# پاتوق هماتولوژی #

!sarah!

New member
سلام به همگی
منکه هیچی نخوندم
چون امیدی هم ندارم
و اینکه برای ما که همیشه با استاد پیش رفتیم خوندن کتابای تخصصی اونم از صفر خیلی سخت میشه
"حداقل" امسال هیچی.....! اما خو کنکورو میدم

موفق باشین :sarma::riz304:

رها45

New member
شفق جان باور کن اجی الان دفترچه نگا کردم کتاب دسی زیر کتاب هنری دیویدسون هستش.

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
شفق جان باور کن اجی الان دفترچه نگا کردم کتاب دسی زیر کتاب هنری دیویدسون هستش.
سلام این لیست منابع دفترچه هست.
کتاب دسی .:j58r36j3gcr4suxymup اون کتاب دسی
birgits_snill.gif
(منم اشتبا کردم پس) ولی ما اونو نخوندیم.

66823612163300614670.jpg

آخرین ویرایش:

رها45

New member
یعنی چی من برا هنری کتاب خون شناسی انعقاد وطب انتقال خونه هنری دیویدسون رو دارم .این کتاب اشتباهه عایا؟

رها45

New member
من pdfکتاب کانل هنری دیویدسون رودارمtext هستش فووشنده میگفت همه کتاب ترجمه نشده

رها45

New member
سلام مهنا جون گیج شدم بخدا شما برا خون شناسی عملی چی میخونی؟ من که کتاب دسی رو پیدا نکردم میگن ترجمه نشده

maxin

Well-known member
سلام مهنا جون گیج شدم بخدا شما برا خون شناسی عملی چی میخونی؟ من که کتاب دسی رو پیدا نکردم میگن ترجمه نشده

شما باید اینا رو بگیری: ضروریات هماتولوژی هافبرند_ خون شناسی ,انعقاد هنری دیوید سون_ بانک خون سالی رادمن.
dacie صب کنید ببینم آبجی مهنا اینم باید بخونیم ....پیس دیگه اون طبرستانی چیه....مطمئنید اینم یه منبع جدیده ....وای بدتر شد که:13:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

mohana

Well-known member

سلام رها جان
ایبوک دسی رو دارم( استادم پیشنهاد کرده بود) ولی اصلا نخوندم! ینی دیگه وقت برا اون نداشتم! ( البته استادم برای کنترل کیفی این کتاب رو پیشنهاد دادن)
برای عملی همون فصل اول هنری...فک کنم همین کافی باشه

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
من pdfکتاب کانل هنری دیویدسون رودارمtext هستش فووشنده میگفت همه کتاب ترجمه نشده

شما فقط بگو خون شناسی-انعقاد وطب انتقال خون هنری دیوید سون رو میخام....از یه کتب فروشی وارد بخر که خودشون بدونن چی میخای (با توجه ب رشتت)
کل کتاب هنری مربوط به چیزای دیگه پزشکی هم هست ما فقط قسمت خونشو که به صورت یک جلد کتاب جداست لازم داریم.

آخرین ویرایش:

رها45

New member
ماکسین جان میدونم اسم مولف هستس اگه کتاب جدا گانه ای نیست پس practical haematology ]چیه زیر کتاب clinicalنوشته ؟ همه کتابایی که شما گفتید من دارم تو این عملی موندم

maxin

Well-known member
ماکسین جان میدونم اسم مولف هستس اگه کتاب جدا گانه ای نیست پس practical haematology ]چیه زیر کتاب clinicalنوشته ؟ همه کتابایی که شما گفتید من دارم تو این عملی موندم
الان منم گییج شدم رفتم پی کارش :wacsmiley:
چرا برا یه کنکوری اینطوری میکنن تو رو غرعان:mad_majidonline: ......میترسم تا سال دیگه زبان و ادبیات ارمنی هم بیاد جز و منابمون:j58r36j3gcr4suxymup....خو نامرتا اینا رو چطوری باید بخونیم آخه
:sdasdasd:

رها45

New member
ماکسین من میخواستم امسال شرکت کنم ثبت نام هم کردم ولی وقتی دفترچه اومد دیدم کتاب طبرستانی اضافه شده منابه زبان تعقیر کرده سلولی تعقیر کرده دلسرد شدم نتونستم بخونم حالا هم دارم واسه سال بعد میخونمالبته باید کتاب جدیدارو هم بگیرم .خون شناسی عملی هم همون کتاب که خودم گرفتم میخونم بخدا د یگه خسته شدم.

mohana

Well-known member
الان منم گییج شدم رفتم پی کارش
چرا برا یه کنکوری اینطوری میکنن تو رو غرعان:mad_majidonline: ......میترسم تا سال دیگه زبان و ادبیات ارمنی هم بیاد جز و منابمون:j58r36j3gcr4suxymup....خو نامرتا اینا رو چطوری باید بخونیم آخه

:25r30wi:

من ک تا حالا ندیدم کسی بگه خوندن دسی واجبه...
حالا بذارین امسال من کنکور بدم ببینم عملی چطور سوال میاد :))

بالا