پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
چقـدر اینجا خلوته، میدونستم وقتی نتیجه ها بیاد همه تارت و پارت میشن!!! بعـد شهریور که دیگه فبها!!!!

SH!LA

New member
دو روز پشت هم بازی کردن خداییشش خیلی سخته،یه جور ماراتنه
بنظر من که در کل فوق العاده بودن
باید بریم فرودگاه استقبالشون

نوچینگ! توجیه خوبی نیست! میتونستن بهتر از این بازی کنن! :New (6):

چقـدر اینجا خلوته، میدونستم وقتی نتیجه ها بیاد همه تارت و پارت میشن!!! بعـد شهریور که دیگه فبها!!!!

چونکـه زیــرا...!

بعد از شهریور خودت هم گویــا تارت و پارت میشی ها!
:whistle:

آسمون

New member
سلام بچه ها
امشب از دست یه نفرکه نمیشناسمش و یک نفرکه میشناسمش دلخورم بدجور...
ساراو احسان منم به جمع شماخنجرخورده ها پیوستم فقط نامردنمیدونم اصن کی هس طرف...نسبت به همه دوستام بدبینم بعدازین...

- - - Updated - - -

سلام بچه ها
ساراو احسان منم به جمع شماخنجرخورده ها پیوستم فقط نامردنمیدونم اصن کی هس طرف...نسبت به همه دوستام بدبینم بعدازین...

kolouche

New member
آسمون تو اسم بگو جنازه تحویل بگیر..... ....بوگوووووو...... :p7977cujr38iyymsu8:

SH!LA

New member
سلام بچه ها

ســلام آسمون جان

چی شده؟! خنجــر؟! :5:

نــامرتی؟! کی نامرتی کرده؟! :mad_majidonline:

SH!LA

New member
آسمون تو اسم بگو جنازه تحویل بگیر..... ....بوگوووووو...... :p7977cujr38iyymsu8:

کلوچـه... کلوچـه... کلوچـه... :4d564ad6:

1... 2... 3... ( برگرفته از جو دیدن بازی والیبال...! :whistle: ) => کلوچـه طرف رو این شکلی میکنه:
:j58r36j3gcr4suxymup

آسمون

New member
هیییی دس رودلم نذارین که خونه...میخادبگه اما نمیتونه...شاعرم شدم...
یه نامرت زیرآبم رو پیش یکی ازبهترین دوسام زده...هرکاری کردم اسمشو نگف بهم...یه حسی بهم میگه تواین انجمن عضوه

SH!LA

New member
یه نامرت زیرآبم رو پیش یکی ازبهترین دوسام زده...هرکاری کردم اسمشو نگف بهم...یه حسی بهم میگه تواین انجمن عضوه

عـه! یعنی الان دوستت حرف های اون رو قبـول کرده و باهات قهر کرده؟! :33:

عجبــا...! آدم های بیکــار و مردم آزاری داریمـا!
:New (6):

واقعـاً؟! اینجــا؟! :5:

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها

قضیه رفتنت رو که من نگفتی، ولی من حاضرم کمکت کنم، بگو طرف کیه، قضیه چیه، من 10 تا راه حل میذارم جلو پات بزنی خورد و خاکشیرش کنی!!!
423817_t5.gif

از اونی که میشناسی دلخور باش، اونی که نمیشناسیش رو ولش کن، هرکی هست بذار تو جهنم حسادتش بسوزه.

sa@@ra

New member

هی اسمون منم دلم خونه امشب هم دردیم جال خودم سر کنکور گرفته بود دیگه جالا از یکی که اصلا باورم نمیشد نامردی دیدم
ولشون کن لیاقتشون همینه:65d6a5d6s:

sa@@ra

New member
:25r30wi:
اصن داغونم کردی با این حرفت!! به قول معروف زدی تو خال
541419_thumbsup.gif

آواتار نو مبارک ):
به چی خیـره شدی؟؟

گداشتم که به بقیه بگی :کورو کچل نیستم:)))))):
به در:))))))))
یه دوست یزدی داشتم .همیشه خودش میگفت ;سارا من برم یزد واست قطاب میارم .اخه عاشق قطاب بودم یک روزه کلکش تموم بود:))) بعد منم نمیگفتم ,بیارا خودش میگفت .هر بار که میرفت میگفت سارا ,جا گداشتم:25r30wi::25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
گداشتم که به بقیه بگی :کورو کچل نیستم:)))))):
به در:))))))))
یه دوست یزدی داشتم .همیشه خودش میگفت ;سارا من برم یزد واست قطاب میارم .اخه عاشق قطاب بودم یک روزه کلکش تموم بود:))) بعد منم نمیگفتم ,بیارا خودش میگفت .هر بار که میرفت میگفت سارا ,جا گداشتم:25r30wi::25r30wi:

نه بابا به یه حرف یه قُزمیت که نباس ناراحت شد،
اتفاقاً بیشتر اونایی که کلاً پروفایلشون رو عکس نمیذارن خوشگلترن، چون نمیخوان به رخ بکشن نمیذارن. اون دیگه بستگی به کوتاهی یا بلندی فکر مخاطب داره که چطور فکر کنه، میدونی که کیو میگم؟!!! :25r30wi:

عجب آب زیر کاهی بوده رفیقت، ولی خب شایدم جا میذاشته :))

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها یکی بیاد دو سه تا آهنگ خارجی قشنگ معرفی کنه، یا اگرم مقدوره واسش آپلود کنه.
قدیمی یا جدید فرق نمی کنه، فقط خودش حال کنه باهاش ما هم خوشمون میاد.

Hit the road jack

sa@@ra

New member
اتفاقاً بیشتر اونایی که کلاً پروفایلشون رو عکس نمیذارن خوشگلترن، چون نمیخوان به رخ بکشن نمیذارن. اون دیگه بستگی به کوتاهی یا بلندی فکر مخاطب داره که چطور فکر کنه، میدونی که کیو میگم؟!!! :25r30wi:

اره میدونم:whistle:
خیلی باحال بود اینقدر ,هم یزدی قشنگ حرف میزد:motat: ببین با اهمین حسابگریش ,یچه الان رفته امریکا :tonguesmiley:

sa@@ra

New member

اره میدونم:whistle:
خیلی باحال بود اینقدر ,هم یزدی قشنگ حرف میزد:motat: ببین با اهمین حسابگریش ,یچه الان رفته امریکا :tonguesmiley:

- - - Updated - - -

بالا