پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

biologisst

New member
سلام به آسمون خودمون.تو عزیز دلی خانم خانما...این چه حرفیه.
شیلا جون همین جام اهل خانه منو از جلو کامپیوتر شوووت کردن ههههه:p
الانه با تلاش فراوان با موبایلم اومدم.اصن یه وضی شده ها...تا وقتی لپ تاپم بود ناز و خریدار داشتم حالا بینوا شدن...بزار لپ تاپم درست بشه...به عزت و شکوه قبلی خودم بر میگردم.:dadad4:

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
ساراااااااا..... منکه اونجام با احترام و شوخی گفتم....شایعه نکن دیگه..... :New (6):

همه اونجا یه :دی گداشتن که فک کنیم شوخی بوده:))))
من دوست علوم ازی زیاد دارم هر بارم بجث شده خدایی چیزی نکفتم
منم اگه ایمنی امتحان دادم اصلا قصدم نیست که برم تو از کار از کنم چون بدم میاد و فقط به خاطر کار مولکولیش دوس دارم و بس
بیخیال من ساکت:dadad4:

- - - Updated - - -

ساراااااااا..... منکه اونجام با احترام و شوخی گفتم....شایعه نکن دیگه..... :New (6):

همه اونجا یه :دی گداشتن که فک کنیم شوخی بوده:))))
من دوست علوم ازی زیاد دارم هر بارم بجث شده خدایی چیزی نکفتم
منم اگه ایمنی امتحان دادم اصلا قصدم نیست که برم تو از کار از کنم چون بدم میاد و فقط به خاطر کار مولکولیش دوس دارم و بس
بیخیال من ساکت:dadad4:

SH!LA

New member
شیلا جون همین جام اهل خانه منو از جلو کامپیوتر شوووت کردن ههههه:p
الانه با تلاش فراوان با موبایلم اومدم.اصن یه وضی شده ها...تا وقتی لپ تاپ من بودم ناز و خریدار داشتم حالا بینوا شدن...بزار لپ تاپم درست بشه...به عزت و شکوه قبلی خودم بر میگردم.:dadad4:

ای جــانم... :25r30wi:

نگران نباش عزیزم؛ بالاخـره دوباره قدرت رو در دست میگیری... :a2d3:

sa@@ra

New member
چطورمطورین بچه ها؟
ساراجون خوشحالم که نرفتی
شیلاجون خوشالم داداشیت داره میاد:)
احسان جان خوشحالم قراره شام بدی و باقلوابفرسی واسم...قربون دستت 15کیلوباشه بسته.2کیلو هم پشمک...پیک واست گرون درمیاد ازترمینال بفرس گرگان فقط هماهنگ کن برم ترمینال تحویل بگیرم:)

فداتش شم اسمون :riz304:

kolouche

New member
آره دقیقا منکه یه دی گذاشتم ک بدونن من شخصا اصا قصد بی احترامی یا بحث ندارم.... وگرنه مگه خلم وسط بحث جدی بخندم..... ;)

ها بابااااا....بیخیال ما ک ...:thumbsupsmileyanim:

- - - Updated - - -

آسمون منم علومم هااااا.....منو تو تنهاییم اینجا.....

SH!LA

New member
یعنی خوشـم میــاد دختـــرا اینجــا رو قُـرق کردن... :4d564ad6:

SH!LA

New member

نه... تنها نیستید. ما اینجـا همگی با هم دوستیـم... :smilies-azardl (113

از طرفی هم خـدا رو شکـر سطح ادب و فرهنگ همه مـا اینجا اونقـدر بالا هست که برای این موضوعات با هم بحث نمی کنیم. هر رشته ای جایگاه خودش رو داره. :28:

خداحافظ بچه ها:smiliess (10):

عـه! سـارا داره میره... خدانگهـدار و صبح بخیــر :smiliess (10):

آسمون

New member
آره دقیقا منکه یه دی گذاشتم ک بدونن من شخصا اصا قصد بی احترامی یا بحث ندارم.... وگرنه مگه خلم وسط بحث جدی بخندم..... ;)

- - - Updated - - -

فدات شم کلوچه جون...هیچکس تهنانیس...ماهمراه اولوداریم جیگر...:thumbsupsmileyanim:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

فدات شم کلوچه جون...هیچکس تهنانیس...ماهمراه اولوداریم جیگر...:thumbsupsmileyanim:

آسمون

New member
من یه کوچولوبحرفم؟نرفتم اون تاپیک که همه شمشیربدستن...همینجا توجمع دوستانه خودمون میگم
بچه ها جون از دس علوم آزیا دلخورنباشین...ماهم قشر مظلومی واقع شدیم تو علوم پزشکی...حقوق و مزایای خوب که نداریم مث بقیه...دلمون به ادامه تحصیل خوشه که اونم با گذاشتن طرح اجباری محدودکردن واسمون...همه این بحثابخاطر اون بالایی هاس که باید عدالتوبرقرارکنن مثلاطرحو بردارن و رتبه قبولی کارشناسی زیستو در حدعلوم آز قراربدن و یک دوره آموزشی هم برابچه های زیست بذارن اگه قصد کارکردن تو آز دارن.آخه بچه ها من خودم دوره کارورزی خیلی ازبچه های زیست وشیمی و میکروبودیدم که اومدن واستخدام رسمی بیمارستاناشدن بدون اینکه واقعا لایق و کاربلدباشن درحالی که خود بچه های آز بعد ده سال هنوزقرار دادی هم نشدن...
جدا ازتبعیض باجون مریضا بد بازی میکردن با تشخیص نادرست که بخاطرکم بودن تجربه بود...

خلاصه کلوممقصراصلی آقایون بالادست هستن که جوونای مردم روبجون هم میندازن...

