz304::heart::thanks:

مرسی ندا جون .انشالله تو شادیات جبران کنیم .همیشه شاده شاده شاد باشی.واست بهترینارو آرزو داریم

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
سلام اسمون جان..مبارکه ایشالله خبر قبولیتو بشنویم خواهر..
چقد جای شیلااا خالیه!!

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
یعنی آسمون و مارلیک؛ تو عمرم اینقدر جلو زبونم رو نگرفته بودم (تو این 5 ماهی که گذشته) چیزی نگم بهتون!!! :))
دعا کنید روزی نرسه که من صبرم تموم بشه، یعنی روزی برسه که من صبرم تموم بشه... روزی برسه... اونوقت آرزو می کنید کاش عاشق نمی شدید!! :bunnyearsmiley:
رو شوخی میگم ولی تهدیدم جدیه!! >_<

آسمون

New member
یعنی آسمون و مارلیک؛ تو عمرم اینقدر جلو زبونم رو نگرفته بودم (تو این 5 ماهی که گذشته) چیزی نگم بهتون!!! :))
دعا کنید روزی نرسه که من صبرم تموم بشه، یعنی روزی برسه که من صبرم تموم بشه... روزی برسه... اونوقت آرزو می کنید کاش عاشق نمی شدید!! :bunnyearsmiley:

نظر لطفته احسان جون!میدونم چقدشیفته این رابطه شدی:-D:bunnyearsmiley:
انشالله بحق این روز عزیز خدا یه زن بهت بده که یه رابطه عشقی مث من و مارلیک داشته باشه...همه بلند بگین:الهییی آآآآمممیننن
ببین پسرخوب؟ازتوبزرگتراشم نتونسن کاری بکنن:-Dبروکناربذاربادبیاد...:-D

stf

New member
نظر لطفته احسان جون!میدونم چقدشیفته این رابطه شدی:-D:bunnyearsmiley:
انشالله بحق این روز عزیز خدا یه زن بهت بده که یه رابطه عشقی مث من و مارلیک داشته باشه...همه بلند بگین:الهییی آآآآمممیننن

exactlyyyyyyyyyyyyyy:a2d3:

marlik

New member
احسان شیطون چشاتو در میارم بخای چیزی بگی;-);-):):)حسودی نکن بچه.دعا میکنیم نامزد تو ایقد دوست داشته باشه.اگرچه همچین دوس داشتنی دیگه هیچ جای دنیا دیده نمیشه.هیچ جاها;-):)مخصوصا با دوری ما و نوع آشناییمون ;-);-):):):)اینم بگم ما پوسمون خیلی کلفت تر از این حرفا شده:):):):):):).خودت میدونی عشق این چیزا نمیفهمه بدترین حرفا و کارا مارو جدا نمیکنه و 1اپسیلونم پشیمون نمیشیم احسان بلاااااا و تا آخر عمر در برابر همه مقاومت خواهیم کرد:-q :-q.بقول آبجیم بزرگترا هم نتونستن کاری کنن.تو که موشی موش بلا;-);-):):)اذیت کنی خودت میدونی.پا میشم میام یزد حسابتو میرسما.فهمیدی پسر آتیشششششششش؟;-):):):):)

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
نظر لطفته احسان جون!میدونم چقدشیفته این رابطه شدی:-:

:25r30wi:
یعنی خوشم میاد کُری خونیت انتها نداره :25r30wi:

exactlyyyyyyyyyyyyyy:a2d3:

تو چی میگی این وسط :25r30wi:

آسمون

New member
Haaaaaav چقدر عکسش مورد داشت!!! :)))
بابا این که هیچیش معلوم نبود که، یه چیز واضح تر میذاشتی خب!! :65d6a5d6s:

کادو چیا گرفتی امروز؟

ببخشید دیگه انشالله واسه تولد تو یه کیک باکیفیت عالی میذارم...:25r30wi:

کادوها هنوزکامل نشده یکسری در راه میباشد!
مگه کوری این همه کادوی خوگشل گرفتم اینجا...تاچشت در آد...
ازطرف خانواده بیشتر نقدی حساب شد...+یه ادکلن و گوشواره خوگشل(جواهرات دوس ندارم اما این یکی مث هدیه بچه ها خوگشل بود واقا)
فقط یک بدی وجود داشت که یکی دو نفر هدیه تولدمو با قبولیم یکی کردن:65d6a5d6s:هرچی گفتم بابا صبرکنین شاید قبول نشم فایده نداشت نامردا توعمل انجام شده [I/I]قرارم دادن...ماروباش میخواسیم دوتاکادو براقبولی علوم وبهداشت بگیریم...