آسمون

New member
شیلاجون تو هم بروبخاب گلم.من مث مامان بزرگانشسم بالاسرتون قصه میگم:-dآبجیم سحربخوره منم میرم...

SH!LA

New member
شیلاجون تو هم بروبخاب گلم.من مث مامان بزرگانشسم بالاسرتون قصه میگم:-dآبجیم سحربخوره منم میرم...

ای جــان... آخه الان بچه ها دوبـاره اومدن؛ من چطوری برم بخوابم... :25r30wi:

عجب بساطی داریم...!
:25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
پس تو همونی که تو پیج ایمنی چست گذاشته بود با چه رتبه هایی کجا؟؟
اره دیگه دیدی عکس هم که نداشتم :)))))لابد یه مشکلی دارم :riz481: به قول دوستان

سارا جان دلبندم اون پُسته، پُست، نه چُست!!! D:
خداییش خیلی فشار روته میدونم، گیر نمیدم بهت.
لفتافت چیه؟؟

biologisst

New member
امشبی اولش سخت گذشت از یه طرف مهمون داشتیم و هعی چپ و راست نیش و کنایه و زخم زبونو خوردم از طرف دیگه اون تاپیکه !
ولی بچه ها خداییش امشبی خیلی قشنگ کنار هم صبح کردیم.خیلی خوش گذشت...در کنار هم بودن نعمت بزرگیه..
خیلی خیلی دوستون دارم.
آره شیلا جمع دخترونه ی خیلی خوبیهP
کلوچه جون نیم وجبی تو هم تنها نیستی.
یعنی همه آدما تنها نیستن . اول خدا ی بالا سرتو داری بعد این همراه اول رو و بعدش هم اینجا مگه ما اینجا بووووقیم؟!ها؟ ;-)ا

راستی بچه ها فردا یاد همدیگه باشیم...همو دعا کنیم...فرداشب دیگه آخرشه..میره تا سال دیگه.
هعی دلم تنگوبید واسه شب قدر.
صبحتون زیبا و رنگی دوستای خوبم:rose:

eeeeeeehsan

New member
آره سارا..... این نظر دکتر خ هستش....البته نمیدونم واسه چ سالیه.... تو سایتش بود.....
تهران و تربيت مدرس
ايران
بهشتي
شاهد (اگر شخصي نميخواهد از تهران بيرون برود)
اصفهان
شيراز
كرمانشاه {اينجانب (دكتر )اگر من بودم كرمانشاه را
انتخاب اول ميزدم به خاطر دكتر مصطفايي }
تبريز
مشهد
اهواز
كرمان
سمنان
رفسنجان
شهركرد
مازندران
يزد
كردستان

یزدو گذاشته آخر...... یزد آخه آخر بعد رفسنجان و اینا بالا... من دیگه حرفی ندارم :|

فیس بوووووک!!!!.... من ترجیح میدم همینجا تو اوج خدافظی کنم....

:5:
:5:
آقا دیگه خداییش سمنان، رفسنجان، شهرکرد، مازندران در حـد یزد نیستن، اگه واقعن دکتر خـلیلی این رنکینگ رو انجام داده یجای کارش میلنگه!!
بعدم اصن یه آدم، یه شخص منظورمه، هرگز نمیتونه راجع به دانشگاهها نظر بده و رنکینگ کنه، باید یه تشکیلاتی باشن دانشگاهها رو بر اساس بار علمی، تولید علم، مقاله و غیره مورد بررسی و تحقیق قرار بدن بعد نظر بدن!!!
همین مشهد هم رو رنگاه کنی گذاشته بعد کرمانشاه، اصن مگه میشه دانشگاه به این بزرگی و خوبی با سه تا اختلاف بعد کرمانشاه باشه!!!!

من رفتـم بمیرم، خدافظی
895721_LaieA_054.gif

eeeeeeehsan

New member
من یه کوچولوبحرفم؟نرفتم اون تاپیک که همه شمشیربدستن...همینجا توجمع دوستانه خودمون میگم
بچه ها جون از دس علوم آزیا دلخورنباشین...ماهم قشر مظلومی واقع شدیم تو علوم پزشکی...حقوق و مزایای خوب که نداریم مث بقیه...دلمون به ادامه تحصیل خوشه که اونم با گذاشتن طرح اجباری محدودکردن واسمون...همه این بحثابخاطر اون بالایی هاس که باید عدالتوبرقرارکنن مثلاطرحو بردارن و رتبه قبولی کارشناسی زیستو در حدعلوم آز قراربدن و یک دوره آموزشی هم برابچه های زیست بذارن اگه قصد کارکردن تو آز دارن.آخه بچه ها من خودم دوره کارورزی خیلی ازبچه های زیست وشیمی و میکروبودیدم که اومدن واستخدام رسمی بیمارستاناشدن بدون اینکه واقعا لایق و کاربلدباشن درحالی که خود بچه های آز بعد ده سال هنوزقرار دادی هم نشدن...
جدا ازتبعیض باجون مریضا بد بازی میکردن با تشخیص نادرست که بخاطرکم بودن تجربه بود...

خلاصه کلوممقصراصلی آقایون بالادست هستن که جوونای مردم روبجون هم میندازن...

شما خون آلوده ی خودت رو کثیف نکن، من حرفت رو کاملن قبول دارم. ولی کاری از دستمون بر نمیاد تو اینطور موارد.
باید یه سری اتفاقات بیافته، یه چندتایی برن زیر گل ایشالا.. به زودی تا بتونن یه سری تصمیمات رو با دست باز بگیرن. آخه همه حرفی رو نمیشه زد!!!!!!!!!!

بالا