eeeeeeehsan

New member
احسان شیطون چشاتو در میارم بخای چیزی بگی;-);-):):)حسودی نکن بچه.دعا میکنیم نامزد تو ایقد دوست داشته باشه.اگرچه همچین دوس داشتنی دیگه هیچ جای دنیا دیده نمیشه.هیچ جاها;-):)مخصوصا با دوری ما و نوع آشناییمون ;-);-):):):)اینم بگم ما پوسمون خیلی کلفت تر از این حرفا شده.خودت میدونی عشق این چیزا نمیفهمه.بقول آبجیم بزرگترا هم نتونستن کاری کنن.تو که موشی موش بلا;-);-):):)اذیت کنی خودت میدونی.پا میشم میام یزد حسابتو میرسما.فهمیدی پسر آتیشششششششش؟;-):):):):)

خودتی موشی موش :25r30wi:
باشه، بازم گذشت می کنم!!! :)))

آسمون

New member
Haaaaaav چقدر عکسش مورد داشت!!! :)))
بابا این که هیچیش معلوم نبود که، یه چیز واضح تر میذاشتی خب!! :65d6a5d6s:

کادو چیا گرفتی امروز؟

ازطرف خانواده بیشتر نقدی حساب شد...+یه ادکلن و گوشواره خوگشل(جواهرات دوس ندارم اما این یکی مث هدیه بچه ها خوگشل بود واقا)
فقط یک بدی وجود داشت که یکی دو نفر هدیه تولدمو با قبولیم یکی کردن:65d6a5d6s:هرچی گفتم بابا صبرکنین شاید قبول نشم فایده نداشت نامردا توعمل انجام شده [I/I]قرارم دادن...ماروباش میخواسیم دوتاکادو براقبولی علوم وبهداشت بگیریم...

eeeeeeehsan

New member

مبارکه هرچی گرفتی.
یعنی دمشون گرم، کارشون درسته :thumbsupsmileyanim:
ولی من جاشون بودم می گفتم شیرینی قبولیت رو با کادو تولدت خنثی می کردم، نه تو تو خرج میافتادی نه من D:

آسمون

New member
بچه ها یه بار دیگه بابت دیروز ازهمتون تشکرمیکنم یک کیکم قراربود دیشب برا اختتامیه بذارم اما سرعت نتم داغون بود.اگه بدونین همون پستارو دیروز باچه مشقتی گذاشتم...حالاکیکه روالان میذارم.نوش جان ازهمگی ممنونم.
X375W4d8Id.jpg

- - - Updated - - -

بچه ها یه بار دیگه بابت دیروز ازهمتون تشکرمیکنم یک کیکم قراربود دیشب برا اختتامیه بذارم اما سرعت نتم داغون بود.اگه بدونین همون پستارو دیروز باچه مشقتی گذاشتم...حالاکیکه روالان میذارم.نوش جان ازهمگی ممنونم.
X375W4d8Id.jpg

stf

New member
تو چی میگی این وسط :25r30wi:[/QUOTE]

هر چه میخواهد دلم تنگم میگمممممم:p7977cujr38iyymsu8:
به تووووووووووووو چه(البته درستش به تو چه هستش نرید واسم لینک دهخدا بزارید دوباره:(50)::25r30wi:)

stf

New member
همینی که هست، اگه راست میگی زبون خودت رو نشون بده ببیـنم!!!! :

مگه من مثه توئم؟؟؟؟؟:p:whistle::eek:t0837h0nn8zfqu8ult
چی شد سربازیت ای سرباز وطن؟؟؟
برادر منم سربازه واسه اون 3ماه مونده که راحت شه
چشم رو هم بزاری نمومه البته اون که زیاد چشم رو هم نمیزاشت صبحا 4 صبح میزنه بیرون:thumbsupsmileyanim:

sa@@ra

New member
سارا جون یکم درموردش توضیح میدی اگه دوس دارم برم بخرمش.به نظر اسم کتاب جالبه

کتاب حول حادثه مرگ یه نفر به اسم ادی اتفاق می افته و ماجرای بعد از مرگش...یه بیان جالب و متفاوت از بهشت... و ادمهایی که به نحوی تو زندگی ادی نقش داشتن یا اون حتی نقش داشته رو ملاقات میکنه ...هرچند کوتاه ولی شاید زندگی اونارو عوض کرده
روایت متفاوتی از دنیای بعد از مرگ...نه به روایتی که همه جا میگن و شنیدیم

بالا